Dodaj do ulubionych

JustBeenPaid oraz BannersBroker

19.02.12, 19:26
JSS-Tripler to część większego przedsięwzięcia Fredericka Manna – JustBeenPaid.

Program trwale zrównoważony, co oznacza, że nie zniknie jak inne Hyipy itp.

Skrócona zasada działania Jss-Triplera:
Wykupujesz tzw. pozycje – koszt jednej to 10$
Codziennie od każdej wykupionej pozycji jest nam naliczany zysk 2%.
Np. posiadając 1 pozycje dostajemy 0.20$ dziennie przez 75 dni.
Po 75 dniach pozycja wygasa i przestaje nam przynosić zysk jednak wtedy na koncie mamy już 15$ czyli jesteśmy 5$ do przodu.

Wpłaty poprzez Alertpay oraz niedawno udostępnili SolidTrustPay.
Wypłaty na razie wyłącznie na Alertpay. (Przychodzą w ok. 12 godzin – minimum do wypłaty 20$)

Przykłady i ogólne informacje:
JSS jest to program inwestycyjny który istnieje od dłużeszgo czasu i jako jeden ma oficjalne poparcie rządu USA na swoją działalność. Serwis został założony prze ilionera, który opracował system dzieki któremu kazdy moze arobić nie ograniczone sumy pieniędzy.

Po rejestracji i potwierdzeniu wiadomości e mail logujemy sie w serwisie.
Serwis JSS po wypełnieniu naszych danych odpowiednio po zalogowaniu daje nam 10$ na próbę abyśmy poznali system działania serwisu.
Zarabiamy inwestując w pozycje zakup jednej to koszt 10$ dana pozycja zarabia na nas 20 centów dziennie przez 75 dni po czym wygasa ale po tym okresie jestesmy 5$ do przodu majac na koncie 15$
Z zarobków w serwisie możemy dokupić kolejne pozycje lub po prostu je wypłacić.
Istnieją 2 poziomy poleconych 1 poziom 10% , 2 poziom 5% i jest to kwota od zakupionych akcji polecającego np. gdy nasz polecony(1 poziom) kupi 3 akcje (30$) to my dostaniemy 3$
Serwis istnieje dść długo na ryku przez ten czas nie znalazłem ani jednego komentarza na forum o tym by kogos zbanowali czy nie wypłacili w terminie.
Osobiscie znam osoby które po kilku miesiącach zwiększyli swoje nakłady kilkukrotnie
Strona w jezyku ang. lecz świetnie tłumaczy go przeglądarka google chrome.

Dodatkowo każdy rejestrujący sie w tym programie z mojej strony może liczyć na pomoc przy rejestracji, otrzyma kilka poradników jak poruszać sie po serwisie dostanie także poradnik co zrobić by otrzymać od serwisu 10$ na start, dostenie link do miejsca gdzie co kilka dni użytkownicy JSS z polski rozmawiaja wspólnie na temat serwisu oraz opracowują sposoby zwiekszenia tam zarobku.

Ja jestem w programie od nie dawna na początek zainwestowałem w 10 pozycji czyli zapłaciłem 100$ teraz otrzymuje 2$ dziennie przez 75 dni czyli po 75 dniach bede miec na koncie 150$ za które ponownie wykupie akcje tym razem 15 za które po 75 dniach bedę mieć a koncie 225$.

Jest wiele mozłiwosci inwestycji … bo nie musisz czekać 75 dni, aby mieć na koncie 150$ …. już po 5 dniach możesz wykupić kolejna pozycję za 10$ … tym samym zwiększasz kapitał i mas zjuż codziennie 2,20$ … wybór należy do każdego indywidualnie … raz moze dokupić z zysków, innym razem wypłacić sobie.

Link do rejstracji w programie: www.justbeenpaid.com/

oraz


Przedstawiam Wam świetny program w którym mozna zarobić nie małe pieniadze.
Jak czesc wie od jakiegos czasu zarabiam w JustBeenPaid i moje zarobki sięgają już 20-30$ dziennie. Dlatego postanowiłem zarobione pieniądze zainwestować w kolejny „biznes” a dokładnie w firme bannerbroker.com, którą poleciły mi osoby z którymi zarabiam wspólnie w JustBeenPaid.

Coś o firmie:

Bannersbroker.com NIE JEST firmą MLM ani HYIP-em lub czymś w tym stylu .
Bannersbroker jest innowacyjnym biznesem reklamy w internecie z przynoszącym
profity systemem rekomendacji. Dotychczas firma wyplacila 31 milionow $ swoim
partnerom i obsłużyła 6 miliardów reklam w przeciagu pierwszego 1,5 roku działalności. Prognozy na rok 2012 są bardzo obiecujące… 150 milionów dolarowprowizji dla partnerów.

Co ciekawe nawet tak duża kwota nie jest nawet rysą na powierzchni
biznesu reklam online na świecie, który wart jest ponad 500 miliardów dolarow rocznie.

Google, jedna z najbardziej dochodowych i odnosząca ogromne sukcesy firm, zarobila w ciagu minionego roku 29 miliardow dolarow z czego 95% byly to dochody z reklam.

Bannersbroker działa na tym samym ogromnym rynku z UNIKALNĄ siecią ponad
30 tysiecy partnerów z pośród których wielu to wysoce zmotywowani profesionalni sprzedawcy prowadzący swój biznes rekomendacji z ogromnym profesjonalizmem
i budujący ogromne zespoły.

To co jest piękne w Bannersbroker to to, że możesz być kompletnie pasywny i uzyskać fenomenalny zwrot inwestycji nawet do 200% w niedługim czasie lub zarabiać więcej budując zespół. Inwestycje odbywają się poprzez zamawianie pakietow o róznej wartości
od 25$ do ponad 3600$. Jest to więc oferta na każdą kieszeń i dla każdego.

Warto w tym miejscu wspomnieć na czym Bannersbroker zarabia, że jest w stanie wyplacać takie prowizje. Bannersbroker generuje ogromne zyski poprzez sprzedaż miejsc na banery na stronach internetowych z dużym ruchem. Zyski dzieli ze swoimi partnerami czyli takimi osobami jak Ty czy ja.

Bannersbroker jak już wspomnialem w ciagu zaledwie 1,5 roku wypłacil 31 milionów $ prowizji swoim współpracownikom .
Z Bannersbroker możesz nawiązać współpracę także jako reklamodawca oraz osoba oferująca stronę internetowa z dużym ruchem dla reklamodawców. To czysty i wydajny biznes ktory jest okazją dla każdej, nawet kompletnie nie znającej się na eBiznesie osoby do osiągnięcia dodatkowych wysokich dochódow.

Jesli ta krótka notatka zainteresowala Cię i chcialbyś-chcialabyś dowiedzieć się więcej zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość zarejestrowania sie za DARMO w BB i zapoznania się z tym biznesem ,,od wewnątrz,, czyli z biurem, z innymi członkami naszego zespołu itd.

Oto link do DARMOWEJ rejestracji :

www.bannersbroker.com
Każda osoba zapisana z mojego linku otrzyma ode mnie pomoc w postaci wiedzy finansowej, potrzebnych filmów instruktażowych oraz poradników a takze dołączę ją do naszej grupy zarabiającej w BB na Skype

a tutaj link do mojej strony:

www.jbp-zarabiaj.pl


Obserwuj wątek
  • max-1-958 Re: JustBeenPaid oraz BannersBroker 19.02.12, 21:08
   Witam.
   Bycie dobrym w jakiejkolwiek dziedzinie wymaga sporo wysiłku,
   zainteresowanie daje tylko taką korzyść,
   że jesteś gotów ten wysiłek podjąć z ochotą.

   „Pieniądze są skutkiem ubocznym pracowania z pasją”

   Zobacz:
   megazarobki.blogspot.com/
   megapensja.pl/?user=megapensja100
   www.i-gagnant-barre.com/?u=rom1000&lang=pl
   pl.20dollars2surf.com/?ref=487846
   zarabiniemegapensja.bloog.pl/
   zarabianieklikanie.bloog.pl/
   zarabianie-przez.blogspot.com/
   megapensja.pl/?user=zarabianie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka