Dodaj do ulubionych

Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on-line

30.12.14, 18:38
Praca przez internet wbrew pozorom nie jest łatwą rzeczą, istnieje wiele elementów na które należy zwrócić uwagę. Przegapienie lub niedokładane zrozumienie może skutkować niepowodzeniem. Zdając sobie sprawę z tego, postanowiliśmy wyjść tym problemom na przeciw i stworzyć grupę wsparcia, która będzie służyć wspólnemu celowi: skutecznemu zarobkowi przez internet i rozwojowi.

Aktualnie nasza grupa liczy ponad 70 osób i każdy kto idzie z nami "krok po kroku" zarabia i uczy się jak działać!

Zapraszam na prezentację:

www.youtube.com/watch?v=YRhEPA5lAV4

i zapisanie się poprzez ankietę na stronie:

[url=http://bit.ly/wgs-ankieta]bit.ly/wgs-ankieta[/url]

Państwa dane są w 100% bezpieczne!

Życzę owocnych sukcesów w zarabianiu przez internet.

Aleksander Rozmiarek
Obserwuj wątek
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 04.01.15, 13:43
   ok.
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 07.01.15, 12:24
   plus
  • monikakrynicka Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 11.01.15, 17:58
   Kasa dla leniwych.

   Przeczytaj do końca zanim zamkniesz te stronę!

   Jest to pierwszy i ostatni mail, którego Pan/Pani dostanie. Ponieważ cenie sobie czas jak i Twój, drogi interesancie, stawiam na prostotę i szybkość działania aby wszyscy tu zgromadzeni mogli się wzbogacić. Oczywiście ja tez tego pragnę, dlatego im więcej osób tym więcej pieniędzy. Ale zacznijmy od początku a wszystkiego się dowiesz!

   Proszę nie podchodź do tego zbyt sceptycznie! Jesteś w stanie zarobić nawet kilkanaście tysięcy w miesiąc!!! Ta strona zarobi dla Ciebie !!! Zamykając ją "wyrzucasz" kupę pieniędzy. Przeczytaj tę stronę do końca, a gwarantuję, że nie pożałujesz!!! Nie zmarnuj swojej szansy!!! Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!!! To nie żaden żart!!! Nie wierzysz? To oczywiste, kto da tyle pieniędzy za nic? A jednak.

   Oto prawdziwa historia młodego człowieka, który po prostu uwierzył:

   ?Byłem bezrobotny w sierpniu 2005 roku z kilkoma innymi absolwentami wyższych uczelni. Od tamtego czasu żyłem bez dochodów na utrzymaniu rodziców, co było dla mnie strasznie przygnębiające. Mieszkałem wówczas w kawalerce. Próbowałem zainwestować w cokolwiek trochę pieniędzy, które mi zostały ze stypendium, które otrzymałem lecz po tym wszystkim miałem coraz więcej zadłużeń. Dosłownie kilkunastu poborców podatkowych ścigało mnie prawie codziennie. Wszystko to prowadziło do tego, ze musiałem sprzedać swój samochód, który był dla mnie wszystkim no i kawalerkę - wrócić do rodziców. Jak możesz sobie wyobrazić moje perspektywy na przyszłość były raczej w czarnych kolorach.

   Wówczas, w marcu 2006, dostałem krótki, prosty e-mail mówiący jak zarobić 15 000 zł. Oczywiście jak każdy normalny człowiek zignorowałem go, ponieważ byłem do wszystkiego sceptycznie nastawiony. Jakkolwiek, nie skasowałem tego maila bo cos przyciągnęło moja uwagę -byłem bardzo ciekawy jak można zarobić taka dużą sumę w tak krótkim czasie. Chciałem po prostu TYLKO to wiedzieć! Nie chciałem próbować. Ale i tym razem chciałem wyrównać pogłębiający się dług i właśnie osiągnąłem największy punkt rozpaczy aż w końcu uświadomiłem sobie, ze nie mam kompletnie nic do stracenia, aby spróbować zainwestować w ten program Roberta, który mi przysłano. A poza tym nie mogłem przestać myśleć o tym co by było gdyby to wszystko zaczęło działać? Dlatego tez wziąłem swoje wątpliwości daleko od siebie i poszedłem prosto po prostych wskazówkach, które napisano w tym mailu. Zajęło mi to wszystko mniej niż 30 minut i zainwestowałem jedynie 5zl. Pod koniec 2006 roku byłem w stanie zafundować sobie wakacje nad morzem (mieszkam na południu Polski) i kupić sobie nowy samochód. I zostało mi jeszcze troszkę grosza dla siebie i dla mojej dziewczyny.

   Moje konto wciąż rosło i dalej rośnie, a jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu kto wysłał mi tego emaila i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję, ze nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestował pieniądze po to by włożone -pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze!! Kiedy pomyślę w tył do wszystkich takich prostych ofert, które kasowałem nawet ich nie czytając to aż przechodzi mi dreszcz ponieważ teraz wiem jak blisko byłem, żeby skasować i tego. Prawdopodobnie dalej bym zbierał na swoje długi. ?

   Chcesz wiedzieć co było w tym mailu? Czytaj dalej a wszystko się wyjaśni!

   Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy, dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc( jest to kwota wyliczona wg przykładu podanego niżej - ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc, bo poświęciłem 3 godzinki, a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... I tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać, zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas :) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie.

   Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES!!! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodziną lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych.

   Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem.

   Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp.

   Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na www.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13 lat możesz mieć już własne. Równie dobrym kontem będzie konto w PayU.

   KROK 1: Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że żeby zarobić musisz dać coś od siebie! Więc pierwsze, co musisz zrobić, to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz, tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej (po prostu wpłać w banku lub przekazem na poczcie) 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notką mówiącą (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ, ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się uśmiechnąć :). Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista:

   1.Nr konta: 09 1140 2004 0000 3802 4010 4685
   2.Nr konta: 35 1140 2004 0000 3802 6055 4630
   3.Nr konta: 80 1140 2004 0000 3402 6055 4695
   4.Nr konta: 78 7999 9995 0651 4340 8904 0001
   5.Nr konta: 34 2490 0005 0000 4000 1900 2796

   PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr 1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta, to pieniądze i tak dojdą!!!

   KROK 2: Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!!!), następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego), później konto nr 1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz numer swojego konta, przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do góry. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ

   SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to, by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW - tak jak ja zrobiłem, jest kilka serwerów, które oferują nam miejsce na nasza stronę ZA DARMO. Np.

   Wszystkie te portale są naprawdę proste w obsłudze. Następnie dodawać swoje strony do www.toplista.pl aby nasza reklama b
   • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 21.01.15, 17:12
    Szczerze... za dużo, żeby to ogarnąć. Poza tym nie bawię się w biznesy w których dostępne są konta bankowe.
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 16.01.15, 10:24
   ja
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 17.01.15, 17:32
   Tak, łatwiej się nie da.
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 18.01.15, 10:09
   ,
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 19.01.15, 17:00
   l
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 20.01.15, 09:43
   j
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 21.01.15, 09:32
   ,
  • zadowolonypracownik3 Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 21.01.15, 09:45
   nie ma pracy przez internet ... najlepiej poszukać normalnej i w takich godzinach aby mogła współgrać w obowiązkami ja znalazłem prace dzięki stronie rekrutacyjnarewolucja.pl wystarczy się zarejestrować i masz dużo ofert. polecam wam sprawdzone ;)
   • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 21.01.15, 17:11
    Mylisz się... praca jest, ale nie każdy może ją wykonywać i nie każdy będzie chciał.
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 21.01.15, 17:10
   f
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 25.01.15, 16:00
   g
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 26.01.15, 13:18
   h
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 26.01.15, 20:38
   f
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 27.01.15, 09:50
   g
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 27.01.15, 20:08
   h
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 27.01.15, 22:36
   a
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 28.01.15, 16:18
   d
  • goldmonk Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 30.01.15, 17:32
   y
  • piot197 Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 01.02.15, 13:15
   Wysoka prowizja za pozyskanie zleceń bit.ly/1BJNkgi pytania przez formularz kontakt.
  • goldenteam.slask Re: Kto jeszcze chce zarabiać realne pieniądze on 20.11.15, 15:46
   Działasz w systemie MLM?
   Pracujesz w branży E-Commerce?
   Chciałbyś/ Chciałabyś pracować w firmie gdzie produktem są sztabki złota?
   Chcesz zabezpieczyć swoją przyszłość inwestując w złoto?

   Zapraszam Cię na ekskluzywne spotkanie firmy Karatbars.

   Firma, która działa w 122 krajach, a swoją przygodę w Polsce rozpoczęła we wrześniu 2015 roku.
   Nowy rynek, brak konkurencji, nowe możliwości!

   Na spotkaniu dowiesz się jak bez zbędnych kosztów zamienić papierowy pieniądz na złoto.
   Jak dołączyć do firmy bez kosztów i sprawdzić co możemy Tobie zaproponować.
   Będąc partnerem Karatbars dołączysz do prestiżowego grona osób bardzo zaangażowanych w swoją pracę, od których nauczysz się wszystkiego co jest Ci potrzebne, żeby zarabiać naprawdę dobre pieniądze.

   Nie musisz kupować złota co miesiąc, żeby otrzymywać swoje wynagrodzenie.
   Dołączając do firmy nie ponosisz żadnych opłat wpisowych.
   Praca w Karatbars jest oparta na systemie e-commerce.

   Raz wykonana praca nigdy nie przepadnie, nie musisz co miesiąc zaczynać od zera.

   Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, chciałbyś/ chciałabyś poznać więcej szczegółów- napisz do nas wiadomość e-mail na adres goldenteam.slask@gmail.com z Twoimi danymi: imię, nazwisko, telefon i miejscowość – pozwoli nam o dopasować najlepsze miejsce spotkania.

   Wyślemy Tobie imienne zaproszenie na ekskluzywne spotkanie na którym poznasz firmę Karatbars i możliwości jakie oferuje.

   Zapraszam,
   Sylwia
   goldenteam.slask@gmail.com

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka