Co zabrać dziecku na turnus rehabilitacyjny?

04.05.14, 15:37
Pierwszy raz jadę z dzieckiem na turnus rehabilitacyjny.
Młodziez ma 3 lata do wyjazdów przyzwyczajona, podróżować lubi, ale tak długo poza domem to jeszcze nie był.
Chcę mu zabrać ulubiony kocyk, projektor gwiazdek - bo bez tego nie uśnie, kilka ulubionych zabawek no i nocnik.
Macie jakieś pomysły co by tu jeszcze udomowiło nieco pobyt?
    • barcys1 Re: Co zabrać dziecku na turnus rehabilitacyjny? 04.05.14, 17:24
      Też pod koniec czerwca jedziemy pierwszy raz na turnus i z chęcią bedę śledzić wątek :)
      My na pewno wezmiemy rowery :)
      Też jedziecie na turnus z Prodeste?
      • monisia900 Re: Co zabrać dziecku na turnus rehabilitacyjny? 04.05.14, 18:09
        co do rowerow, wozkow itp... to radzilabym spytac czy osrodek nie ma na stanie-bo czesto maja i wypozyczaja na czas turnusu (za darmo).
        a co do innych rzeczy-ja nigdy nie zabieralam wiecej niz dwie zabawki-przytulanki i laptopa (dla starszego). na miejscu zawsze bylo tyle nowych zabawek i rozrywek, ze dzieci z ogole zapominaly o tym co przywiozly z domu.
      • anias2000 Re: Co zabrać dziecku na turnus rehabilitacyjny? 04.05.14, 19:38
        Nie, nie z prodeste. Za późno się obudziłam i wolnych miejsc już nie było.
        Jedziemy we wtorek do Rusinowic.
        • monisia900 Re: Co zabrać dziecku na turnus rehabilitacyjny? 05.05.14, 13:34
          NO TO ZABIERZ napewno biale skarpety na grote solna i kubki, sztucce i talerzyki. wez sobie tez jakies leki, bo dla doroslego nie ma tam nic (nawet lekarza).
          i mam prosbe-napisz jak tam teraz jest. nie mam na mysli rehabilitacji (bo wg mnie jest super), a warunki socjalno-bytowe.
          • anias2000 Re: Co zabrać dziecku na turnus rehabilitacyjny? 05.05.14, 15:29
            Cenne uwagi dziękuję - o kubkach słyszałam, ale cała zastawa.... trochę przesadzili...
            Skarpety jeszcze polecę dokupić. Właśnie kończyłam pakowanie.
            A jak wrócę to napiszę. Jadę pierwszy raz, ale dochodzą mnie z różnych stron głosy, że dużo się tam zmienia. Nie będę mieć porównania, czy na lepsze czy na gorsze, ale napiszę jak to wygląda w moim odbiorze.
            • monisia900 Re: Co zabrać dziecku na turnus rehabilitacyjny? 05.05.14, 16:15
              TZN, ZLE MNIE ZROZUMIALAS:). SZTUCCE DAJA DO POSILKOW, ALE NIE MOZNA ICH WZIAC DO POKOI. JAK MASZ MALUSZKA, TO LEPIEJ WEZ SWOJE, BO WIADOMO JAK TO Z DZIECKIEM.

              przepraszam za caps-co do skarpet, ja mialam biale, ale cienkie, natomiast mialam szare grubsze. i wchodzilam w tych szarych, bo w tej grocie jest bardzo zimno. aczkolwiek i tak weszlam tylko bodajze dwa razy, bo ta grota nie sluzyla moim dzieciom.
              • anias2000 Re: Co zabrać dziecku na turnus rehabilitacyjny? 05.05.14, 22:29
                Dzięki serdeczne monisia!
Pełna wersja