Dodaj do ulubionych

Drugie dno Nudle Knorr

10.11.05, 12:13
Czy ktoś z Was widział nową reklamę Nudli Knorr z ukrytym drugim dnem? Czy
gdzieś w interneci można tą reklamę obejrzeć? A może znaleźliście to dno?
Obserwuj wątek
    • rafalrola Re: Drugie dno Nudle Knorr 17.11.05, 10:26
      pukpuk1 napisała:

> Czy ktoś z Was widział nową reklamę Nudli Knorr z ukrytym drugim dnem? Czy
      > gdzieś w interneci można tą reklamę obejrzeć? A może znaleźliście to dno?

I jak? znalazłeś(łaś) to hasło?
      P.S. Jaki czas miałeś(łaś)? bardzo mnie to ciekawi...
    • kmieciu85 Re: Drugie dno Nudle Knorr 19.11.05, 00:23
      smile) Widze, ze nie tylko ja w to gram smile Co do tych reklam to (wydaje mi sie) nie jest tak latwo... Jest ich emitowanych kilkaset... A drugie dno prawdopodobnie mozna zobaczyc na np. tylko 30 z nich smile) tak mi sie tylko wydaje... ogladalem kilka i nic smile) jakos nie mialem szczescia smile A co do czasu to wlasnie jaki macie?? :] Moj to: 00:00:19 :p
      • obsydianowy-gargulec Re: Drugie dno Nudle Knorr 21.11.05, 21:00
        wlasnie, jaki macie czas? ja mam 29 s, to chyba za duzosad
        • mmiga Re: Drugie dno Nudle Knorr 22.11.05, 11:58
          A przepraszam, o czym mówicie?

pozdrawiaMM
          • obsydianowy-gargulec Re: Drugie dno Nudle Knorr 22.11.05, 14:18
            www.knorrnudle.pl
            tam jest info
            i jak Wasze czasy? wink))
            • nowson Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 12:03
              Znalazłem hasło w reklamie.Podpowiem ze trzeba zgrac sobie reklame z telwizji
              na dysk i odtwarzać reklame klatka po klattce wtedy jezeli sie troche
              skoncentrujecie to napewno zobaczycie haslo. Powodzenia
              • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 15:29
                nowson gdyby odgadnięcie hasła było takie trudne że aż trzeba by było reklame
                odtwarzac klatka po klatce i jeszcze sie przy tym koncentrować zeby znalezc
                hasło to nikt by tego hasła nie odgadł...
      • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 15:32
        kmieciu jestem pewien że nie osiągnałeś czasu 19 sec. dlatego że taki czas jest
        po prostu nieosiagalny... przeczytaj sobie regulamin konkursu. tam pisze że
        jesli komisja uzna jakis wynik za nieosiagalny to usunie takie zgłoszenie...
        wiec uważaj hakerze
        • ptkacz Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 16:51
          Tez uwazam, ze jest to niemozliwe. Wychodzi niecale 2 sekundy na rozszyfrowanie
          obrazka, klikniecie przycisku "widze" znalezienie i potwierdzenie... Nie ma szans!

Piszcie ludziska jakie macie czasy, ciekaw jestem strasznie wink Mnie nie udalo
          sie zejsc ponizej 32 sekund.

Pozdrawiam
          • sejtenik Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 19:20
            a propos niemozliwych czasow:
            udalo sie komus dojechac do 15s???
        • sejtenik Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 17:37
          taki czas jest jak najbardziej mozliwy, sam na poczatku mialem czas minuta-pięć
          ale po udoskonaleniu techniki pokonalem magiczna bariere dwudziestu sekund! jesli komisja uzna, ze to wynik nieosiagalny moge to przy nich powtorzyc:p
          • arturro088 Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 18:12
            wynik poniżej 20 jest możliwy jak najbadziej bo sam taki mam. tylko pozostaje
            kwestja tej reklamy... a jest ona nie łatwa, pomimo że nagrałem sobie ja na
            komp, i pzregladam klatka po klatce to jak narazie nie udało mi sie jej
            rozszyfrowacsad nie wiem jak sie do tego zabrać.. i tez mi sie wydaje ze to
            powinno byc prostrze jeśli trwa ono kilkanaście sekund i jest emitowana w TV
            • ptkacz Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 19:20
              Wy powaznie mowicie?
              ja nie moge zejsc ponizej tych 32 sekund, nie mowiac juz o dotarciu do 20...
              a obrazki widze prawie momentalnie. Moze za wolny jestem jezeli chodzi o
              odnalezienie prawidlowej odpowiedzi na liscie big_grin no nie daje rady wink
              • tyska_edziecko Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 21:25
                Ludzie, co wy macie za internet wink ze otwieracie te stronę w tak krótkim
                czasie. W 20 sekund nie mam szans, zeby w ogóle pootwierac obrazki, bo przy
                mniej więcej 4tym wszystko się wiesza i zaczyna świrować smile. A drugie dno
                zobaczyłam w normalnie lecącej reklamie smile. W każdym razie myślę że to to "to"
                bo mi "strona pogratulowała" wink
                • obsydianowy-gargulec Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 23:28
                  Mój czas to 15s. Przy czym: obrazki widzę momentalnie, zawsze byłam w tym dobra.
                  Mam w firmie naprawdę dobre łącze (2 megabity/s) i te 15s osiągnęłam raz, około
                  8 rano. Wtedy nie ma opóźnień, potem nie ma szans. A np. w domu z najwolniejszą
                  Neostradą - czas około 2 minuty.

Na forum strony e-konkursy.com są jakieś dziwne wpisy. Niby jest koleś z
                  wynikiem 6 sekund, drugi 11s. Ja naprawdę nie wiem, co mogłabym poprawić, żeby
                  aż o tyle zejść z tych 15 sekund, które były idealnym fartem.

A w weekend będzie dostęp do TV i będę czatować na reklamę wink
                  • ptkacz Re: Drugie dno Nudle Knorr 25.11.05, 10:11
                    lacze nie ma z tym nic wspolnego, wystarczy posiedziec nad tym 15 min, zeby
                    wszystkie obrazki wrzucily sie do cache'a przegladarki, pozniej pojawiaja sie
                    momentalnie niezaleznie od lacza. Nie zmienia to faktu, ze tez potrafie je
                    rozszyfrowac natychmiast, a nie schodze ponizej 30 sekund...
                    • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 25.11.05, 11:57
                      czy może wie ktoś co zrobi komisja jeśli podam drugie dno reklamy tv i sie
                      okaże ze to nie o takie hasło chodzi.. czy wtedy moje zgłoszenie zostanie
                      odrzucone czy może po prostu komisja nie weźmie pod uwage mojej odpowiedzi ale
                      zaliczy mój czas do pierwszego etapu konkursu?
        • kmieciu85 Re: Drugie dno Nudle Knorr 25.11.05, 23:45
          tarocik1 napisał:

> kmieciu jestem pewien że nie osiągnałeś czasu 19 sec. dlatego że taki czas jest
          >
          > po prostu nieosiagalny... przeczytaj sobie regulamin konkursu. tam pisze że
          > jesli komisja uzna jakis wynik za nieosiagalny to usunie takie zgłoszenie...
          > wiec uważaj hakerze

A ja moge komisji udowodnic ze jest to osiagalne :p Na chwile obecna moj czas to 00:00:17 udalo mi sie go osiagna ale to jeszcze za malo sad( bede pracowal w nastepnym tygodniu :p Mam juz sposoba :p
          • kmieciu85 Re: Drugie dno Nudle Knorr 26.11.05, 00:17
            Hem... wlasnie sobie przegladalem e-konkursy.com .... i chyba z tego konkursu to bedzie JEDNO WIELKIE DNO tongue_out jest to mozliwe zeby miec 14 sekund byc moze nawet 12... ale ponizej 10 sekund sie nie da zejsc,,, jak to tam niktorzy pisza... Chyba przestane w to grac... szkoda czasu na to...
            • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 26.11.05, 11:04
              Hej Gracze.. jak myślicie z czym jest zwiazane drugie dno w reklanie tv? A
              może juz ktoś odgadł to drugie dno... to niech sie podzieli tym ze wszystkimi..
              Bóg kazał sie dzielić.
            • pankrzysio Re: Drugie dno Nudle Knorr 26.11.05, 19:25
              U mnie strona e-konkursy nie wchodzi uncertain @#$@%!!! Dlaczego mówisz że to będzie
              wielkie dno? Co napisali na tamtejszym forum?
      • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 21:29
        znalazłem drugie dno w reklamie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ktoś kiedys na
        tym forum napisał że w nie każdej reklamie jest widoczne ''drugie dno'' i ten
        ktoś miał racje smile) Akurat zachciało mi sie obejrzec reklame na 4FUN TV o
        19:55..oglądam i nagle widze ten stereogram... mocno sie ździwiłem bo w zadnej
        wcześniejszej reklamie tego nie zauważyłem a w tej był on dobrze widoczny.
        Podpowiem wam że hasło jest związane z niekończącą sie głębią ale i tak nie
        zgadniecie bo to trzeba zobaczyc. Będe walczył o skuter super!!!!!!!!!
    • mietek3sec Re: Drugie dno Nudle Knorr 26.11.05, 22:46
      Ja to potrafię wymachać wynik 3 sec. smile I to nie jest żart.
      • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 26.11.05, 22:55
        mietek z czasem 3 sekundy to komisja tego konkursu cie najwyżej wybrecha i
        usunie twoje zgłoszenie...
        • mietek3sec Re: Drugie dno Nudle Knorr 27.11.05, 11:40
          Myślisz Tarocik, że 15 sekund jest możliwe do uzyskania w uczciwy sposób?
          Wątpię. Moim zdaniem to jest 30 sekund i komisja powinna wykluczyć osoby, które
          osiągnęły wynik lepszy.
          • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 27.11.05, 11:54
            mietek chyba masz racje że czas od 15 sec w dół jest niemożliwy... więc z
            czasem 3 sec to chyba wygrałeś PSP ;p ale postaraj sie osiągnąć 2 s lub 1
            sekunde to wtedy na bank wygrasz plejke portable :]
            • mietek3sec Re: Drugie dno Nudle Knorr 27.11.05, 12:03
              Mnie interesuje skuter. 15 sekund to też oszustwo. Komisja powinna takich
              wykluczyć. Będę musiał popracować nad osiągnięciem gorszego czasu niż 3 sec smile
              tak, żeby był bardziej wiarygodny. Czy ktoś rozpracował reklamę? Czy tam też
              jest stereogram? Na której klatce z reklamy? W którym miejscu?

Moze jakas wskazowka?
              • aania19 Re: Drugie dno Nudle Knorr 27.11.05, 15:02
                Ludziska pomóżcie!! Gram juz od paru dni, nawet dziś rano grałam. Ale po
                poludniu zagralam jeszcze raz i chcialam zapisac moj czas. Kiedy wpisuje maila
                i miasto to mi pisze ze NIE ODNALEWZIONO ADRESU E-MAIL!!! Co to ma znaczyć. Nie
                mohge sie nawet od nowa zarejestrowacsad((Wam wchodzi normalnie???Prosze
                odpiszcie.
                PS. Moj czas to 0.23
                • pankrzysio Re: Drugie dno Nudle Knorr 27.11.05, 16:32
                  u mnie odnajduje maila, mozna grac dalej. Juz mnie męczy ta gra, wiecie uncertain
                • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 28.11.05, 00:07
                  co sie dzieje!!! ja tez sie nie moge zalogować na : ''Nie odnaleziono adresu e-
                  mail'' o co chodzi???? aania19 jeśli juz odkryłaś dlaczego tak sie dzieje to
                  odpisz sad mam nadzieje ze nie usunięto mojego zgłoszenia bo miałem tam bardzo
                  dobry wynik sad
                  • obsydianowy-gargulec Re: Drugie dno Nudle Knorr 28.11.05, 00:37
                    Ten konkurs to przekręt jakich mało.
                    Miałam czas 15 sekund, zaręczam, że uczciwy. Dziś próbuję się zalogować, i co?
                    "Nie odnaleziono podanego adresu e-mail"!!!
                    Czyżby sobie odgórnie ustalili barierę uczciwości? Ciekawe, jaką? 20 sekund? 30
                    sekund?
                    Chamstwo sad((((
                    • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 28.11.05, 12:15
                      cześć aania19 czesc obsydianowy-gargulec dalej wam nie odnajduje adresu e-
                      mail ? sad
                      • pankrzysio Re: Drugie dno Nudle Knorr 28.11.05, 12:33
                        jakie miałyscie czasy ze wam usunęło? Coraz bardziej mnie sie to nie podoba!
                        • aania19 Re: Drugie dno Nudle Knorr 28.11.05, 15:58
                          Hehe. To pewnie były jakieś chwilowe problemy. Jednakl mnie nie usunęlismile)Gram
                          dalejsmile))
                          • obsydianowy-gargulec Re: Drugie dno Nudle Knorr 28.11.05, 17:52
                            Ufff, mój wynik istnieje.
                            Mimo wszystko konkurs jest podejrzany.
                            Zobaczymy, co z tego wyniknie.
                            Jakby ktoś miał reklamę na kompie i nie potrzebował niech da znaćsmile

Ps. Jakie macie czasy????
                            • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 28.11.05, 18:09
                              gargulec co z tego ze masz czas 15 s skoro mietem ma czas 3 s a znam też i
                              takich którzy mają 6 s i 9 s. Oni uzyskali to w sposób nie uczciwy i miejmy
                              tylko nadzieje ze komisja ich usunie
                              • arturro088 Re: Drugie dno Nudle Knorr 28.11.05, 18:24
                                odkryliście to hasło z reklamy?? ja mam przegrana ja na kompa... i nie wiem jak
                                to ugryźć....uncertain podpowiedzcie jak sie do tego zabrać na który obraz należy sie
                                wpatrywac...??
                                • obsydianowy-gargulec Re: Drugie dno Nudle Knorr 28.11.05, 18:58
                                  a wyślesz mi? smile))))
      • turbaki Re: Drugie dno Nudle Knorr 29.11.05, 15:48
        heh konkurs wogole jest koslawy.
        Po pierwsze widac ze zmienili regulamin (dodali nowe punkty) bo pewnie pojawilo
        sie sporo ludkow z czasami ponizej 10s smile.

Jest to mozliwe, nie lamiac np. kodu ktory sie pojawia przy wpisywaniu wyniku.
        Poza tym wam powiem, jesli jest mozliwe uzyskanie 3 sekund, to rownie dobrze
        mozna uzyskac czas wiekszy. ( 3 s + xx s smile )
        Poza tym komisja moze uznac wiele wynikow za sfalszowane, po prostu kiszka.
        a Jak sie czlowiek wkurzy to udostepni ludkom sposob uzyskiwania takiego czasu smile
        • pankrzysio Re: Drugie dno Nudle Knorr 29.11.05, 16:15
          uff, mój wynik nie jest podzielny przez 3 smile Mam dosyć tego konkursu, a na
          zupki chyba nie będę mógł patrzeć tongue_out
          • turbaki Re: Drugie dno Nudle Knorr 29.11.05, 16:19
            hehe,
            nie musi byc podzielny przez 3
            np 3 + 7 = 10, 3+29 = 32 smile itp.
            konkurs mogl byc fajny ale jak widze w wielu konkursach mozna oszukiwac.
            Widzialem jeden konkurs gdzie ludzie na 22 pytania odpowiedzili max w 3 sek. smile
            no zdolnych polakow mamy w narodzie smile
            • obsydianowy-gargulec Re: Drugie dno Nudle Knorr 29.11.05, 16:43
              O so chodzi z tą podzielnością przez 3?
              Moje 15 jest podzielne, i co z tego?
              Dziwne to wszystko, ogólnie rzecz biorąc.
              • turbaki Re: Drugie dno Nudle Knorr 29.11.05, 16:52
                o nic.
                tylko przyklad, jesli ktos mial 3 sekundy (moze miec nawew 4 , 5) to rownie
                dobrze moze miec wynik wiekszy tzn. wynik od <3, ..... >
                • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 29.11.05, 17:48
                  Jedno jest pewne... uczciwi ludze z wynikami od 15 sec i góre nie odegrają w
                  tym konkursie żadnej roli... nagrody zgarną przekręty którzy swoje wspaniałe
                  wyniki sfałszowali... tak juz jest w tym kraju...
                  • arturro088 Re: Drugie dno Nudle Knorr 29.11.05, 19:09
                    wiecie w końcu co to jest za hasło w tej reklamie....?? jak już nie mam szans na
                    żadna wygrana to przynajmniej chciałbym sie dowiedziec co tam jest w tej
                    reklamie, strasznie mnie to irytujesad
                    • syberian1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 29.11.05, 23:34
                      "Co Knorr to Knorr" takie jest hasło z reklamy !! macie bo ja nie zszedłem nawet
                      do 1 min. 50 sec. ;-(
    • amalisz Re: Drugie dno Nudle Knorr 29.11.05, 22:59
      Konkurs jest bezsensowny.
      Mało zdolny programista jest w stanie osiągnąć czas poniżej 1 sekundy. Wiem to z
      własnych testów (oczywiście niezapisywanych jako wynik - nie jestem złodziejem).
      Niestety, podzielam pogląd, że ludzie zapisujący uczciwie osiągniete wyniki (w
      mojej ocenie rzędu kilkunastu sekund, sam osiągnąłem 17s po krotkim treningu, a
      szacuję, że byłbym w stanie zejść do około 15s) nie mają specjalnie szans.
      Wygrają Ci, którzy oszukaja, a jednocześnie trafią w czas tuż powyżej "granicy"
      wyznaczonej przez Organizatora. Swoją drogą, ciekawy jestem jak wyznaczą tę
      granicę...
      Pozdrawiam,
      Andrzej
      • mietek3sec Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 00:01
        Witam,

Podzielam zdanie, że konkurs jest bezsensowny. Trochę trudno mi uwierzyć, że
        mało zdolny programista zejdzie poniżej 1 sec. Mój programik robi to w 3 sec. i
        nie widzę możliwości jego ulepszenia (chyba że spróbowałbym z szybszym łączem).
        Oczywiście nie zapisywałem wyniku 3sec., bo komisja od razu by mnie wykluczyła.
        Nie wierzę w czasy 15 sec. chętnie zobaczyłbym filmik jak ktoś klika odpowiedzi
        w tym czasie. O co chodzi z wielokrotnością 3 sec.?? Programik potrafi osiągnąć
        każdy czas >= 3sec. , np. 4, 5, 6... Pytanie tylko jaki czas komisja ustali za
        możliwy do osiągnięcia. Regulamin jest niejasny, bo czas jest mierzony z
        dokładnością co do 1 sec., a regulamin nie określa co będzie w przypadku, gdy
        większa liczba osób osiągnie ten sam czas. Czy wtedy będą losować nagrody?

PS. Jak zobaczyliście hasło "Co knorr to knorr"? czy to był jakiś stereogram? Na
        której klatce reklamy? W którym miejscu?

PS2. Zapraszam innych programistów do pracy smile ciekawe czy osiągną czas lepszy
        niż 3 sec.

Pozdrawiam
        Mietek (wynika z tego, że mało zdolny programista smile
        • syberian1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 00:26
          co knorr to knorr to końcowy napis reklamy !! jedyny jaki jest zresztą!
        • amalisz Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 01:23
          Minimalny czas to kwestia opoznien sieci. Z samym programem nie da sie duzo
          nawymyslac wink
          Pozdrawiam
          Andrzej
        • obsydianowy-gargulec Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 10:34
          mietek3sec napisał:

> Nie wierzę w czasy 15 sec. chętnie zobaczyłbym filmik jak ktoś klika odpowiedzi
          > w tym czasie.

No to trudno, nie wierzysz. Jestem niezła w "rozdwajaniu" mojego wzroku i
          praktycznie już w chwili załadowania się obrazka klikałam "Widzę", bo
          wiedziałam, że obrazek zobacze w ułamek sekundy później, zanim zniknie i
          załaduje się ekran odpowiedzi. Warunkiem jest dobre łącze - takie mam w pracy.
          Dziś jestem w domu (choroba) więc wyniku już nie poprawię. Zresztą nie wierzę,
          by udało mi się poprawić wynik - może do 14 sekund. To absolutne moje minimum
          byłoby. Już 15 sekund było niezłym fartem - wszystko poszło idealnie wtedy.
          • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 11:03
            gargulcu i tak wszyscy wiemy ze masz masz programik do nabijania wyników...
            czas 15 sec jest po prostu niemożliwy do osiągnięcia w uczciwy sposób! i to
            mówie ja! tarocik!
            • protek2 Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 12:24
              Taki czas jest jak najbardziej możliwy do osiągnięcia. Sam taki mam, mimo że na
              początku miałem 1-2 min. Ktoś miał chyba rację, pisząc, że po ok. 15 minutach
              obrazki są w cachu i ładują się momentalnie. Myślę, że jak ktoś potrfi przy tym
              wysiedzieć godzinę i więcej, to może zejść nawet poniżej 15 sek.
              • pankrzysio Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 12:48
                Wiecie jaki czas będzie minimalny? Na mój gust 9-10 sekund. Łatwo sprawdzić:
                Sprubujcie zmierzyć czas klikania na 10 pierwszych obrazków, nie zwracając
                uwagi na poprawność. Po dziesiątym obrazku wychodzi mi ok. 10 sekund.
                • turbaki Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 14:36
                  no konkurs niedopracowany.
                  Mogliby np. zrobic generowane dynamicznie obrazki, korzystajac z jakies
                  biblioteki (np. GD) (a nie z bazy ), wtedy troche by bylo trudniej 'nauczyc'
                  program znajdowania odpowiedzi smile

a tak, prosta tabelka, chyba 65 wpisow i jest git
            • obsydianowy-gargulec Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 15:45
              Jasne, tarocik, Ty wiesz lepiej.
              Nie zamierzam Cię przekonywać.
              Ci, którzy równie łatwo odgadują obrazki, wiedzą, że 15 jest realne.
              A takich jak Ty i tak nie przekonam. Nawet nie zamierzam.
              • niewarzne1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 18:13
                Czas 15 sek jest osiagalny , mi sie udalo w 17 sek wystarczy szybkie lacze i fart by trafiac na duze obrazki typu serce i prostokat i odpowiedzi poukladane na srodku wtedy nawet z zeza nietrzeba rezygnowac by wybrac odpowiedz. ale itak mysle ze konkurs jest ustawiony 2 dno jesli wogule jest to bylo puszczane raz na 10 reklam,albo wogule nie istnieje a ma na celu przyciaganie o odpowiednich porach do tv. A przez to ze czas jest tak a nie inaczej liczony i niewiadomo jaki jest prog to nagrody zgarna organizatorzy ; ] bo kto im udowodni cokolwiek , kontrola gier i zakladow : P ona tez macza w tym palce , dostana po mp3 playerze : D

PS jak sie komus udalo naprawde odgadnac chaslo z reklamy to niech da znac na forum po zakonczeniu konkursu i najlepiej gdzie je wypatrzyl to przejrze reklame jeszcze raz.
                • protek2 Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 18:49
                  Wątpię, żeby taka komisja połakomiła się na jakieś zabawki smile
                  • pankrzysio Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 21:16
                    Myślisz, że po odtwarzaczu mp3 już kiedyś dostali? suspicious
                    W ogóle jestem zdania, że powinni później opublikować najlepsze czasy!
                    A właściwie inaczej: czasy osób, które wygrały.
                    • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 22:06
                      znalazłem drugie dno w reklamie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ktoś kiedys na
                      tym forum napisał że w nie każdej reklamie jest widoczne ''drugie dno'' i ten
                      ktoś miał racje smile) Akurat zachciało mi sie obejrzec reklame na 4FUN TV o
                      19:55..oglądam i nagle widze ten stereogram... mocno sie ździwiłem bo w zadnej
                      wcześniejszej reklamie tego nie zauważyłem a w tej był on dobrze widoczny.
                      Podpowiem wam że hasło jest związane z niekończącą sie głębią ale i tak nie
                      zgadniecie bo to trzeba zobaczyc. Będe walczył o skuter super!!!!!!!!!
                      • protek2 Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 22:17
                        Z głębią mówisz..... .. hmm... głęb, głąb, wygłęb.. tongue_out może coś wymyślę ..
                        A z jakim czasem chcesz walczyć o skuter?? Ja się zastanawiam jak dużo ludzi
                        znalazło to hasło, jeżeli sporo, to może bardziej realne szanse są powalczyć o
                        konsolę. Mptrójek jest tyle samo dla tych co znaleźli dno i nie znaleźli.
                      • obsydianowy-gargulec Re: Drugie dno Nudle Knorr 01.12.05, 14:33
                        I co Tarocik? Dawaj Twoje hasło, zobaczymy, czy miałeś rację.
                        big_grin
                    • cyguss Re: Drugie dno Nudle Knorr 01.12.05, 10:22
                      nie sciemniajcie ze mozna tak szybko było znaleść te drugie dno - zanim
                      weszłam na start juz widziałam drugie dno chwile nastawiałam się iiiiiiii
                      mimo wszystko ładowanie i otwieranie stron nie pozwalało mi szybciej jak 21
                      sekund pokonać czasu jaki podajecie - nie uwierze ze macie taki szybki
                      internet , mam też szybki i co? ciągle powstrzymywały mnie strony
                      otwierające - ciekawe jak bedzie to oceniane ihhii narobili troche hałasu z
                      tym konkursem a i cwaniacy jak widać nie próznowali z podrabianiem czasu
                      ihhiih ale jak się da! z tym hasłem tv też dobry numer hihi według mnie to
                      było "co knorr to knorr " a jakie bedzie to się okaże ale ta reklama
                      była z knorra NUDLE to i hasło zwiazne powinno być z tym - pozdrawiam
                      wszystkich- NUDLOWICZÓW przynajmniej nie nudziliśmy się ihhihihiihii i
                      każdy przez chwile był właścicielem tego skuterka w myślach hihihhi
              • kmieciu85 Re: Drugie dno Nudle Knorr 01.12.05, 00:48
                15 sekund... mozna powiedziec ze jest REALNE... ja mam 17 sec... Ale bylbym
                wstanie to poprawic... ale nie ma sensu, po co??... smile
                • pyszard Re: Drugie dno Nudle Knorr 02.12.05, 01:44
                  ja mam 27 sek i klikalam tylko od "widze do odpowiedzi".
    • mietek3sec Re: Drugie dno Nudle Knorr 03.12.05, 14:35
      Witam,

Mam pytanie czy regulami konkursu został zmieniony? Wydawało mi się, że konkurs
      będzie trwał dłużej. Okazuje się, że skończył się 30 listopada.

Ten konkurs jednak osiągnął dno. Jak myślicie jakie będą czasy? Ja w uczciwy
      sposób osiągnąłem powyżej 20 sec (taki wynik mam zapisany). Bardzo łatwo można
      było napisać programik, który robił to w czasie powyżej 3 sec.:

W konkursie było 67 zdjęć:
      001.gif zegar
      002.gif ying yang
      ....
      067.gif 1

Program działał w ten sposób, że sprawdzał, który obrazek pojawiał się na
      stronie i później klikał na odpowiedni link z odpowiedzią. (zajmowało mu to 3 sec smile

Kolejny sposób na polepszenie wyniku:
      Zapisanie w cache'u przeglądarki wszystkich obrazków i zmiana samych obrazków
      (napisanie słowami co tam jest na obrazku). Następnie ustawienie w przeglądarce
      opcji, żeby nie ściągała obrazków z serwera.
      W ten sposób trzeba było czytać napis na obrazku i zaznaczać prawidłową
      odpowiedź. Przy szybkim łączu można było uzyskiwać czasy rzędu 15 sec.

W konkursie trzeba było wykazać się cwaniactwem lub/i szybkim łączem.

Nie podoba mi się to, że zmieniane są zasady konkursu w trakcie jego trwania.
      Nie podoba mi się to, że regulamin jest niedopracowany (nie wiadomo co komisja
      zrobi jeśli więcej niż 6 osób będzie miało ten sam czas, co przy takiej liczbie
      uczestników jest bardzo prawdopodobne) - wtedy chyba wezmą nagrody sobie smile))

Konkurs jest wielkim DNEM.
      Pozdrawiam komisję, która jest wielkim DRUGIM DNEM
      Mietek3sec
      • mietek3sec Re: Drugie dno Nudle Knorr 03.12.05, 14:55
        Hasło z reklamy to "KURKUMA". To nie jest żaden stereogram tylko zwykły napis
        pojawiający się na 2sec. w prawym górnym rogu pod koniec reklamy.
        • kmieciu85 Re: Drugie dno Nudle Knorr 05.12.05, 00:24
          Spostrzegawczy jestes :] mialem ta reklame zgrana... i dopiero teraz zobaczylem
          to haaslo :] ale mniej niz 2 sekundy jest to widoczne... "KURKUMA" smile Co to
          jest? :]
      • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 03.12.05, 14:57
        Racja mieciu... (tylko że mogłeś bardziej sie postarać i zejśc poniżej 20 sek.
        bo ja w prawidłowy uczciwy sposób osiągnałem 14 sec. co dla wielu wydaje sie
        niemożliwe, ale komisja dobrze wie że czas poniżej 15 s jest możliwy-tak mi sie
        wydaje)
        • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 03.12.05, 15:07
          ehhh jeśli mietek3sec ma racje i hasło z reklamy to KURKUMA to jestem w kropce
          bo... Osiągnałem czas 14 s ale podałem złe hasło z reklamy... niech ktoś
          pomoże i powie co w takim wypadku zrobi komisja.. czy usunie całkowicie moje
          zgłoszenie czy po prostu będe walczył tylko o PS Portable i nie wezmą pod uwage
          nieprawidłowego hasła z reklamy sad((((
          • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 03.12.05, 20:53
            no weźcie mi odpowiedzcie.. bo juz nie wiem co mam myśle.. please
            • protek2 Re: Drugie dno Nudle Knorr 03.12.05, 23:24
              W regulaminie jest jasno napisane: JEŻELI ODGADNIESZ HASŁO bla bla bla,
              weźmiesz udział w walce o skuter (czy jakoś tak smile. Nie ma ani słowa, że
              anulują Ci wyniki, jeżeli wpiszesz złe hasło, wieć przypuszczam, że powalczysz
              o konsolę czy co to tam jest.
          • pankrzysio Re: Drugie dno Nudle Knorr 05.12.05, 17:40
            KURKUMA to chyba nie było to hasło. Ja go nie dostrzegłem, ale napisali
            "Znajdź drugie dno w reklamie TV" To ja już nie wiem, podczas reklamy szukałem
            w talerzu z makaronem!!! Fak
            • kmieciu85 Re: Drugie dno Nudle Knorr 10.12.05, 01:16
              KURKUMA to jest to haslo :]
      • turbaki Re: Drugie dno Nudle Knorr 06.12.05, 23:55
        zmienili zasady...
        no wiocha pojechali panowie z Knorra jak nie wiem,
        poza tym na poczatku niedopracowali zabezpieczenie danych osobowych, mozna bylo
        wyciagnac wszystkie dane (jesli by sie znalo adres email )

Kicha ten knorr..
        • pankrzysio Re: Drugie dno Nudle Knorr 12.12.05, 16:17
          No i co, wygraliście coś? Ja nic. Miałem 12 sekund uncertain
        • tomx4 Re: Drugie dno Nudle Knorr 12.12.05, 16:43
          Zastanawiam się czy KACZMARCZUK Piotr - Warszawa to nie jest czasem ptkacz.
          Ja miałem 18sek może to i mało ale ten konkurs jak widać to jedna wielka ściema.
          Nie kupie już knorra big_grin.
    • amalisz Re: Drugie dno Nudle Knorr 12.12.05, 16:30
      Nie ma co, pięknie sobie poradzili ze wszelkimi wątpliwościami.
      Po prostu, nie podali czasów.
      I teraz zgaduj, człowieku, czy Twój czas był niewystarczający, czy też zostałeś
      uznany za oszusta big_grin
      Intryguje mnie, czy te osoby z listy zwycięzców miały czasy rzędu 3 sekund smile
      • pankrzysio Re: Drugie dno Nudle Knorr 12.12.05, 17:55
        Na jakiej podstawie wyłonili te osoby!? Przecież wyniki konkursu są
        jednoznaczne ze zdobytą punktacją!!! To niesprawiedliwe! Jest jakaś Komisja
        Gier i Zakładów? Możemy się odwoływać, aby podali czasy, ale chyba mało nas
        jest.
        • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 12.12.05, 18:23
          jestem ZA panie krzysiu
          • ptkacz Re: Drugie dno Nudle Knorr 12.12.05, 18:42
            i ja sie przylaczam do propozycji, a jezeli jest tutaj ktos kto juz cieszy sie z
            wygranej to niech nam zdradzi swoj konkursowy czas smile
            • tomx4 Re: Drugie dno Nudle Knorr 12.12.05, 19:29
              Nie jesteś czasem Piotrem Kaczmarczukiem (PioTr KACZmarczuk)co ma mp3?
              • ptkacz Re: Drugie dno Nudle Knorr 12.12.05, 20:29
                Nie, niestety mp3 do mnie nie trafi.

A zwyciezcy niech pochwala sie czasami bo mnie juz szlag trafia na mysl o tym
                konkursie.... nagle zmiany regulaminu, mozliwosc oszukiwania, a na koniec myk:
                podajemy liste zwyciezcow, a reszcze mamy w d... czasow nie podamy
                • obsydianowy-gargulec Re: Drugie dno Nudle Knorr 12.12.05, 22:31
                  Jak już pisałam, miałam 15 sek, uczciwie, bez hasła z reklamy.
                  Napisałam już do Max Webera maila z zapytaniem, dlaczego nie podali czasów
                  zwycięzców (www.maxweber.com, chyba oni ten konkurs organizowali). Napiszcie i
                  Wy, może coś się ruszy.
                  Też mnie te czasy intrygują szalenie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka