Dodaj do ulubionych

Panel ankietowy(wypłaty na paypal w kilka minut)

30.10.22, 18:12
MOBROG jest międzynarodowym panelem ankietowym, który dostępny jest również w języku polskim. Należy do niemieckiej firmy SPLENDID RESEARCH GmbH, która zajmuje się badaniami rynku na całym świecie. Jest to panel, którym z pewnością warto się zainteresować, choć rejestracja możliwa jest jedynie dla osób pełnoletnich.


Na początek, jak w każdym panelu ankietowym – musimy się zarejestrować. Strona jest dostępna w języku polskim.Konto możemy założyć za pomocą formularza rejestracyjnego podając standardowe informacje takie jak: adres e-mail, nazwa użytkownika, hasło, datę urodzenia, płeć itp. Tuż po rejestracji możemy wypełnić kwestionariusz, który pozwoli lepiej dopasowywać przysyłane ankiety.


Jak w każdym panelu ankietowy, tak i w MOBROG zarabiamy głównie na ankietach, choć nie tylko. Za jedną wypełnioną ankietę możemy otrzymać do 12 złotych(średio za ankiete wychodzi jakieś kilka złotych), a informacje o przewidywanym czasie potrzebnym na jej wypełnienie oraz wynagrodzeniu podawane są już na początku. Lista dostępnych ankiet widoczna jest od razu po zalogowaniu, a klikając na strzałki z prawej strony przejdziemy do wypełniania wybranej.


Wypłatę możemy zlecić aż 2 razy dziennie i już po uzbieraniu 20 złotych.Pieniądze powinny znaleźć się u nas na koncie nawet w kilka minut a adres e-mail portfela musi być taki sam jak ten w panelu MOBROG. Dostępne portfele internetowe, na które możemy wypłacać to: paypal,skrill

Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
www.mobrog.com/pl/ankiety-patne/rejestrowa.html?membership_promotion=0&i_invite=7765679-5c9522bec1ece
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka