Dodaj do ulubionych

Darczyncy.eu - Program Wzajemnej Pomocy

14.03.13, 22:01
Witam,
Chciałbym polecić Państwu nowy system zarabiania, który kilka dni temu ruszył. Nie muszę dodawać, że rejestracja w systemie na początku przynosi najlepsze efekty.
Proponuję przeczytać do końca.

Zasady rejestracji i uczestnictwa w Programie BHC - Schemat
1. Zgłoszenie do Programu BHC jest bezpłatne. Płatna jest rejestracja do serwisu. Dołączamy poprzez rekomendację zyskując bezcenną pomoc i osoby nawet budujące Twoją grupę.
2. Uczestnicy mający Osobę Wprowadzającą, rejestrują się bezpośrednio po otrzymaniu od niej drogą mailową specjalnego Zaproszenia z Kodem. Aby to zaproszenie otrzymać, trzeba więc podać swoje nazwisko i adres email.
• możesz zaprosić tylko 6 pewnych osób, które będą działać - resztę przekazujesz osobom, które zaprosiłeś. Po zarejestrowaniu uczestnik ma dostęp do swojego panelu i swoją aktywność może ograniczyć tylko do przekazywania kolejnych wpłat z pieniędzy już otrzymanych!!! oraz do kompletowania
"Złotej Szóstki", a więc do wysłania max. 6 zaproszeń do znajomych lub bliskich osób, które po zapoznaniu się z projektem zechcą do niego przystąpić ... Może też, co jest wskazane, pomagać im w tworzeniu ich "szóstek"...

Uczestnik chcący szybciej uzyskać większy zespół darczyńców, może pomagać całej swojej grupie w budowaniu kolejnych "szóstek" zapraszając więcej osób i odpowiednio kierując je do zespołów. Można też organizować wzajemną, wszechstronną pomoc biorąc czynny udział w konferencjach, spotkaniach, w rozmowach w wielu grupach dyskusyjnych na Skype [darczyńcy.eu], na FB, i takie grupy tworząc...

Program BHC Darczyńcy ma skutecznie przyczynić się do poprawy sytuacji finansowej i życiowej uczestników, dlatego zasady są proste, nie narażają na stres i straty (jak ma to miejsce w wielu inwestycyjno-zarobkowych programach), zapewniają wyjątkowo korzystne efekty uczestnictwa:
• Każdy uczestnik może zapewnić sobie darczyńców, a więc zagwarantować darowizny;
• Uczestnicy nie inwestują, nie powierzają firmie swoich pieniędzy;
• Koszt rejestracji do serwisu i darowizny można natychmiast sobie zrekompensować;
• Kolejne wpłaty uczestnicy przekazują z pieniędzy już otrzymanych;
• Uczestnikom "biernym" darczyńców organizuje firma;
• Firma organizuje i zabezpiecza docelowe źródła darowizn i pomocy dla uczestników:
System BHC, Platforma Pomocowa, Serwis Główny (abonamenty), Fundacja PLAN DAROWIZN w Systemie BHC
1. Pierwsza darowizna ...................................... 30zł
2. Druga darowizna ...................................... 60zł
3. Trzecia darowizna ..................................... 120zł
4. Czwarta darowizna .................................... 260zł
5. Piąta darowizna ...................................... nie jest ustalona
6. Szósta darowizna ...................................... nie jest ustalona
_____________________________________________________
...................................................... RAZEM 4900zł


W ramach systemu BHC uczestnik przekazuje kolejne darowizny (wg Planu Darowizn) tylko jednemu, stałemu, przydzielonemu współuczestnikowi!
Suma wpłat to 4900zł, ale wydatku uczestnik nie odczuwa, gdyż pierwszą darowiznę 30zł swojemu podopiecznemu wpłaca się z własnych środków, a następne z pieniędzy już otrzymanych.

REJESTRACJA

Odpowiadając na post podaj Imię i Nazwisko plus adres e-mail i oczekuj maila do rejestracji ode mnie. Prześlę link aktywacyjny. Po rejestracji trzymaj kontakt ze mną. Pisz na: [i]seminum@o2.pl[/i]

Koszt rejestracji 35zł + 30zł akt darowizny.
Następnie czekamy na zwielokrotnione wpłaty do nas - z tych wpłat dokonujemy kolejnej darowizny czyli już bez własnego wkładu, tym razem na 60zł, po czym zwielokrotniona kwota wraca do nas, następnie z niej znikome 120zł itd.

Tylko osoby zdecydowane i nie marudzące.

Pozdrawiam
-semen-
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka