Lekarz Radom

18.01.12, 11:37
Witam, mam pytanie czy zna ktoś lekarza, który by poprowadził właściwą dietę oraz leczenie candidy dla dziecka z autyzmem. Znając życie w Radomiu pewnie będzie ciężko, ale może ktoś ma jakieś doświadczenia.
    • monisia900 Re: Lekarz Radom 18.01.12, 12:16
      ale mi weszlas w slowo:)
      ja tez wlasnie bym takowego chciala poznac-poki co dostalam ogolne wskazowki od dr batory, ale to tylko pediatra:(. ale zna temat.
      mozesz sie przejsc do pani laliczynskiej na reja, ale ona jst (tak mysle) tylko z zamilowania "dietetykiem", bo tak naprawde jest pedagogiem. ponadto dostac sie do niej graniczy z cudem. jak bys cos wiedziala to ja tez jestem zainteresowana.
      • agus09 Re: Lekarz Radom 18.01.12, 12:33
        Ja też z małym chodzę do dr Batory i tak samo dostałam tylko wskazówki, u pani Laliczynskiej, byłam wczoraj, ona diagnozuje moje dziecko. Z terminami to rzeczywiście jest ciężko. Na temat diety powiedziała mi tylko tyle, że muszę znaleźć kogoś odpowiedniego. Gapa ze mnie, bo mogłam się jej zapytać o taką osobę. Będę w przyszłym tyg z małym na obserwacji to się zapytam.
        • monisia900 Re: Lekarz Radom 19.01.12, 08:26
          to napisz, prosze na forum, albo na maila kogo polecila pani laliczynska. ja swoja droga wybieram sie do dr batory i podpytam ja o jakiegos dietetyka-moze cos podpowie. tylko chyba teraz jest na urlopie.
          • agus09 Re: Lekarz Radom 28.01.12, 10:36
            Pani Laliczyńska Dała na miary na dr Agnieszka Ziembowska pracuję w "Bicom" ul. Kilińskiego 21 , mówiła , ze mamy dzieci z którymi pracuje bardzo sobie tą p. pediatrę chwalą.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja