Dodaj do ulubionych

Chorwacja, Czarnogóra w drugiej połowie września

23.08.12, 21:08
Szukam koleżanki do pokoju na wycieczkę objazdową po Chorwacji i Czarnogórze. Ja K50+ z Warszawy.
Obserwuj wątek
    • bogumila1953 Re: Chorwacja, Czarnogóra w drugiej połowie wrześ 26.08.12, 22:35
      jaga995 napisała:

> Szukam koleżanki do pokoju na wycieczkę objazdową po Chorwacji i Czarnogórze. J
      > a K50+ z Warszawy.

Witam.Chętnie wybiorę się na Czarnogórę.Proszę o bliższe informacje.Pozdrawiam z Katowic.Bogumiła
      • jaga995 Re: Chorwacja, Czarnogóra w drugiej połowie wrześ 27.08.12, 13:58
        Myślałam o wycieczce objazdowej z biurem podroży Rainbow czy Itaka, samolotem bo autokarem podróż jest uciążliwa np. " Zapach wina i lawendy" czy ' między niebem ziemia a morzem " itp ( do uzgodnienia) Czy taka forma cie interesuje? Pisz na maila gazetowego.
        • 1.vika Re: Chorwacja, Czarnogóra w drugiej połowie wrześ 28.08.12, 21:09
          Czarnogóra w tym terminie - chętnie, ale nie objazd a pobyt. Jak jest ktoś za to na gazetowego proszę. Pozdrawiam smile
          • 1.vika a może Kreta 28.08.12, 21:11
            wschodnia w tym terminie tzn 2-ga połowa września?
            • jancie57 a może Niemcy - BAWARIA / wyjazd potwierdzony 29.08.12, 16:56
              Grupa zorganizowana / b.fajni ludzie / zaprasza na wyjazd do Bawarii.
              Grupa to osoby dorosłe, małżeństwa i osoby pojedyncze ( single )
              Uczestnicy to osoby o wysokiej kulturze osobistej / + 40 i .....więcej
              Wyjazd potwierdzony !!!
              Termin wyjazdu: 08.09 - 15.09.2012
              NORYMBERGA;RATYZBONA;MONACHIUM;ETTAL;GRMISCH – PARTENKIRCHEN;SALZBURG oraz..zamki Ludwika
              Bliższe szczegóły tj, program oraz warunki - prześlemy na adres meilowy
              Adres do kontaktu: jcierzniewski@epf.pl
              Ważna UWAGA !!!
              Oferta dla lubiących podróżować i zwiedzać z klasą i w dobrym towarzystwie
              • jancie57 info/a może Niemcy - BAWARIA / wyjazd potwierdzony 29.08.12, 19:17
                Bardzo przepraszam za błąd w dacie wyjazdu
                Termin / prawidłowy/: 06.X - 13.X.2012
                Zapraszamy
                • zuzanka005 Bałkany 03.11.12, 17:36
                  na Bałkany to na przyszły rok sie piszę
                  • jaga995 Re: Bałkany 08.11.12, 21:04
                    Czarnogóra i Chorwacja aktualne, odezwij się na wiosnę na maila gazetowego może coś ustalimy.
                    • zuzanka005 Re: Bałkany 11.11.12, 21:55
                      zastanawiałam się między Czas na Bałkany a Bałkany są super, wycieczka w przyszłym roku - maj/czerwiec
                      • jaga995 Re: Bałkany 15.11.12, 22:20
                        Jestem otwarta, wszystko do ustalenia, Skontaktujmy się na wiosnę. W przyszłym tygodniu jadę do Indii. Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka