Dodaj do ulubionych

Zarabianie online Ankiety

26.02.21, 19:01
Zarobek na ankietach to może nie jakieś miliony ale tylko dodatkowa praca dla osób dysponujących wolnym czasem. Różne firmy proponują różne stawki za wypełnienie ankiety. Jeśli uzbiera się odpowiednią ilość punktów to wtedy można wymienić na pieniądze lub nagrody. Wszystko zależy od tego do ilu ankiet uzyskamy zaproszenie. Rejestracja jest darmowa. Można zarabiać pieniądze w wolnym czasie. W zasadzie zero formalności wystarczy się zarejestrować i czekać na ankiety za które przyznawane są punkty, które później można wymienić na pieniądze. Ktoś jest chętny na dodatkowe pieniądze to trzeba się zarejestrować i cierpliwie czekać na ankiety. Do niczego nas to nie zobowiązuje. Czasami można dorobić w miesiącu jakieś 400 zł. Ja korzystam z kilku sprawdzonych firm zajmujących się badaniami rynku. Zawsze można spróbować. Poniżej linki firm z których osobiście korzystam:
account.yougov.com/pl-pl/join?referral=d9rn03PuAbxdQkPezHDGpw
rec-eu.i-say.com/survey/pl/pl/referral?id=aZPjMldK%2FP6fruMSlfWNZHGyLQXA%2BrUVTVSftC5NGCuXUzdDt1jFWQ8cYmjVHsSN
rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76644660
Hej, ja już po darmowych zakupach w sieci dzięki punktom z TPS. Też możesz skorzystać - wpisz mój kod referencyjny, PB13II wypełniając thepanelstation.com/ formularz rejestracyjny The Panel Station i na start zyskaj dodatkowo 500 punktów.

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka