Dodaj do ulubionych

Karty , gotówka i kryptowaluty za wykonanie zadań

13.08.22, 13:10
LootUp strona Get-paid-to (GPT), która działa online od 2020 roku. Płaci kartami podarunkowymi, gotówką i kryptowalutami za wykonywanie zadań online, takich jak ankiety, oferty, granie w gry, oglądanie filmów itp.


Sposoby zarabiania na LootUp:

1. Bonus startowy

– potwierdź poczte e-mail

– uzupełnij profil


2. Oglądaj filmy

Lootup.me nawiązało współpracę z Hideout.TV, a jej siostrzane strony internetowe oferują świetny sposób na zdobywanie punktów poprzez oglądanie filmów i reklam. Na przykład użytkownik może zdobyć do 9 punktów HideoutTV za oglądanie średnio trzech reklam.


3. Zakręć kołem

Oprócz typowych funkcji dostępnych w witrynach GPT, Lootup oferuje wyjątkowy i zabawny sposób na zarabianie dziennego bonusu. Można spróbować szczęścia i codziennie kręcić kołem, aby mieć szansę na wygranie specjalnych nagród.

Nagrody obejmują darmowe punkty (20, 50, 100 lub 250 punktów) lub mnożniki (10%, 20% lub 50%) przez 24 godziny.

4. Wypełnianie różnych ofert

Zawsze można zdobywać punkty na podstawie naszej lokalizacji, typu urządzenia i innych identyfikatorów, wypełniając oferty.

Każda oferta ma inny punkt przeliczeniowy, dlatego ważne jest uważne zapoznanie się z pełnymi opisami. Niektóre punkty konwersji obejmują przesyłanie formularzy, pobieranie/instalację, instalację i rejestrację, zapisanie się na bezpłatną wersję próbną, dokonanie zakupu lub osiągnięcie określonego poziomu w grze w określonym czasie.


5. Płatne ankiety

Po wypełnieniu wstępnego profilu badania rynku, Lootup wykorzystuje te informacje, aby dopasować Cię do ankiet o najwyższych i najlepiej kwalifikujących się zarobkach. Przed podjęciem decyzji, która ankieta została wypełniona, możemy sprawdzić średni czas jej wypełnienia i ile za to to płaci.


6. Program poleceń

Można zarobić do 15% zarobków poleconych, polecając ich do przyłączenia się do witryny. Za pierwszych 500 poleconych otrzymujemy 10% ich zarobków, a gdy polecimy więcej niż 500 użytkowników, otrzymamy 15%.

Prowizja za polecenie jest naliczana na nasze konto, gdy poleceni wypełnią oferty, ankiety, oglądają filmy, grają w gry itp. Zarobki nie obejmują darmowych punktów, premii za rejestrację, darmowych/punktowych prezentów wejściowych ani kodów promocyjnych.


Po osiągnięciu minimalnego progu wypłaty możemy wymienić swoje punkty na karty podarunkowe, gotówkę PayPal lub ktypto.

1,000 points = $1

PayPal – 1$
Karta podarunkowa – $1
Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Shiba Inu– 5 $


Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇
lootup.me?refer=1875545
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka