Dodaj do ulubionych

Najlepiej płatne panele zagraniczne Top 6

02.01.21, 17:01
Przedstawiam Wam listę paneli zagranicznych na których można sporo zarobić. Najlepiej zarejestrować się do wszystkich podanych poniżej by zmaksymalizować swoje dochody

1.Ysense prawdziwa petarda do zarabiania. Powstała w 2007 roku strona umożliwia zarabianie na wypełnianiu ankiet i realizowaniu prostych zadań, jak ściągnięcie aplikacji, czy granie w gry.

Właścicielem strony jest firma zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych prowadzona przez Jim’a Grago. Jest to legalnie działająca spółka, która od 2007 roku wypłaciła już około 40 milionów dolarów swoim użytkownikom. Zarobkowanie w taki sposób jest również w pełni legalne.

Podstawowe informacje:
użytkownikiem może zostać każdy kto ukończył 16 rok życia
minimalny próg wypłaty – 10$
sposób wypłacania wynagrodzenia – pieniądze są przelewane na konta Skrill, Payoneer, Paypal

Sposoby zarabiania w Ysense
Podstawowym sposobem zarobkowania na stronie są płatne ankiety. Ważne jest, że dla zarejestrowanych polskich użytkowników, dostępne są ankiety w języku polskim. Oczywiście wypełniając anglojęzyczne ankiety można znacznie zwiększyć swój przychód. Osoby słabo znające język angielski mogą spokojnie wypełniać ankiety, korzystając z automatycznego tłumacza Google.

Ankiety, które wypełniamy w ramach współpracy z Ysense nie wymagają wiedzy specjalistycznej, a co za tym idzie – zarabiać w ten sposób może każdy! Dodatkowo warto wspomnieć, że nie są one ograniczone obszarowo, dlatego ankietę wypełnisz bez względu na miejsce zamieszkania.

Stawki za ankiety wynoszą od 0,8 do nawet 5 dolarów!

Przed rozpoczęciem wypełniania należy dokładnie wypełnić profil użytkownika. Dzięki temu otrzymasz maksymalną ilość arkuszy dostępnych dla Twojej lokalizacji i powiększysz swój portfel.

Jak rozpocząć wypełnianie zadań w Ysense?

Aby rozpocząć wypełnianie zadań, wybierz zakładkę „Complete tasks” dostępną w sekcji „Zadania”. W tym momencie wyświetlą Ci się wszystkie dostępne zadania wraz z dokładnym opisem, dzięki któremu poznasz poziom trudności, stawkę i ocenę.

Teraz wybierz zadanie, które chcesz wykonać. Następnie zostaniesz przeniesiony na CrowdFlower – rozwiązanie oferowane przez firmę partnerską. Zarejestruj się na otwartej stronie i zaloguj się na swoje konto.

Po poprawnym zalogowaniu system przeniesie Cię na stronę wybranego zadania. Znajdziesz tam dokładną instrukcję wyjaśniającą krok po kroku, co musisz zrobić. Po zakończeniu pracy do Twojego konta zostanie dodana przypisana do zadania kwota.

Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
www.ysense.com/?rb=59455591
2.Timebucks. Jest bardzo podobny do ysense. Rejestracja jest oczywiście darmowa, a na stronie znajdziemy masę sposobów na zarabianie pieniędzy. Na start dostajemy 1$ na saldo bonusowe, minimum do wypłaty to 10$, strona wypłaca na PayPal
Po rejestracji i kliknięciu linku aktywacyjnego wchodzimy w zakładkę EARN i wybieramy interesujące nas sposoby zarobku. W zakładce LADDER znajdziemy dzienny konkurs - top 5 osób, które zarobiły przez 24 h najwięcej dostaje bonus do 20 dolarów!
Opis zakładki EARN:
CONTENT - typowe PTC z reklamami i slideshowami po 0,001 $ za klik
SURVEYS - cała masa ankiet do wypełnienia, podobnie jak na Clixsense
VIDEOS - coś jak YT Monster, oglądamy film przez daną ilość czasu i dostajemy za to pieniądze
OFFERS - zestawienie najciekawszych ofert z offerwalli
OFFERWALLS - Mamy dostęp aż do 14 offerwalli.
ONCE OFF - jednorazowo możemy dostać pieniądze za zainstalowanie dodatku do chrome`a, polubienie strony na Facebooku czy nagranie video promocyjnego.
MINING - czyli typowa koparka używająca procesora. Za 100000 hashy mamy 0,002$.
ROLL - czyli dzienny bonus. Raz na 24h gdy zrobimy przynajmniej 10 działań zarobkowych (wszystko się liczy) możemy zagrać o bonus dzienny.
TASKS - proste zadania w stylu Cloudflare, czyli musimy potwierdzić, że osoba X pracuje w miejscu Y itd.
FREE BTC - możemy się zarejestrować z linku polecającego strony na stronce z mojej sygnaturki, a oni płacą nam ułamki centa za każdego rolla.
SOCIAL - kasa za lajki, followy na Instragramie, suby na Youtube itd.

Link do rejestracji
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
timebucks.com/?refID=216152779
3.Superpay - zarabiamy punkty lub $, które możemy wypłacić na PayPal (minimalna kwota wypłaty - 1$), Skrill (minimalna kwota wypłaty - 1$)

Zakładamy konto na stronie www.superpay.me/members/withdraw/list.php?ref=miron83
Przechodzimy do zakładki Paid Surveys następnie klikamy Daily Paid Surveys.
Pokazały nam się wszystkie dostępne ankiety. Następnie klikamy na nazwę ankiety np. "Opinion Capital Paid Survey Router - Premium Unlimited" otwiera nam się ankieta i uzupełniamy ją.
Po zakończeniu ankiety klikamy przycisk Submit.

Wypłata zarobionych pieniędzy

Przechodzimy do zakładki Rewards następnie przechodzimy do Withdraw Cash i wybieramy metodę wypłaty.

4.Aplikacja z płatnymi ankietami Attapoll.
- 100-250 kredytów za ankietę
- możliwość wypłaty Paypal oraz w krypto (Bitcoin, ETH)
- wypłata od 250 kredytów=2.5 $
Aplikacja łączy Cię z wieloma firmami i organizacjami, które chcą dowiedzieć się, jakie masz poglądy na pewne tematy. Biorąc udział w ankietach, pomożesz im w opracowywaniu nowych oraz ulepszaniu już istniejących produktów i usług.
Chcesz wypełniać tylko krótkie ankiety? Możesz określić długość ankiet, do których będziesz otrzymywać zaproszenia. Możesz także zadecydować, ile zaproszeń do ankiet będziesz otrzymywać dziennie lub tygodniowo.

Pobierz aplikację i zacznij zarabiać na okazjonalnym wypełnianiu ankiet.
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
join.attapoll.com/brxaq
5.Grab Points
fajny programik który płaci nam za:
- Ankiety 5-150 Points
- punkty można tu zdobywać wypełniając różne zadania, wypełniając ankiety, można również pobrać ich aplikację i dzięki niej zdobywać dodatkowe punkty.
1000pkt = 1$
Aplikacja posiada "mechanizm" wprowadzający do systemu i społeczności GrabPoints.
Aplikacje mają różne przedziały punktowe lecz zazwyczaj jest to 50-400pkt.
Oprócz apek proponowanych przez GP, możemy skorzystać z offerwalli takich jak:
AverBadge
TrialPay
SupersonicAds
Persona.
Wypłaty na :
Paypal
Facebook Credits
Xbox Live
Możemy wprowadzić kod referencyjny (refer code), aby zyskać trochę punktów.Dostaje się 500 pkt na start
Mój:XSRDST
Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
grabpoints.com/?ref=XSRDST
6.Anglojęzyczna strona ale możliwości jest naprawdę dużo.
Wiele ankiet, stron z reklamami, oglądanie filmów.
Minimum do wypłaty to 1$ co równa się 110 punktów.
potem 5$ = 500 pkt
10$ = 995 pkt
25$ = 2485 pkt
50$ = 5925 pkt
100$ = 9750 pkt
Przy samej rejestracji otrzymacie 25 pkt. czyli 25 centów.
Proponuje często zaglądać na stronę i sprawdzać czy pojawiają się nowe filmy, reklamy, polecam Minute Staff, Virool, ankiety to wiadoma sprawa trzeba sprawdzać we wszystkich możliwych zakładkach. Co tydzień za zalogowanie się na forum otrzymujemy 0.5 pkt, a za codzienne oddanie głosu na tą stronę 0.15 i to na trzech różnych stronach, w zakładce Keep Rewarding na 7 stronie.
Dodatkowo jeśli w ciągu 24 godzin zdobędziesz 100 pkt to dostajesz 5 pkt dodatkowo, jeśli uda się 200 pkt to jeszcze 10 pkt dodatkowo.
Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
keeprewarding.com/home?ref=miron83
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka