Dodaj do ulubionych

Serwis wypłacalny od 5 lat - Zarabianie

09.05.13, 18:07
Witam serdecznie

Zapraszam do udziału w programie afiliacyjnym Clixsense, który jest swoistym połączeniem serwisu reklamowego oraz portalu służącego do zarabiania.

Na wstępie kilka słów o samym portalu.

Należy od do zarejestrowanego przedsiębiorstwa ClixSense Inc., działającego już od 2007 roku, firma ta zatrudnia rzesze pracowników oraz współpracuje z milionami użytkowników z całego świata – co sprawia, iż daje gwarancje wypłacalności i uczciwego zarobku.

W portalu zarabia się na kilka sposobów:

1) Klikanie w reklamy – reklam jest wiele (ok. 20 – 40 dziennie), ich wartość oscyluje w granicach 0,002 USD – 0,02 USD – klikanie trwa zaledwie kilkanaście sekund a pozwala na uzbieranie niezłej sumki
2) Udział w ankietach – proste pytania dotyczące badania rynku – każda ankieta trwa do 2-3 minut i jest płatna w granicach 0,5 USD – 5 USD, akiet jest kilka dziennie
3) Gra Clixgrid – 25 Szans dziennie – wygrane od 0,01 USD do 5 USD – doliczane natychmiast do konta
4) System poleconych – udział w zarobkach oraz premie za rejestracje (0,50 USD) i upgrade konta (2 USD) oraz dodatkowy 1 USD za każdego użytkownika – 10 poziomów w dół – daje to szybkie i stosunkowo wysokie zarobki

Wypłaty odbywają się co poniedziałek na konta PayPal, Payza i Neteller.

REJESTRACJA:
www.clixsense.com/?3461329
Dowód wypłaty:
img692.imageshack.us/img692/2446/clixspay.png
W razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów z obsługą serwisu służę pomocą, proszę o wiadomość pod adres e.cash@interia.eu - odpowiadam na każdy mail.

Na życzenie przedstawiam również dalsze dowody wypłat, świadczące o uczciwości i wypłacalności serwisu – dowody te będę również w dalszym ciągu umieszczał na niniejszym forum.

Osobom, które zarejestrują się z podanego powyżej linka i będą moimi poleconymi oferuję dodatkowe informacje dotyczące darmowych narzędzi promocyjnych – proszę o wiadomość z nickiem w temacie.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka