Dodaj do ulubionych

Szukam pary na wspólne podróżowanie.....

07.05.14, 11:07
Jesteśmy parą m56+ k47.
Niezależni od dzieci, trochę uzależnieni od opieki nad rodzicami.
W miarę zdrowi ( no bo kto jest w pełni zdrowy w wieku 50+)
Pogodnie patrzący na świat, średnio zamożni.
Dobrze zorganizowani i elastyczni, ale też dbający o bezpieczeństwo i wygodę.
Ciągnie nas do zwiedzania świata ale nic na siłę. Mamy już za sobą indywidualne wyjazdy do Rzymu, Lizbony ( na własną rękę )
W lipcu chcemy zobaczyć Londyn.
W planach Istambuł, Barcelona.
W marzeniach Chiny, Indie ..... oj długo by wymieniać ( ale nie na długo - takie 10-14 dniowe wyjazdy).

Czy komuś odpowiada powyższy opis.... ??? Niech się odezwie..... Może coś z tego wyjdzie.

Pozdrawiamy
Agata i Tomek
Obserwuj wątek
    • k-satnel Re: Szukam pary na wspólne podróżowanie..... 05.08.14, 14:50
      Witam
      Opis super. Sama bym lepiej nie napisałasmile
      K52 i M 55. Planujemy urlop w II połowie września. W tym roku interesują nas kierunki Grecja, Chorwacja (ewentualnie Czarnogóra) lub Bułgaria. Najchętniej z dojazdem własnym lub samolot bo autokar dla 50+ jest mało atrakcyjny ze względu na wygodę. Jesteśmy z trójmiasta i na cały wyjazd możemy poświęcić najwyżej 11 dni.
    • kalendarka 50+ i podróżują 08.08.15, 21:14
      Witam
      Trochę odświeżam temat. Może ktoś jeszcze tu zagląda. Mamy 55 i 51 . Jesteśmy w Warszawy . średnie możliwości finansowe. Oboje uwielbiamy rowery. Jesteśmy otwarci na wszelkie wypady.
      Językowo niestety raczej nie stanowimy wsparcia.
      Mąż pasjonuje się żeglarstwem , ma patent sternika. Ja chętnie towarzyszę ale raczej jako balast. Do tej pory po mazurach ale chętnie spróbowalibyśmy coś dalej.
      Dorota i Jarek
      • barakuda525 Re: 50+ i podróżują 20.11.15, 15:41
        Witamy
        Tematy i cele podróży bardzo fajne, można by zacząć realizować.Jesteśmy małżeństwem +50 z dużą ilością czasu wolnego, chętnie byśmy pojechali do Barcelony Hiszpanii ( mimo że byliśmy) lub inne bezpieczne kierunki Europy, Latem zdecydowanie preferujemy bungalowy, caravaning lub podobne, aby być niezależnymi. Ja jestem zapalonym wędkarzem ( w Hiszpanii polecam rzekę Ebro), oraz żeglarzem motorowodnym - w tym roku nie pływaliśmy z powodu niskich stanów wód na śródlądziu . Jesteśmy z Wielkopolski . Jeśli znajdą się chętni na tego typu wyjazdy to bardzo prosimy o kontakt. andrzejr74@wp.pl Pozdrawiamy
      • zeglujznami Re: 50+ i podróżują 05.01.16, 23:59
        kalendarka napisała:

> Witam
        > Trochę odświeżam temat. Może ktoś jeszcze tu zagląda. Mamy 55 i 51 . Jesteśmy w
        > Warszawy . średnie możliwości finansowe. Oboje uwielbiamy rowery. Jesteśmy ot
        > warci na wszelkie wypady.
        > Językowo niestety raczej nie stanowimy wsparcia.
        > Mąż pasjonuje się żeglarstwem , ma patent sternika. Ja chętnie towarzyszę ale r
        > aczej jako balast. Do tej pory po mazurach ale chętnie spróbowalibyśmy coś dale
        > j.
        > Dorota i Jarek

Witajcie.
        Szkoda, że wcześniej nie znałem tego forum. Żeglujemy i jeździmy na nartach. Organizujemy tani rejs jachtem żaglowym w Grecji 30.04-07.05.2016, cała załoga w podobnym wieku, mamy jeszcze wolną kajutę. Jeśli w dalszym ciągu jesteście zainteresowani żeglowaniem trochę dalej niż na Mazurach dajcie znać, podam szczegóły, istnieje możliość przedlużenia o tydzień. Możecie wysłać sms na nr. 796 933 229.
        Jola i Marek
    • foto3n Re: Szukam pary na wspólne podróżowanie..... 15.01.16, 12:14
      Od kilku lat trochę podróżujemy. Tu są relacje z naszych poprzednich podróży: 3n.travel.pl
      Na najbliższe wakacje planujemy 40-dniową wyprawę do Malezji, Wietnamu, Laosu i Indonezji.
      W Sylwestra odbył się pierwszy zjazd organizacyjny. Tu jest krótka relacja z niego: 3n.travel.pl/?actual=1
      W połowie lutego planujemy kolejne spotkanie w leśniczówce koło Wałcza. Chętnych zapraszam po szczegóły: kontakt@3n.travel.pl

Pozdrawiam
      Stefan
    • trzemeszno Re: Szukam pary na wspólne podróżowanie..... 05.04.16, 10:22
      Odświeżam wątek.... może ktoś kto tu zagląda nabierze ochoty na wspólny wyjazd.
      Tak dla wyjaśnienie dodam, że lutowy wyjazd na 14 dni do Indii ( Bombaj 4 dni + Goa 7 dni) kosztował 4200 zł od osoby. W tej cenie jest wszystko ( przelot Warszawa - Bombaj - Goa i powrót, hotel w Bombaju, hotel w Goa, wyżywienie w restauracjach - oczywiście rozsądne) Nie wliczone są szczepienia - po ok. 500 od osoby. Wyjazd był obliczony na zobaczenie Bombaju ( slamsy, Wyspa Słoni, kilka świątyń ale również kilka wieczorów spędzonych na festiwalu Kala Ghoda )
    • menys Re: Szukam pary na wspólne podróżowanie..... 20.01.17, 10:49
      Witam.
      Mam na imię Marek a moja połowica Regina 50+.
      Bylismy już w kilku miejscach w europiei okolicach. Holandia Paryż Włochy toskania turcja czechy praga anglia marokko hiszpania słowacja( nartki ) szwajcaria belgia ukraina . Nasze serce zostało na KRECIE i tam często powracamy . Poszukujemy podobnej pary do wedrowania po dolinach i wąwozach wioskach miasteczkach Krety . wyjazdy w 4 osobowej ekipie są przystępne cenowo ostatni pobyt w kwietniu 2014 . 3 tygodnie / przelot samochód benzyna noclegi jedzonko / ok., 3000,00pln Zapraszam do kontaktu , jesteśmy otwarci na inne propozycje .
      pozdrawiam Marek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka