Dodaj do ulubionych

CoinPot.Zbieraj i wymieniaj za darmo kryptowaluty

03.04.20, 20:56
Sledząc grupy o zarabianiu zauważyłem, że podczas bessy dużo więcej osob zbiera darmowe kryptowaluty. Fakt trzeba jakoś przetrwać gorszy okres na rynku, a dla ludzi nie mogących pozwolić sobie na inwestycje, to fajna alernatywa. Takie krany jednak nie są pozbawione wad. Długie zbiernie,obsługa tylko pojedynczej waluty , czy też brak możliwości wymiany jednej waluty na drugą.

Jak się okazuje jest jednak fajna opcja, którą przetestowałem. Wszystkie wymienione problemy rozwiązuje mikroprocesor Coinpot, który w ostatnim czasie cieszy się stale rosnącą popularnoscią. Między innymi dlatego, że oferuje on przyjazne środowisko gromadzenia kryptowalut z kilku serwisów w jednym miejscu. Obsługuje kilka serwisów z których po kilku sekunach otrzymjemy coiny na nasze konto .

No więc jak to działa? Jak zbierać te kryptowaluty i otrzymywać je po kilku sekundach na mikroprocesor Coinpot?

Nic skomplikowanego. W pierwszej kolejności należałoby założyć konto na stronie coinpot.co/. Następne rejestrujemy się w kranikach, które ta strona obsługuje. Koniecznie trzeba użyć tego samgo adresu email żeby środki spływały automatycznie na procesor.

Oto lista kranów obsługiwanych przez coinpot:

litecoin - moonliteco.in/?ref=ad9b3adc012c
Doge - moondoge.co.in/?ref=a2304c8780e6
Dash - moondash.co.in/?ref=71986A93D0F2
BitcoinCash - moonbitcoin.cash/?ref=5B9725014944
Bitcoin ( 3 krany) moonbit.co.in/?ref=e3e6fb8da3c1
Bitfun (BTC) bitfun.co/?ref=9CF4C8453DD6
BonusBitcoin(Btc) bonusbitcoin.co/?ref=BF3F1152702F

Ze wszystkich tych kraników srodki automatycznie trafiają na coinpot . Serwis oczywiście wypłaca bez problemów, bo sam testowałem. Minimum wypłaty jest różne w zależności od waluty jaką wypłacamy. W przypadku Btc wynosi ono 10000 satoshi. Jest to niewiele biorąc pod uwagę, że każda inna uzbieraną walute można wymienić za darmo na bitcoina.

Ponadto serwis Coinpot wprowadził wewnętrzną walute (coinpot token), którą otrzymujemy za aktywność.Ją także możemy wymienić na każdą inną monete dostępną w tym serwisie.
Obserwuj wątek
    • zarabiajwdomuonline24 Re: CoinPot.Zbieraj i wymieniaj za darmo kryptowa 07.05.20, 13:25
      Praca online, bez inwestycji :) Zarobki w pierwszym miesiącu to około 1000 zł tygodniowo. Wszystko czego potrzebujesz to dostęp do internetu, ukończone 18 lat oraz posiadanie minimum dwóch kont bankowych (można je założyć całkowicie za darmo w ETAPIE DRUGIM). Więcej szczegółów na mojej stronie: zarabiajwdomu24pl.wixsite.com/online

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka