Dodaj do ulubionych

Pelplin_2020 zaprasza na 5 września!!!

09.08.20, 22:51
Zatem po Radzyminie, pora nadal przełamywać chwilowy (sic!) szaradziarski zastój:

Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie oraz Gdański Klub Szaradzistów „Neptun” (przy delikatnym wsparciu grudziądzkiej "Enigmy"- czytaj - "faucynowskie autorstwo zadań") zapraszają na XXII Szaradziarskie Mistrzostwa Pelplina.
Zawody odbędą się 5 września br. o godz. 11 w Miejskim Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 2a.
Miłośnicy rozrywek umysłowych będą walczyć o puchary: burmistrza miasta i gminy Pelplin, przewodniczącego rady miejskiej i dyrektora MOK-u.
Zgłoszenia przyjmują i informacji udzielają: Zdzisław Waśniewski, tel. 503-765-282, oraz Adrian Waśniewski, tel. 505-405-629, mail: adriano59@wp.pl
FauCyN
Obserwuj wątek
    • pau_103 Re: Pelplin_2020 zaprasza na 5 września!!! 06.09.20, 00:17
      Z pozycji "kwarantannika" :-( i tylko kibica rozwiązującym na odległość - wrzucam wyniki XXII Szaradziarskich Mistrzostw Pelplina.
      II rundy - każda po 75 min i po 90 pkt.
      1. Maciej Gąska – Poniatowa 77 + 79 = 156
      2. Agnieszka Warwas – Poznań 79 + 68 = 147
      3. Marzena Szymanowska-Pietrzyk – Poznań 69 + 76 = 145
      4. Rafał Rogowski – Pabianice 76 + 65 = 141
      5. Anna Maria Ketner – Józefów 67 + 71 = 138
      6. Karolina Wierzbowska – Warszawa 66 + 63 = 129
      7. Jerzy Dymek – Olsztyn 58 + 70 = 128
      8. Przemysław Ketner – Józefów 63 + 62 = 125
      9. Piotr Łojewski – Poznań 54 + 57 = 111
      10. Robert Kopacz – Kielce 48 + 59 = 107
      11. Małgorzata Antczak-Kęsy – Pyzdry 46 + 51 = 97
      12. Tomasz Cerk – Grudziądz 40 + 53 = 93
      13. Bożena Kraskowska – Krusze 47 + 45 = 92
      14. Andrzej Gołębiewski – Warszawa 42 + 46 = 88
      15. Michał Łojewski – Myślibórz 43 + 37 = 80
      16. Aleksandra Stępień-Dąbrowska – Józefów 42 + 34 = 76
      17. Adrian Grochowski – Toruń 38 + 35 = 73
      18. Arkadiusz Zieliński – Grudziądz 19 + 39 = 58
      19. Marzena Żmudzińska – Pelplin 27 + 23 = 50
      20. Zdzisław Łoś – Zielonka 21 + 28 = 49
      21. Zygmunt Grajewski – Szamotuły 21 + 27 = 48
      22. Anna Śmiałkowska – Łódź 24 + 24 = 48
      23. Marian Chylewski – Grudziądz 24 + 23 = 47
      24. Waldemar Zieleniewski – Białystok 19 + 28 = 47
      25. Małgorzata Pączek – Gdańsk 19 + 27 = 46
      26. Wiesława Gurgul – Gdynia 21 + 24 = 45
      27. Barbara Bałka – Warszawa 20 + 21 = 41
      28. Mariusz Warnke – Dąbrówka Tcz. 21 + 18 = 39
      29. Adam Sulerzycki – Grudziądz 16 + 19 = 35
      30. Maria Zarzeczna – Włocławek 15 + 19 = 34
      31. Anna Witczak – Włocławek 15 + 18 = 33
      32. Tomasz Trojanowski – Gdańsk 10 + 21 = 31
      33. Zdzisław Radecki – Owidz 10 + 12 = 22
      34. Czesław Zarzeczny – Włocławek 2 + 0 = 2
      Jeśli Ktoś życzyłby sobie FauCyN-owe zadania to niezmiennie - faucyn@wp.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka