Dodaj do ulubionych

Imota - 5 BUSD za polecenie

10.08.23, 23:13
Dobrze zapowiadający sie projekt imota.

Imota to nieizolacyjny, wielołańcuchowy portfel Web3 z najnowocześniejszymi technologiami, mający na celu przyspieszenie masowej adopcji Blockchain. Użytkownicy Imota mogą bezproblemowo wysyłać, odbierać, przechowywać i wymieniać tokeny wielołańcuchowe dzięki bezpieczeństwu na najwyższym poziomie i intuicyjnej konstrukcji.

Imota jest także pierwszym portfelem Web3, który umożliwia użytkownikom inwestowanie w filmy fabularne za pośrednictwem zaawansowanych aplikacji Blockchain.

Obecnie Imota jest dostępna w ponad 160 krajach zarówno w App Store , jak i Google Play Obsługują multi-łańcuchy z charakterystycznymi funkcjami, takimi jak płacenie opłaty za gaz za pomocą stablecoina.

Podobno nawiązali współpracę z Remitano

Remitano to wiodąca giełda, której celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań finansowych poprzez wypełnianie luki między fiat-crypto i zapewnianie najbardziej zaufanej i bezpiecznej platformy do kupowania i sprzedawania kryptowalut.

Dzięki partnerstwu Imota Wallet i Remitano użytkownicy będą mieli bezproblemowy i bezpieczny dostęp do zasobów Web3. Użytkownicy Imota Wallet mogą cieszyć się niezrównanym procesem kupna/sprzedaży kryptowalut za pomocą Instant Bank Transfer, dzięki wsparciu zapewnianemu przez Remitano.

Dla użytkowników Remi, partnerstwo z portfelem multichain, takim jak Imota, poprawi wrażenia użytkownika w jednoczącej podróży Crypto. Imota i Remitano mogą zaoferować bezpieczny proces przechowywania aktywów kryptograficznych, odkrywania wszechświata DeFi i powrotu do korzystania z usług Remitano na Imota.

Wiecej info na stronie www.imota.io/

Po rejestracji wpisz kod XAq9pL97

Z tego co piszą za polecenie jest 5 BUSD gdy polecony wykona kyc

Wydobywaj ich kryptowalutę $OTARE by zarabiać więcej
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka