Dodaj do ulubionych

Gaudeamus BEMOWO kl. terapeutyczna - OPINIE

29.01.17, 16:30
Kto zna tę szkołę i ma info nt. klas terapeutycznych (4kl)?
Znalazłam tylko opinie (niezbyt dobre, ale też niezbyt aktualne) o ich placówce w Józefosławiu a interesuje mnie BEMOWO.
Przy okazji jeśli macie informacje o jakiś szkołach (publicznych lub nie) przyjaznych Aspergerom to też bardzo proszę dajcie znać.
Lokalizacja Bemowo z przyległościami + ew. kierunek Stare Babice lub Ożarów / Pruszków.
wielkie dzięki
Obserwuj wątek
  • perygrynus Re: Gaudeamus BEMOWO kl. terapeutyczna - OPINIE 12.11.17, 00:52
   Szkoła Gaudeamus na Bemowie może się pochwalić jedynie ładnym budynkiem, to co dzieje się w jej murach to istna tragedia... Rotacja wsród nauczycieli i terapeutów jest olbrzymia... Terapie trwają 30 min.,realnie 20 minut... O indywidualizacji pracy z dziecmi, można jedynie pomarzyć. Dyrektorka przed podpisaniem umowy jest przemiłą osobą, po podpisaniu umowy sytuacja ulega zmianie o 180% Rodzic przestaje być partnerem do rozmowy, dziecko przestaje być ważne... Szkoła ma bardzo złą opinię w środowisku. Jeśli ktoś ma ochotę przeżyć horror i skazać na cierpienie swoje dziecko... Ta szkoła to idealny wybór!!!
   • magda.wip Re: Gaudeamus BEMOWO kl. terapeutyczna - OPINIE 17.10.18, 20:52
    To nie jest szkoła dla normalnych dzieci i normalnych rodziców, którzy chcą dobrze dla swoich pociech. To snoby posyłają tam swoje dzieci, wyrządzając swoim latoroślom wiele krzywdy. 8 godzin codziennie zajęć w III i IV klasie to nie do udźwignięcia dla 9-10 latków! Program przeładowany, znacznie odbiegający od tego w "zwykłych" podstawówkach. Nowy dyrektor miał uzdrowić nadętą i nieprzystępną dyrektorkę, ale to kropla w morzu całej reszty, która mocno mi się nie podoba.
  • dawidasd1231 Re: Gaudeamus BEMOWO kl. terapeutyczna - OPINIE 13.01.18, 15:23
   Gaudeamus, Ta szkoła jest jak piękna dziewczyna z brzydką osobowością, jeśli chcesz wysłać swoje dzieci do tej szkoły. nie ma tam dobrej atmosfery, jego lub jej koledzy z klasy będą niegrzeczni, złośliwi, głośni, wielu uczniów nie chce się uczyć. Słyszałem, że wielu nauczycieli już tam odeszło.
  • baronowa_kasia Re: Gaudeamus BEMOWO kl. terapeutyczna - OPINIE 28.09.18, 15:00
   nasze dziecko w Gaudeamusie na Bemowie jest w drugiej klasie i nie mamy takich doświadczeń. Wręcz przeciwnie. Nauczyciele są świetni, żaden nie odszedł w ciągu roku, inne dzieci i ich rodzice też są mili, nienadęci i chętni do współpracy. Zmienił się jedynie dyrektor, który jest od tego roku, ale to zmiana bardzo na plus w porównaniu z byłą panią dyrektor... Jest otwarty, komunikatywny i zależy mu na szkole. Na ostatnim pikniku szkolnym nawet zamienił się w baristę i serwował nam kawę . Kładzie duży nacisk na języki i jest specjalistą jeśli chodzi o prowadzenie klas dwujęzycznych, a nam na nauce angielskiego bardzo zależy. Generalnie poziom języków w Gaudeamusie jest wysoki, co nas skłoniło zresztą, by zapisać tam córkę, a z tego co deklaruje dyrektor ma być jeszcze lepiej. Cieszymy się i my i nauczyciele 

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka