Dodaj do ulubionych

Szukam jakiegoś dodatkowego zarobku

07.08.20, 21:53
Zna ktoś dodatkowy zarobek?
Obserwuj wątek
    • karuzelll Re: Szukam jakiegoś dodatkowego zarobku 23.09.20, 13:52
      Trading 212 - 1 akcja za rejestrację i weryfikację o wartości do 100€ zupełnie za darmo (w zależności jaka akcja zostanie wam wylosowana) (limit 20 akcji na osobę, następnie ktoś inny może wrzucić reflink).

Oto mój reflink:
      www.trading212.com/invite/FMABQ4lc

1 akcja za (zupełnie za darmo):
      rejestrację z reflinku (z tego co wyczytałem rejestracja z czystego linku nie uprawnia do otrzymania akcji). Przy rejestracji wybieramy konto Invest
      weryfikację (zdjęcie dowodu + potwierdzenie miejsca zamieszkania – faktura za prąd/gaz albo wyciąg z konta bankowego) oraz
      wpłatę minimimalnego depozytu w wysokości 1 € (wpłaty można dokonać kartą, skrillem, przelew)

Darmowa akcja powinna pojawić się na koncie do 24h (po wykonaniu wszystkich powyższych kroków).
      Akcję możemy sprzedać po 3 dniach (a po 30 dniach wypłacić środki).

Zapraszam do rejestracji.

,,Trading 212 to londyńska firma z branży technologii finansowych, która demokratyzuje rynki finansowe, tworząc bezpłatne, inteligentne i łatwe w obsłudze aplikacje umożliwiające każdemu handel udziałami, walutami, towarami i nie tylko.
      Naszą aplikację mobilną pobrano ponad 14 000 000 razy, co czyni ją jedną z najpopularniejszych aplikacji tradingowych na świecie...
      Nasza firma jest licencjonowana i nadzorowana przez Urząd ds. Postępowania Finansowego (FCA)
      Trading 212 UK Ltd. jest zarejestrowana w Anglii i Walii, upoważniona i regulowana przez Financial Conduct Authority, FCA”
    • janek.e.t Re: Szukam jakiegoś dodatkowego zarobku 25.09.20, 10:48
      Jeśli naprawdę szukasz czegoś legitnego, nie jakichś lewych propozycji, które będą wymagały od Ciebie zakładania jakichś dziwnych kont w banku :D to polecam zainteresować się tym webwavecms.com/Program_Partnerski_-_polecaj_i_zarabiaj - ja tak sobie dorabiam nawet 1000 w miesiącu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka