Dodaj do ulubionych

Fan Club PAULO COELHO.Milosników - zapraszam!

13.05.04, 16:23
Pierwszy w Polsce autoryzowany Fan Klub jedno z najsłynniejszych
brazylijskich pisarzy Paula Coelho został utworzony 5 maja 2004 w Pabianicach.
Fan klub zrzesza wszystkich fanów Paula Coelho, dla których jego książki są
czymś więcej niż zwykłymi powieściami.

Nasza Fan Klub posiada już własną stronę internetową pod adresem:

www.mycoelho.prv.pl

Obserwuj wątek
          • anmanika Re: Fan Club PAULO COELHO.Milosników - zapraszam! 20.05.04, 11:00
            stary.prochazka napisał:

> ale mogłaby się jakoś bardziej postarać żeby mnie przekonać do swojego
            > produktu, np. poprzedzić swoją kampanię jakimś teaserem albo zrobić konkurs z
            > nagrodami, względnie coś nam zasponsorować na tym forumsmile

Najchetniej 2-osobowa wycieczka do Brazylii na conajmniej miesiac, wtedy moze
            (podkreslam moze) sie skusze by sprobowac ponownie przeczytac ksiazke Coelho bo
            ostatnia probe skonczylam w polowie. Tego nie da sie czytac, umiera sie ze
            smiechu po 10 stronie.
              • slotna Re: Fan Club PAULO COELHO.Milosników - zapraszam! 20.05.04, 14:11
                Straszne głupoty piszewink i obleka to tzw. (przez niego i jego
                fanów) 'metafizyką', hehehe.

Idzie to mniej więcej tak:

Życie jest piękne. Należy się nim cieszyć. Nie należy nic robić przeciwko
                sobie. Nie powinno się krzywdzic ludzi. Roslinki sa śliczne. Słonko pięknie
                świeci. Musisz dażyć do celu. Samo dążenie do celu jest wartościa. Kochaj
                innych. Swiat jest pełen harmonii. Samobójstwo jest bez sensu.

A wszystko to przyobleczone w niby-fabułę, niby-uzasadniająca te wspaniałe,
                imponująco odkrywcze myśli, wypadające niczym perełki z ust bohatera/ki, a
                czasem osoby bohatera/kę uświadamiającej. Z przyjaciółką nazywamy ten typ
                literatury 'samoloty latają'.

Pozdrawiamwink

P.S. A czy czytać nie należy? bo ja wiem? to czytają przewaznie te dziewuszki,
                chcące za klimatyczne uchodzić i coś tam mądrego znaleźć. Jedna taka mi
                powiedziała, ze jak sobie rano przeczyta frazę typu 'gdy czegoś bardzo
                pragniesz, cały świat pomoże ci to zdobyć' (czy tak jakoś), to sie robi
                radosna, wszystko jej się od razu piękniejsze wydaje itp. Dla mnie to banały
                rekordowe i po prostu nie potrzebuję czegos takiego. Nie przeszkadza mi to, o
                ile stoi na półce w empiku, ale nie znoszę tego wynoszenia Coelho czy Whartona
                pod niebiosa. Uważam, że im sie to po prostu nie nalezy. Zreszta ja wolę
                literaturę w mojej prywatnej nomenklaturze zwaną 'życie mnie nie rozumie' wink)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka