Dodaj do ulubionych

Sprawdzony zarobek przeczytaj

22.03.20, 00:49
Witam , zależy Ci chociażby na jednorazowym zarobku ?
Jest pewna aplikacja , którą pobieramy ze sklepu PLAY ( oczywiście aplikacja jest zweryfikowana przez aplikacje Play , żeby nie podchodziło to pod spam i oszustwo ) .

Dzięki mojemu linkowi , który podam możesz zdobyć już parę złotych ( bez mojego polecenia niestety dostajesz na start Ozł ) Głownie chodzi o to , żeby podesłać swój reflinek ( czyli swój prywatny wygenerowany link ) dla mamhy , taty , kolegi itp . Jeżeli pobiorą ta aplikacje z Twojego linku i zarejesrują się Ty zdobywasz kase ( wypłacasz potem za pośrednictwem PayPal ) Oczywiście do rejestracji wymagane jest tylko imię,nazwisko i mejl . Albo można zarejestrować się za pomocą fb :) .

za jedną osobę, można zarobić ok 9 zł czasami więcej , ważne jest tylko , aby robiła to przez link, który sobie wygenerujesz .

Działa tylko na aplikacji mobilnej , musicie pamiętać ,że możecie tylko logować się z jednego urządzenia , jeżeli zalogujecie się z innego Wasze konto zostanie zbanowowane i tyle z wypłaty .

Po kliknięciu w mój link przenesie Was do przeglądarki , starajcie się otwierać to CHROME , bo inna przeglądarka może zmienić reflinek i NICI Z WASZEGO BONUSA na start. Kiedy przeniesie Was do przeglądarki zada Wam pytanie czy chcesz ten bonus, oczywiscie zgdzamy się i wtedy przenosi Was z automatu do sklepu google ( zobaczycie,że apka zweryfikowana ) wystarczy ją pobrać , zarejestrować się i wtedy otrzymasz BONUS !

Żeby wygnerować swój link wchodzimy w zakładkę GRATISY pojawi się Wam w aplikacji kwoata w nawiasie jaka macie za bonus a na dole napis ( zdobadz kryształy , klikamy w to i wtedy generuje Wam link Wasz, który Wy podsyłacie ) . W ten sposób możecie nawet jednorazowo proszać znanomych zarobić , apke mozna zawsze usunac.

<<<< rr.lovevova.com/NTc2OTYwODc= <<< POWODZENIA ! jak masz pytania zostaw e-mail , odezwe sie.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka