Dodaj do ulubionych

Nowe aplikacje do zarabiania. Na start bonusy

08.06.23, 13:48
DBMETA projekt Metaverse, który łączy gospodarkę realną z gospodarką wirtualną, umożliwiając tradycyjnym branżom korzystanie z ich natywnego tokena, $DBM.

Ich wizją jest stworzenie społeczeństwa Metaverse, aby wszyscy mieli sprawiedliwy dostęp cyfrowy i aktywa poprzez ekonomię $DBM.


Podobnie jak w przypadku większości aplikacji górniczych, wydobywanie $DBM jest bardzo łatwe. Wystarczy zainstalować aplikację DBMETA i zaglądać do niej codziennie by uruchomić kopanie.


Dołącz do ekosystemu DBMETA, póki jest jeszcze wcześnie

DBMETA buduje swój ekosystem, który oferuje

Górnictwo
e-commerce
Hazard
Platforma reklamowa
Platforma krótkich filmów
Ten ekosystem obejmie również NFT, GameFi, DeFi i SocialFi.


Planują zbudować cyfrowy portfel i platformę/interfejs wymiany, gdy ekosystem DBMETA będzie stabilny i zabezpieczony przez określoną bazę użytkowników.

Śledź DBMETA na Twitterze twitter.com/DBMETA_OFFICIAL


Dołącz do ich grupy Telegram t.me/dbmetaofficial1


Subskrybuj ich kanał Telegram t.me/dbmmetainfo


Dołącz do ich Discorda discord.com/invite/um65uQZ5nn


Polub ich stronę na Facebooku
www.facebook.com/dbmetaofficial1

Jak otrzymać bonus


Rejestrujemy się z linku:

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
app.dbmeta.org/index/share/index/code/489655


kod polecenia: 489655


Ściągamy aplikacje DBMeta że sklepu GooglePlay/iOS.


Klikamy na wszystkie pozycji w menu głównym – otrzymujemy bonus 30000 DBM (18$).


Całkowita podaż wynosi 1 bilion.


Wydobycie 1 DBM/godz. z dodatkowymi tokenami. Zakup towarów może odblokować niezamrożony DBM.


Wypłata będzie możliwa po odmrożeniu tokenów na giełdzie.


Zobacz

www.dbmeta.org/#/index/m0/
Obserwuj wątek
  • kasazneta83 Re: Nowe aplikacje do zarabiania. Na start bonusy 08.06.23, 13:49
   Cheatmoon to mobilna aplikacja górnicza, która pozwala użytkownikom wydobywać tokeny CTM za pomocą telefonów komórkowych.   Zgodnie z informacjami zawartymi w białej księdze, Cheatmoon został stworzony, aby rozwiązać dominujące problemy związane z łańcuchem bloków, takie jak słabe wrażenia użytkownika, niewielkie zachęty kryptograficzne i niski poziom bezpieczeństwa.   Ma również na celu poprawę adopcji kryptowalut, ponieważ użytkownicy potrzebują tylko swoich telefonów komórkowych, aby uczestniczyć w wydobyciu.   Dodatkowo mogą rozpocząć proces wydobycia co 24 godziny.   W ten sposób eliminując potrzebę stosowania specjalistycznego sprzętu lub urządzeń o dużym zużyciu energii.   Ponadto, gdy oglądamy reklamy w aplikacji mobilnej, otrzymujemy więcej monet.   Dodatkowo przychody generowane z reklam są wykorzystywane do finansowania kosztów rozwoju.   Jak zacząć

   Pobierz apke i wpisz kod polecenia miron83 10 tokenów na start

   www.cheatmoon.com

   White papier
   www.cheatmoon.com/whitepaper ( biały papier z opisem projektu)   Instrukcja

   Zakładka 1 – Wydobycie (kształt rakiety)


   Jest to najważniejsza zakładka aplikacji, ponieważ pozwala wydobywać Cheatmoon.

   Każdego dnia przystępujesz do wystrzeliwania rakiet w celu wykorzystania. Każda sesja górnicza będzie trwała 24 godziny.   Oprócz liczby CTM wydobytych z każdej sesji pamiętaj, aby kliknąć przycisk „Otwórz prezent” => „Odbierz” , aby otrzymać nagrodę. Nagrodą za kolekcję, którą możesz otrzymać po każdym otwarciu prezentu, będzie +5 Cheatmoon, gdy skończysz oglądać reklamę. Co 20 minut można raz wejść do kolekcji.   Przewiń w dół, na tej karcie zobaczysz trochę informacji, ale zwróć uwagę na sekcję „Dodatkowe informacje (KYC)”. Pamiętaj, aby poprawnie wpisać „Kraj” i „Numer telefonu”.

   Po kliknięciu „Zapisz” w sekcji „Dodatkowe informacje (KYC)” aplikacja wyświetli ostrzeżenie:   Alerty


   Nadchodzące dane będą teraz wykorzystywane do przyszłej weryfikacji klienta i można je zmienić tylko w wyjątkowych okolicznościach, kontaktując się bezpośrednio z zespołem.

   Dlatego należy pamiętać o poprawnym wypełnieniu informacji w tej sekcji.

   Kliknij przycisk „Zapisz” , aby zapisać zadeklarowane informacje.

   Na ekranie Cheatmoon pojawi się komunikat:   Gotowe
   Twoje dane zostały zapisane, skontaktujemy się z Tobą, jeśli potrzebne będą dalsze działania z Twojej strony.   Zakładka 2 – Aktualności (zdjęcie satelitarne)


   Tutaj zobaczysz informacje o projekcie Cheatmoon i świecie kryptowalut. Jeśli chcesz poznać najważniejsze elementy tego projektu, zajrzyj właśnie tutaj.   Zakładka 3 – Portfel (Obraz portfela)


   Ekran wyświetlany na tej karcie pokaże szczegółowe informacje o saldzie i transakcjach w Portfelu. Jeśli właśnie zarejestrowałeś się w Cheatmoon, nie będzie żadnych transakcji.   Zakładka 4 – Mining Group (Zdjęcie dwóch astronautów trzymających flagi)


   Tutaj pokażą się statystyki naszego zespołu wydobywczego Cheatmoon Coin. Tutaj możemy zaprosić znajomych do swojej grupy, aby zwiększyć swoje dochody. Nagroda za każdą osobę w aktywnym zespole wynosi w tej chwili +1 CTM/h. Oznacza to, że za każdą sesję wydobycia Cheatmoon doda do nas i naszych aktywnych uczestników puli 1 X 24 = 24 CTM.   Cheatmoon ma funkcję „Ping” , która umożliwia wysyłanie powiadomień do innych nieaktywnych członków zespołu, aby mogli zapamiętać i wejść.

   Możemy dodać swoich zaufanych znajomych do „Kręgów zaufania” , maksymalnie 10 osób. Nagroda za każdego członka tej grupy jest w tej chwili dość wysoka, obecnie +3CTM/członka/godzinę.   Jeśli chcemy dodać kogoś do swoich zaufanych kręgów, po prostu klikamy znak + z napisem „Zaufane kręgi” . Gdy znak + zmieni się w znacznik wyboru, oznacza to, że operacja się powiodła.   Zakładka 5 – Twój profil (portret astronauty)


   W tej sekcji możemy edytować swoją nazwę, zapraszać znajomych do dołączenia lub wykonywać zadania, aby zarobić więcej CTM. Zadania te muszą zostać zakończone przed upływem wyznaczonego czasu 8 dni.   Jeśli ukończymy uczestniczące zadania i otrzymamy nagrodę, zostaniemy awansowani do rangi (system poziomów).

   Możemy również zobaczyć swoje statystyki dotyczące całkowitej liczby monet, zweryfikowanej kwoty, szybkości wydobycia lub (wewnętrznego) adresu portfela.   Oficjalne kanały komunikacji Cheatmoon Network   W celu jak najdokładniejszego dostarczania informacji o Cheatmoon Network członkom uczestniczącym w wydobyciu, zespół Cheatmoon Team wprowadził 5

   oficjalnych kanałów komunikacji na obecnych platformach społecznościowych, takich jak: po:   Facebook: cheatmooncrypto   YouTube: Cheatmoon   Instagram: cheatmooncrypto   Twitter: cheatmooncrypto   Telegram: cheatmoonnews   W ramach zachęty zespół Cheatmoon oferuje +10CTM jako nagrodę każdemu, kto zasubskrybuje jeden z powyższych kanałów medialnych. Śledź wszystkie 5 kanałów i masz +50CTM.
  • kasazneta83 Re: Nowe aplikacje do zarabiania. Na start bonusy 08.06.23, 13:53
   Publiczny portfel sprzętowy TOCKT został uruchomiony i uruchomiono funkcję rezerwacji. Trwa ostatnia runda prywatnej oferty TOCKT, która otrzymała silne wsparcie ze strony społeczności Shib i Bishouma.Jednocześnie TOCKT jest notowany na głównych platformach, takich jak MyToken, AVE i TokenPocket, i otrzymał inwestycje od sześciu instytucji blockchain.

   Firma TOCKT uruchomiła skalowalny algorytm prywatności ∫-Bullets, aby zrealizować swoją szyfrowaną międzyłańcuchową usługę prywatności. Ponadto TOCKT można wdrożyć na dowolnym łańcuchu bloków z funkcjami inteligentnych kontraktów. TOCKT to blockchain składający się z wielu łańcuchów działających razem, który obejmuje dowód praw i protokoły współpracy między łańcuchami.

   Łączna kwota TOCKT wynosi 76 mln, a zarejestrowana początkowa moc obliczeniowa to: 1,8 Tockt/24H

   Hashrate zaproszenia poziomu 1: 0,42 Tockt/24H

   Moc obliczeniowa drugiego zaproszenia wynosi: 0,21 Tockt/24H

   Moc obliczeniowa zaproszenia trzeciego poziomu wynosi: 0,105 Tockt/24H

   Pierwszych 50 000 użytkowników użytkowników Genesis otrzyma unikalne prawo do zrzutu, prawo do dywidendy ze zdecentralizowanej giełdy Tockt, prawo do dywidendy z opłaty transakcyjnej Tocktex i prawo do dywidendy z zysku z kopalni Tockt.

   Pierwszych 500 000 zarejestrowanych użytkowników otrzyma prawo do dywidendy z opłaty transakcyjnej Tocktex , Prawo do dywidendy Tockt z kopalni.

   Link do oficjalnej chińskiej społeczności:
   s65535.com/tocktzg

   Oficjalny Twitter: @TocktChain

   Wydobycie trwa już 3 miesiąc.

   Cena obecnie 0.14$/szt

   Sieć BSC -Binance Smart chain

   Wypłaty po KYC

   Rejestracja
   👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
   www.tockt.com/#/?code=v3hrz0x
  • kasazneta83 Re: Nowe aplikacje do zarabiania. Na start bonusy 08.06.23, 13:57
   Nowy blockchain oparty o sieć ETH

   Dystrybucja poprzez apke kopanie plus granie

   Wydobywamy DOT

   z gier otrzymujemy ACE

   Dotchain to PoA uruchamiający łańcuch bloków i został zweryfikowany do wykonywania transakcji na bloku poprzez proces wydobywania.

   Dotchain to niedawno wprowadzona technologia łańcucha bloków z łączną podażą 2,5 miliona, z czego 300 000 jest dostępnych w sprzedaży. Dotchain to pierwsza działająca technologia blockchain, która umożliwia tworzenie prywatnych łańcuchów bloków, które mogą być wykorzystywane do przechowywania dowolnego typu danych.

   Instrukcja

   Aby rozpocząć korzystanie z dotchain, musimy pobrać ich aplikację ze sklepu Play i zainstalować ją na swoim urządzeniu.

   👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
   dotchain.network/refer/miron83

   Użyj mojego kodu zaproszenia (miron83) aby uzyskać stawkę podstawową 1,5/godzinę

   Po pomyślnym zainstalowaniu musimy zlokalizować go w telefonie i otworzyć.

   Następnie utwórz konto, podając swoje dane, które obejmują hasło, Gmail, nazwę użytkownika,wpisz kod polecający

   Jak kopać dotchain

   1. Otwórz aplikację dotchain zainstaluj na swoim telefonie
   2. Kliknij go kropka
   3. Wydobywanie trwa 24 godziny, musimy powtórzyć ten sam proces, gdy wygaśnie

   Symulacja wydobycia: Zdobądź głównego szefa, DOT , aktywując codzienną sesję wydobycia.

   Gry na pieniądze: Zdobądź dodatkowy token, ACE , grając w proste gry.

   Handel: zarówno tokeny DOT, jak i ACE będą dostępne do handlu po migracji.

   Więcej info dotchain.network/docs.html

   Info@dotchain.network

   Support@dotchain.network

  • kasazneta83 Re: Nowe aplikacje do zarabiania. Na start bonusy 08.06.23, 14:00
   Aplikacja górnicza Opincur (oparta na Solanie)

   Będąca również połączeniem btc i Pi Network.

   Dystrybujemy w niej tokeny CIO wśród naszych członków zgodnie z ich aktywnością w projekcie.

   Wystarczy pobrać aplikację i mieć referencje od już zarejestrowanego członka.

   Aplikacja jest przyjazna dla środowiska.

   Wszystkie ciężkie obliczenia wykonywane na serwerach i oszczędzają zasoby telefonu.

   Aplikacja Opincur jest darmowa i nie ma żadnych dodatkowych opłat.

   Pobierz i zainstaluj aplikację
   👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
   opincur.page.link/6YneKyQZoDFtrzqp6

   Telegram:
   t.me/opincur

   Czat telegramowy:
   t.me/OpincurChat

   Wsparcie OPINCURA:
   t.me/Opincursupport

   Facebook:
   www.facebook.com/Opincur

   Instagram:
   instagram.com/opincur_official?utm_medium=copy_link

   Twitter
   twitter.com/opincurOfficial

   E-mail:
   opincur@gmail.com

   Domyślna prędkość wydobywania: 1CIO/h

   Program polecający
   Możemy zwiększyć tempo CIO Airdrop, zapraszając aktywnych użytkowników poprzez link polecający.
   Kiedy zapraszamy znajomego, staje się on naszym pierwszym poziomem i zaczynamy dostawać +0,1 CIO na godzinę (o ile jest aktywny).

   Kiedy nasz znajomy zaprosi swojego znajomego, stanie się
   dla nas drugim poziomem, i zaczniemy dostawać +0,05 CIO na godzinę
   (również pod warunkiem, że jest aktywny).
   1 POZIOM +0,1 CIO / godz
   2 POZIOM +0,05 CIO / godz
   3 POZIOM +0,03 CIO / godz
   4 POZIOM +0,02 CIO / godz
   5 POZIOM +0,01 CIO / godz

   Gdy liczba przekroczy 750 000 dostępne mają być usługi wystawiania ofert i nieruchomości

   Istnieje wtedy możliwość zakupu mieszkania

   Gdy liczba przekroczy 1,5 miliona, możliwe są usługi samochodowe i transakcje między osobami fizycznymi. Wymieniać możemy monety na stablecoiny.

   Klub biznesowy, gdy liczba subskrybentów przekroczy 25 milionów.
  • kasazneta83 Re: Nowe aplikacje do zarabiania. Na start bonusy 08.06.23, 14:02
   Ciekawy projekt oprogramowania do Satoshi Core.
   Avive World pozwala swoim użytkownikom pobierać kryptowaluty, a dodatkowo zarabiać Bitcoiny za darmo, podobnie jak Satoshi.

   Aby korzystać ze świata Avive, zarejestruj się i aktywuj wydobycie.

   Rejestracja
   👇👇👇👇👇👇👇👇
   bit.ly/3Vs9ENb

   Kroki:
   ▪️Kliknij link powyżej
   ▪️Wprowadź adres e-mail
   ▪️Zweryfikuj OTP w skrzynce odbiorczej
   ▪️Pobierz aplikację
   ▪️Zaloguj się za pomocą swojego adresu e-mail i zweryfikuj OTP
   ▪️Dołącz do Twittera, aby uzyskać dodatkową nagrodę i społeczność Telegram Group , aby otrzymywać aktualizacje Avive oraz wymieniać „Magiczny kamień” i „Skrzynia upominkowa” z innymi użytkownikami.

   Avive Mining (zrzut)
   - Nowy projekt Web3 Blockchain
   - Dowód sieci
   - Geo Lokalizacja Mining
   - Bonus BTC
   - Codzienna wymiana magicznych kamieni

   CoreDAO odniosło sukces w dystrybucji Core w aplikacji Satoshi także AviveWorld również może odnieść taki sam sukces.

   Warto zająć miejsce bo projekt naprawdę ciekawy

   Pamiętajcie również by co dziennie odbierać coiny klikając przycisk claim

   Połączcie również sie w aplikacji z Twitterem zwiększy wam to moc wydobycia
  • kasazneta83 Re: Nowe aplikacje do zarabiania. Na start bonusy 08.06.23, 14:05
   Celia Token Mining
   Aktualna cena CLT 0.06 $ za sztukę
   26.11.2023 Otwieraja Wymiane Tokena i handel.
   Wystarczy sama rejestracja , Bez KYC

   Co To Jest Celia
   Celia To Giełda Kryptowalut, Której Celem Jest Zapewnienie Bezpiecznej I Przyjaznej Dla Użytkownika Platformy Do Kupowania, Sprzedawania I Handlu Aktywami Cyfrowymi.

   Co To Jest CLT?
   Token Celia (W Skrócie CLT) To Token Narzędziowy, Który Będzie Używany Do Zasilania Giełdy Celia I Ułatwiania Transakcji Na Platformie. Zapewni Także Posiadaczom Dostęp Do Ekskluzywnych Funkcji I Zniżek. CLT Służy Jako Podstawa Platformy Celia.

   Za każde udane polecenie otrzymujemy 5CLT

   Rejestracja
   👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
   app.celia.finance/register?referral_code=FENM15CLT


   Tutaj takie info dodatkowe z ich social mediów.

   Tekst skopiowany z twittera

   Po oficjalnym rozpoczęciu wydobycia 30 maja społeczność Celia ma wzrosnąć do 10 milionów użytkowników.
   Dokładamy wszelkich starań, aby Celia Exchange stała się jedną z 5 największych giełd kryptowalut na świecie.

   Potrzebujemy tylko silnej Społeczności i naszego silnego Zespołu

   Nasz zespół jest zaangażowany w zapewnianie najlepszych doświadczeń posiadaczom Celia Token i użytkownikom Celia Exchange. Dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję, że za pięć lat jeden CLT będzie wart co najmniej 100 USD.

   Budujmy dalej silną społeczność.
  • kasazneta83 Re: Nowe aplikacje do zarabiania. Na start bonusy 08.06.23, 14:08
   Omega Network

   Całkowita podaż 970 mln

   Metoda wydobywania jest podobna do sieci Pi.

   Wydobycie 24h/dobę

   Zarejestruj się: wpisz swoje imię i nazwisko oraz wpisz dowolne imię (będzie to Twój kod polecający) + wprowadź kod zaproszenia ( miron830)
   👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
   omtch.com/invite?ref=miron830

   KYC 3 kwartał tego roku więc niebawem

   Wypłaty po KYC

   Cena minimalna 1OM - 0.17 $ Wycena pre-sale więc podczas notowania będzie wyższa.

   Można uczestniczyć w testnet by zdobyć dodatkowe OM

   Omega Network powstała we wrześniu 2022 roku z kapitałem zakładowym 15 000 000 GBP. Projekt był finansowany głównie przez anonimowych darczyńców i nadal przyciąga więcej funduszy bez przydzielania wyemitowanych monet członkom zespołu lub inwestorom.

   Celem firmy jest wprowadzenie technologii blockchain do codziennego życia poprzez stworzenie otwartej platformy internetowej i ekosystemu zdecentralizowanych aplikacji, takich jak sieci społecznościowe blockchain, e-commerce, Web3 i e-portfele.

   Kontakt

   Nazwa firmy: OM TECH GROUP LTD

   E-mail: cs@omtch.com

   Miasto: Leicester

   Stan: 89 Grasmere Street

   Kraj: Wielka Brytania

   Zobacz
   www.youtube.com/watch?v=UgkHQmc1Vr4

   Odpowiedzi na pytania

   app.omtch.com/#faq
  • kasazneta83 Re: Nowe aplikacje do zarabiania. Na start bonusy 08.06.23, 14:12
   Ciekawy drop

   Satoshi BTC, przemianowane na CORE Mining, jest łańcuchem bloków kompletnym dla Turinga, wykorzystującym szybkość mieszania wydobywania Bitcoin (BTC) i wirtualną maszynę Ethereum (EVM).

   Zespół CORE
   Główny zespół programistów społeczności Core (BTC) nosi nazwę „Core DAO”

   Core DAO zaprojektowało konsensus Satoshi Plus, a teraz buduje infrastrukturę Web3 i promuje łańcuchy publiczne w oparciu o konsensus Satoshi Plus.

   Jak rozpocząć wydobywanie krypto

   Kliknij link, aby pobrać aplikację:
   👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
   www.btcs.love/invite/7k3lh

   i zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, kod weryfikacyjny zostanie wysłany na podany adres e-mail

   Kliknij rozpocznij wydobycie w aplikacji, a zostaniesz przekierowany do uwierzytelnienia prawdziwego imienia i nazwiska.

   Wpisz swoje imię w wyznaczonym miejscu

   Następnie wprowadź numer swojego dowodu osobistego wydanego przez organ państwowy, na którym widnieje podane przez Ciebie imię i nazwisko.

   Następnie przejdź do rozpoznawania twarzy.

   Po pomyślnym uwierzytelnieniu prawdziwym nazwiskiem kliknij przycisk rozpoczęcia wydobywania, aby wznowić wydobywanie kryptowalut, a będziesz wydobywać 150 bloków w ciągu 24 godzin, po czym musisz otrzymać nagrody.

   Natychmiast po tym, jak wydobycie osiągnie 150 bloków, automatyczne wydobycie kryptowalut zostanie wstrzymane, dopóki nie klikniesz przycisku odbioru nagrody, a następnie automatycznie wznowi się kolejna runda wydobycia.

   CORE było w dniu notowania nawet po 6.9$ /szt

   Data premiery Satoshi CORE
   Zgodnie z białą księgą CORE, po ponad trzech latach badań i rozwoju, projekt zakończył wszystkie moduły techniczne, a ostateczny montaż, optymalizacja i debugowanie są w toku, uruchomienie planowane jest na trzeci kwartał 2023 roku.

   Sieć testowa Satoshi CORE
   TestNet (Sieć testowa) to sieć Blockchain używana do uruchamiania i testowania Blockchain i projektów Blockchain przed udostępnieniem ich publicznie.

   Jest to proste podejście dla programistów do projektowania, edytowania i testowania funkcji projektu oraz śledzenia jego wydajności przed upublicznieniem.

   Satoshi CORE TestNet został uruchomiony, weź udział w działaniach sieci testowej, aby zapoznać się z Core Chain. Biała księga techniczna dla CORE zostanie opublikowana później, przed uruchomieniem MainNet.

   Sieć główna Satoshi CORE
   Oficjalna sieć główna dla Satoshi CORE zostanie uruchomiona w trzecim kwartale 2023 roku.

   Biała księga techniczna szczegółowo opisuje mechanizm działania całego łańcucha publicznego Core oraz algorytm konsensusu SATOSHI +. Stwierdzono również, że metoda wydobycia rdzenia zostanie zaktualizowana po uaktualnieniu głównej sieci CORE do łańcucha publicznego.

   MainNet (Main Network) to oryginalny i funkcjonalny łańcuch bloków, w którym rzeczywiste transakcje odbywają się w rozproszonej księdze, a rodzime monety mają rzeczywistą wartość ekonomiczną. MainNets, będąc w pełni funkcjonalnym łańcuchem bloków, może być używany do przesyłania i odbierania dowolnych transakcji, w tym kryptowalut i tokenów niezamiennych (NFT) oraz przesyłania informacji.
  • tapatik Re: Nowe aplikacje do zarabiania. Na start bonusy 11.06.23, 21:22
   > Wypłata będzie możliwa po odmrożeniu tokenów na giełdzie.

   Czyli na świętego nigdy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka