Dodaj do ulubionych

Drugie dno Nudle Knorr

10.11.05, 12:13
Czy ktoś z Was widział nową reklamę Nudli Knorr z ukrytym drugim dnem? Czy
gdzieś w interneci można tą reklamę obejrzeć? A może znaleźliście to dno?
Obserwuj wątek
    • rafalrola Re: Drugie dno Nudle Knorr 17.11.05, 10:26
      pukpuk1 napisała:

> Czy ktoś z Was widział nową reklamę Nudli Knorr z ukrytym drugim dnem? Czy
      > gdzieś w interneci można tą reklamę obejrzeć? A może znaleźliście to dno?

I jak? znalazłeś(łaś) to hasło?
      P.S. Jaki czas miałeś(łaś)? bardzo mnie to ciekawi...
    • kmieciu85 Re: Drugie dno Nudle Knorr 19.11.05, 00:23
      smile) Widze, ze nie tylko ja w to gram smile Co do tych reklam to (wydaje mi sie) nie jest tak latwo... Jest ich emitowanych kilkaset... A drugie dno prawdopodobnie mozna zobaczyc na np. tylko 30 z nich smile) tak mi sie tylko wydaje... ogladalem kilka i nic smile) jakos nie mialem szczescia smile A co do czasu to wlasnie jaki macie?? :] Moj to: 00:00:19 :p
      • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 15:32
        kmieciu jestem pewien że nie osiągnałeś czasu 19 sec. dlatego że taki czas jest
        po prostu nieosiagalny... przeczytaj sobie regulamin konkursu. tam pisze że
        jesli komisja uzna jakis wynik za nieosiagalny to usunie takie zgłoszenie...
        wiec uważaj hakerze
        • ptkacz Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 16:51
          Tez uwazam, ze jest to niemozliwe. Wychodzi niecale 2 sekundy na rozszyfrowanie
          obrazka, klikniecie przycisku "widze" znalezienie i potwierdzenie... Nie ma szans!

Piszcie ludziska jakie macie czasy, ciekaw jestem strasznie wink Mnie nie udalo
          sie zejsc ponizej 32 sekund.

Pozdrawiam
        • sejtenik Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 17:37
          taki czas jest jak najbardziej mozliwy, sam na poczatku mialem czas minuta-pięć
          ale po udoskonaleniu techniki pokonalem magiczna bariere dwudziestu sekund! jesli komisja uzna, ze to wynik nieosiagalny moge to przy nich powtorzyc:p
          • arturro088 Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 18:12
            wynik poniżej 20 jest możliwy jak najbadziej bo sam taki mam. tylko pozostaje
            kwestja tej reklamy... a jest ona nie łatwa, pomimo że nagrałem sobie ja na
            komp, i pzregladam klatka po klatce to jak narazie nie udało mi sie jej
            rozszyfrowacsad nie wiem jak sie do tego zabrać.. i tez mi sie wydaje ze to
            powinno byc prostrze jeśli trwa ono kilkanaście sekund i jest emitowana w TV
            • ptkacz Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 19:20
              Wy powaznie mowicie?
              ja nie moge zejsc ponizej tych 32 sekund, nie mowiac juz o dotarciu do 20...
              a obrazki widze prawie momentalnie. Moze za wolny jestem jezeli chodzi o
              odnalezienie prawidlowej odpowiedzi na liscie big_grin no nie daje rady wink
              • tyska_edziecko Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 21:25
                Ludzie, co wy macie za internet wink ze otwieracie te stronę w tak krótkim
                czasie. W 20 sekund nie mam szans, zeby w ogóle pootwierac obrazki, bo przy
                mniej więcej 4tym wszystko się wiesza i zaczyna świrować smile. A drugie dno
                zobaczyłam w normalnie lecącej reklamie smile. W każdym razie myślę że to to "to"
                bo mi "strona pogratulowała" wink
                • obsydianowy-gargulec Re: Drugie dno Nudle Knorr 24.11.05, 23:28
                  Mój czas to 15s. Przy czym: obrazki widzę momentalnie, zawsze byłam w tym dobra.
                  Mam w firmie naprawdę dobre łącze (2 megabity/s) i te 15s osiągnęłam raz, około
                  8 rano. Wtedy nie ma opóźnień, potem nie ma szans. A np. w domu z najwolniejszą
                  Neostradą - czas około 2 minuty.

Na forum strony e-konkursy.com są jakieś dziwne wpisy. Niby jest koleś z
                  wynikiem 6 sekund, drugi 11s. Ja naprawdę nie wiem, co mogłabym poprawić, żeby
                  aż o tyle zejść z tych 15 sekund, które były idealnym fartem.

A w weekend będzie dostęp do TV i będę czatować na reklamę wink
                  • ptkacz Re: Drugie dno Nudle Knorr 25.11.05, 10:11
                    lacze nie ma z tym nic wspolnego, wystarczy posiedziec nad tym 15 min, zeby
                    wszystkie obrazki wrzucily sie do cache'a przegladarki, pozniej pojawiaja sie
                    momentalnie niezaleznie od lacza. Nie zmienia to faktu, ze tez potrafie je
                    rozszyfrowac natychmiast, a nie schodze ponizej 30 sekund...
                    • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 25.11.05, 11:57
                      czy może wie ktoś co zrobi komisja jeśli podam drugie dno reklamy tv i sie
                      okaże ze to nie o takie hasło chodzi.. czy wtedy moje zgłoszenie zostanie
                      odrzucone czy może po prostu komisja nie weźmie pod uwage mojej odpowiedzi ale
                      zaliczy mój czas do pierwszego etapu konkursu?
        • kmieciu85 Re: Drugie dno Nudle Knorr 25.11.05, 23:45
          tarocik1 napisał:

> kmieciu jestem pewien że nie osiągnałeś czasu 19 sec. dlatego że taki czas jest
          >
          > po prostu nieosiagalny... przeczytaj sobie regulamin konkursu. tam pisze że
          > jesli komisja uzna jakis wynik za nieosiagalny to usunie takie zgłoszenie...
          > wiec uważaj hakerze

A ja moge komisji udowodnic ze jest to osiagalne :p Na chwile obecna moj czas to 00:00:17 udalo mi sie go osiagna ale to jeszcze za malo sad( bede pracowal w nastepnym tygodniu :p Mam juz sposoba :p
      • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 21:29
        znalazłem drugie dno w reklamie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ktoś kiedys na
        tym forum napisał że w nie każdej reklamie jest widoczne ''drugie dno'' i ten
        ktoś miał racje smile) Akurat zachciało mi sie obejrzec reklame na 4FUN TV o
        19:55..oglądam i nagle widze ten stereogram... mocno sie ździwiłem bo w zadnej
        wcześniejszej reklamie tego nie zauważyłem a w tej był on dobrze widoczny.
        Podpowiem wam że hasło jest związane z niekończącą sie głębią ale i tak nie
        zgadniecie bo to trzeba zobaczyc. Będe walczył o skuter super!!!!!!!!!
    • amalisz Re: Drugie dno Nudle Knorr 29.11.05, 22:59
      Konkurs jest bezsensowny.
      Mało zdolny programista jest w stanie osiągnąć czas poniżej 1 sekundy. Wiem to z
      własnych testów (oczywiście niezapisywanych jako wynik - nie jestem złodziejem).
      Niestety, podzielam pogląd, że ludzie zapisujący uczciwie osiągniete wyniki (w
      mojej ocenie rzędu kilkunastu sekund, sam osiągnąłem 17s po krotkim treningu, a
      szacuję, że byłbym w stanie zejść do około 15s) nie mają specjalnie szans.
      Wygrają Ci, którzy oszukaja, a jednocześnie trafią w czas tuż powyżej "granicy"
      wyznaczonej przez Organizatora. Swoją drogą, ciekawy jestem jak wyznaczą tę
      granicę...
      Pozdrawiam,
      Andrzej
      • mietek3sec Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 00:01
        Witam,

Podzielam zdanie, że konkurs jest bezsensowny. Trochę trudno mi uwierzyć, że
        mało zdolny programista zejdzie poniżej 1 sec. Mój programik robi to w 3 sec. i
        nie widzę możliwości jego ulepszenia (chyba że spróbowałbym z szybszym łączem).
        Oczywiście nie zapisywałem wyniku 3sec., bo komisja od razu by mnie wykluczyła.
        Nie wierzę w czasy 15 sec. chętnie zobaczyłbym filmik jak ktoś klika odpowiedzi
        w tym czasie. O co chodzi z wielokrotnością 3 sec.?? Programik potrafi osiągnąć
        każdy czas >= 3sec. , np. 4, 5, 6... Pytanie tylko jaki czas komisja ustali za
        możliwy do osiągnięcia. Regulamin jest niejasny, bo czas jest mierzony z
        dokładnością co do 1 sec., a regulamin nie określa co będzie w przypadku, gdy
        większa liczba osób osiągnie ten sam czas. Czy wtedy będą losować nagrody?

PS. Jak zobaczyliście hasło "Co knorr to knorr"? czy to był jakiś stereogram? Na
        której klatce reklamy? W którym miejscu?

PS2. Zapraszam innych programistów do pracy smile ciekawe czy osiągną czas lepszy
        niż 3 sec.

Pozdrawiam
        Mietek (wynika z tego, że mało zdolny programista smile
        • obsydianowy-gargulec Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 10:34
          mietek3sec napisał:

> Nie wierzę w czasy 15 sec. chętnie zobaczyłbym filmik jak ktoś klika odpowiedzi
          > w tym czasie.

No to trudno, nie wierzysz. Jestem niezła w "rozdwajaniu" mojego wzroku i
          praktycznie już w chwili załadowania się obrazka klikałam "Widzę", bo
          wiedziałam, że obrazek zobacze w ułamek sekundy później, zanim zniknie i
          załaduje się ekran odpowiedzi. Warunkiem jest dobre łącze - takie mam w pracy.
          Dziś jestem w domu (choroba) więc wyniku już nie poprawię. Zresztą nie wierzę,
          by udało mi się poprawić wynik - może do 14 sekund. To absolutne moje minimum
          byłoby. Już 15 sekund było niezłym fartem - wszystko poszło idealnie wtedy.
            • protek2 Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 12:24
              Taki czas jest jak najbardziej możliwy do osiągnięcia. Sam taki mam, mimo że na
              początku miałem 1-2 min. Ktoś miał chyba rację, pisząc, że po ok. 15 minutach
              obrazki są w cachu i ładują się momentalnie. Myślę, że jak ktoś potrfi przy tym
              wysiedzieć godzinę i więcej, to może zejść nawet poniżej 15 sek.
              • pankrzysio Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 12:48
                Wiecie jaki czas będzie minimalny? Na mój gust 9-10 sekund. Łatwo sprawdzić:
                Sprubujcie zmierzyć czas klikania na 10 pierwszych obrazków, nie zwracając
                uwagi na poprawność. Po dziesiątym obrazku wychodzi mi ok. 10 sekund.
                • turbaki Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 14:36
                  no konkurs niedopracowany.
                  Mogliby np. zrobic generowane dynamicznie obrazki, korzystajac z jakies
                  biblioteki (np. GD) (a nie z bazy ), wtedy troche by bylo trudniej 'nauczyc'
                  program znajdowania odpowiedzi smile

a tak, prosta tabelka, chyba 65 wpisow i jest git
              • niewarzne1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 18:13
                Czas 15 sek jest osiagalny , mi sie udalo w 17 sek wystarczy szybkie lacze i fart by trafiac na duze obrazki typu serce i prostokat i odpowiedzi poukladane na srodku wtedy nawet z zeza nietrzeba rezygnowac by wybrac odpowiedz. ale itak mysle ze konkurs jest ustawiony 2 dno jesli wogule jest to bylo puszczane raz na 10 reklam,albo wogule nie istnieje a ma na celu przyciaganie o odpowiednich porach do tv. A przez to ze czas jest tak a nie inaczej liczony i niewiadomo jaki jest prog to nagrody zgarna organizatorzy ; ] bo kto im udowodni cokolwiek , kontrola gier i zakladow : P ona tez macza w tym palce , dostana po mp3 playerze : D

PS jak sie komus udalo naprawde odgadnac chaslo z reklamy to niech da znac na forum po zakonczeniu konkursu i najlepiej gdzie je wypatrzyl to przejrze reklame jeszcze raz.
                    • tarocik1 Re: Drugie dno Nudle Knorr 30.11.05, 22:06
                      znalazłem drugie dno w reklamie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ktoś kiedys na
                      tym forum napisał że w nie każdej reklamie jest widoczne ''drugie dno'' i ten
                      ktoś miał racje smile) Akurat zachciało mi sie obejrzec reklame na 4FUN TV o
                      19:55..oglądam i nagle widze ten stereogram... mocno sie ździwiłem bo w zadnej
                      wcześniejszej reklamie tego nie zauważyłem a w tej był on dobrze widoczny.
                      Podpowiem wam że hasło jest związane z niekończącą sie głębią ale i tak nie
                      zgadniecie bo to trzeba zobaczyc. Będe walczył o skuter super!!!!!!!!!
                    • cyguss Re: Drugie dno Nudle Knorr 01.12.05, 10:22
                      nie sciemniajcie ze mozna tak szybko było znaleść te drugie dno - zanim
                      weszłam na start juz widziałam drugie dno chwile nastawiałam się iiiiiiii
                      mimo wszystko ładowanie i otwieranie stron nie pozwalało mi szybciej jak 21
                      sekund pokonać czasu jaki podajecie - nie uwierze ze macie taki szybki
                      internet , mam też szybki i co? ciągle powstrzymywały mnie strony
                      otwierające - ciekawe jak bedzie to oceniane ihhii narobili troche hałasu z
                      tym konkursem a i cwaniacy jak widać nie próznowali z podrabianiem czasu
                      ihhiih ale jak się da! z tym hasłem tv też dobry numer hihi według mnie to
                      było "co knorr to knorr " a jakie bedzie to się okaże ale ta reklama
                      była z knorra NUDLE to i hasło zwiazne powinno być z tym - pozdrawiam
                      wszystkich- NUDLOWICZÓW przynajmniej nie nudziliśmy się ihhihihiihii i
                      każdy przez chwile był właścicielem tego skuterka w myślach hihihhi
    • mietek3sec Re: Drugie dno Nudle Knorr 03.12.05, 14:35
      Witam,

Mam pytanie czy regulami konkursu został zmieniony? Wydawało mi się, że konkurs
      będzie trwał dłużej. Okazuje się, że skończył się 30 listopada.

Ten konkurs jednak osiągnął dno. Jak myślicie jakie będą czasy? Ja w uczciwy
      sposób osiągnąłem powyżej 20 sec (taki wynik mam zapisany). Bardzo łatwo można
      było napisać programik, który robił to w czasie powyżej 3 sec.:

W konkursie było 67 zdjęć:
      001.gif zegar
      002.gif ying yang
      ....
      067.gif 1

Program działał w ten sposób, że sprawdzał, który obrazek pojawiał się na
      stronie i później klikał na odpowiedni link z odpowiedzią. (zajmowało mu to 3 sec smile

Kolejny sposób na polepszenie wyniku:
      Zapisanie w cache'u przeglądarki wszystkich obrazków i zmiana samych obrazków
      (napisanie słowami co tam jest na obrazku). Następnie ustawienie w przeglądarce
      opcji, żeby nie ściągała obrazków z serwera.
      W ten sposób trzeba było czytać napis na obrazku i zaznaczać prawidłową
      odpowiedź. Przy szybkim łączu można było uzyskiwać czasy rzędu 15 sec.

W konkursie trzeba było wykazać się cwaniactwem lub/i szybkim łączem.

Nie podoba mi się to, że zmieniane są zasady konkursu w trakcie jego trwania.
      Nie podoba mi się to, że regulamin jest niedopracowany (nie wiadomo co komisja
      zrobi jeśli więcej niż 6 osób będzie miało ten sam czas, co przy takiej liczbie
      uczestników jest bardzo prawdopodobne) - wtedy chyba wezmą nagrody sobie smile))

Konkurs jest wielkim DNEM.
      Pozdrawiam komisję, która jest wielkim DRUGIM DNEM
      Mietek3sec
    • amalisz Re: Drugie dno Nudle Knorr 12.12.05, 16:30
      Nie ma co, pięknie sobie poradzili ze wszelkimi wątpliwościami.
      Po prostu, nie podali czasów.
      I teraz zgaduj, człowieku, czy Twój czas był niewystarczający, czy też zostałeś
      uznany za oszusta big_grin
      Intryguje mnie, czy te osoby z listy zwycięzców miały czasy rzędu 3 sekund smile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka