Dodaj do ulubionych

5$ za pobran.aplikacji.Do 120$ mies.bez inwestycji

30.10.22, 17:58
Jeśli szukasz sposobu na zarobienie trochę dodatkowych pieniędzy, polecam Repocket. Aplikacja pozwala sprzedać niewykorzystane dane internetowe i możemy wypłacić pieniądze za pośrednictwem PayPal, gdy osiągniemy minimum 20 USD.

Za każdym razem, gdy mamy niewykorzystane dane internetowe, Repocket automatycznie wykorzysta je w swojej sieci firm. Kwota którą zarabiamy zależy od tego, ile mamy danych i ile firmy są w stanie za nie zapłacić.

Proces jest dość prosty – po zainstalowaniu aplikacji wystarczy, że będzie działała w tle podczas normalnego korzystania z Internetu. Repocket następnie śledzi wykorzystanie danych i daje nam pieniądze za każdy nieużywany MB. Ponieważ większość z nas ma plany danych z większą ilością danych, niż faktycznie potrzebujemy, jest to łatwy sposób na zarobienie kilku dolarów bez konieczności robienia czegokolwiek dodatkowego.

Otrzymujemy premię rejestracyjną w wysokości 5 USD za samą rejestrację, a następnie dodatkowe 5 USD za każdego poleconego znajomego. Dodatkowo otrzymujemy również dożywotnią prowizję w wysokości 10% od wszystkich ich zarobków.

Po pobraniu aplikacji i włączeniu danych Repocket płaci za korzystanie z danych. Pulpit nawigacyjny aplikacji na bieżąco informuje nas o tym, ile zarobiliśmy. Aby zmaksymalizować zarobki, zainstaluj aplikację na kilku urządzeniach.

Najważniejsze informacje

Nasze przychody zależą od liczby urządzeń, na których aplikacja jest zainstalowana, oraz ilości nieużywanych danych, które mamy do dyspozycji.

Firma płaci nam za każdy MB danych, które jej dostarczymy.

Firma korzysta z kalkulatora internetowego, który pomaga obliczać przychody w zależności od liczby godzin, przez które urządzenia są połączone, a dane są udostępniane.

Dzieląc się swoimi danymi, możemy zarabiać od 10 do 120 USD miesięcznie.

Aplikacja działa w tle, co ułatwia zarabianie pieniędzy za każdym razem, gdy smartfon lub tablet łączy się z Internetem.

Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
link.repocket.co/PLQN
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka