Dodaj do ulubionych

Wędrówki, teatr, kino, opera, basen, kawa, wyjazdy

05.10.22, 07:53
Cześć wszystkim.
Co prawda ten post jakoś mało aktywny, ale jak nie zaryzykuję, to nie sprawdzę czy na świecie są inni o podobnych zainteresowaniach. Szukam ciekawych osób do wspólnych wyjść, wyjazdów, dyskusji. Preferuję raczej spotkania w świecie rzeczywistym, ale od czegoś trzeba zacząć wink.
Obserwuj wątek
    • altoya55 Re: Wędrówki, teatr, kino, opera, basen, kawa, wy 10.10.22, 16:59
      Cześć
      Jestem mile zaskoczona, że pojawił się ktoś na tym forum. Napisz coś więcej o sobie, skąd jesteś. Zainteresowania są zbieżne z moimi i chętnie dołączę o ile będzie taka możliwość.
      Pozdrawiam
      • mikana5 Re: Wędrówki, teatr, kino, opera, basen, kawa, wy 12.10.22, 07:41
        Witaj.
        Fajnie, że się odezwałaś. Mieszkam niedaleko Warszawy, ale jak jest coś ciekawego do obejrzenia/posłuchania, to chętnie pojadę gdzieś dalej. Bywam też w Katowicach (teraz planuje wypad do Galerii Szyb Wilson na Van Gogh Multi-Sensory Exhibition). Bardzo lubię kontakt z naturą, szczególnie wędrówki po górach i narty. Pozdrawiam wink
        • altoya55 Re: Wędrówki, teatr, kino, opera, basen, kawa, wy 30.10.22, 09:49
          Witaj
          Mieszkamy dosyć daleko, więc zbyt często nie możemy sie spotykać. Jakiś konkretny termin wizyty w Katowicach? Byłaby niezła okazja do spotkania wink Lubię także wędrówki po górach i wyjazdy do miejsc gdzie jest morze i jest ciepło smile
          Pozdrawiam smile
          • mikana5 Re: Wędrówki, teatr, kino, opera, basen, kawa, wy 03.11.22, 10:25
            Dzień dobry.

Bardzo długo nic nie pisałaś, więc potencjalne spotkanie przeszło bokiem, w Katowicach już byłam. Wystawy osobiście nie polecam. Pozdrawiam.
            • altoya55 Re: Wędrówki, teatr, kino, opera, basen, kawa, wy 04.11.22, 09:51
              Dzień dobry
              Może będzie jakaś inna okazja. Akurat w tym czasie byłam w "rozjazdach" i dlatego odpisałam po długim czasie. Warto wiedzieć, że nie polecasz wystawy.
              Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka