Dodaj do ulubionych

czy w opini o wwr ma być wpisana liczba godzin

25.11.13, 13:10
Jak w temacie - czy w opinii o wczesnym wspomaganiu rozwoju wystawianym przez przychodnię pedagogiczno-psychologiczną powinna być wpisana dokładna liczba godzin na miesiąc jakie przysługują dziecku?
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 3 lutego 2009 r. w sprawie organizowania wczesnego wspomagania rozwoju dzieci (Dz. U. Nr 23, poz. 133), a dokładnie paragrafu 4 ustęp 1:
"Zajęcia w ramach wczesnego wspomagania organizuje sięw wymiarze od 4 do 8 godzin w miesiącu, w zależności od możliwości psychofizycznych i potrzeb dziecka."
Obawiam się, że bez dokładnego wskazania liczby godzin jakie powinny przysługiwać Zuzi w ramach ww. opinii dyrekcja przedszkola lub specjalistycznej poradni, która będzie prowadzić wspomaganie rozwoju, dana placówka uzależni to od jej możliwości lokalowych/ czasowych i przyzna minimalną liczbę godzin jakie wskazuje ww. rozporządzenie. Nie ukrywam, że zależy mi, aby Zuzia korzystała z jak największej liczby godzin zajęć wspomagających jej rozwój.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka