Dodaj do ulubionych

I Szaradziarskie Mistrzostwa Pomiechówka

23.05.22, 09:22
Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na I Szaradziarskie Mistrzostwa Pomiechówka, które odbędą się 18 czerwca w siedzibie GOK na ul. Poniatowskiego 1. Początek turnieju o godzinie 11. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: kultura@pomiechowek.pl
Obserwuj wątek
    • mazustwo_2 Re: I Szaradziarskie Mistrzostwa Pomiechówka 19.06.22, 13:16
      I Szaradziarskie Mistrzostwa Pomiechówka odbyły się 18 czerwca w miejscowym Gminnym Ośrodku Kultury, w którym gościła przybyłych zawodników jego Dyrektor Pani Anna Kutkowska. Ostatecznie wystartowało 27 osób (kilka osób nie dotarło z powodu bardzo dużych korków). Rozwiązywano dwa zestawy zadań przygotowanych przez Stanisława Wójtowicza z klubu Edyp: w I rundzie trwającej 90 min. było 30 zadań i 394,5 pkt do zdobycia, w II rundzie trwającej 75 min. były 22 zadania i 314 pkt. Mistrzem Pomiechówka został, ze zdecydowaną przewagą, Paweł Kustroń (628,5pkt), drugie miejsce zajęła Magdalena Wójtowicz (513,5 pkt), a trzecie Rafał Rogowski (511 pkt).
      Zwycięzcy otrzymali puchary, a każda ze startujących osób torbę z upominkami.
      Ostateczna klasyfikacja była następująca:

      I runda II runda Wynik końcowy
      1. Kustroń Paweł (Kraków) 340,5 288 628,5
      2. Wójtowicz Magdalena (Prace Duże) 282,5 231 513,5
      3. Rogowski Rafał (Pabianice) 279,0 232 511
      4. Dymek Jerzy (Olsztyn) 271,0 211 482
      5. Lofek Krzysztof (Jaworzno) 254,5 210 464,5
      6. Radoń Marcin (Kraków) 242,0 212 454
      7. Moś Krystyna (Piekary Śląskie) 243,5 201 444,5
      8. Kopacz Robert (Kielce) 200,5 180 380,5
      9. Malarz Tomasz (Kraków) 200,5 162 362,5
      10. Frydrych Wacław (Kraków) 179,0 161 340
      11. Paradowski Waldemar (Legionowo) 200,0 125 325
      12. Porowska Małgorzata (Płock) 165,0 158 323
      13. Filipek Adam (Żelechów) 169,0 154 323
      14. Kwaszczyńska Danuta (Warszawa) 165,0 150 315
      15. Poncyliusz-Guranowska Lilla (Pruszków) 180,5 129 309,5
      16. Pac Maciej (Warszawa) 158,0 141 299
      17. Śmiałkowska Anna (Łódź) 165,0 127 292
      18. Nowakowska Jolanta (Zajezierze) 156,5 131 287,5
      19. Łoś Zdzisław (Zielonka) 150,0 130 280
      20. Marcinkowski Mirosław (Grodzisk Maz.) 133,0 123 256
      21. Wilk Jacek (Kraków) 123,0 132 255
      22. Nowak Jerzy (Grodzisk Maz.) 138,5 115 253,5
      23. Poncyliusz-Leszczyńska Natalia (Grodzisk Maz.) 143,0 99 242
      24. Filipek Henryk (Bytom) 112,5 114 226,5
      25. Zieleniewski Waldemar (Warszawa) 122,0 102 224
      26. Tomaniak Anna (Pomiechówek) 119,0 102 221
      27. Osmęda Iwona (Pomiechówek) 113,0 95 208


      Szczególne podziękowania kieruję do Pani Anny Kutkowskiej za zorganizowanie turnieju, Adama Biniszewskiego (dotarł na miejsce, gdy kończyła się I runda) i Krzysztofa Lofka za pomoc przy sprawdzaniu prac oraz do Anny-Marii i Przemysława Ketnerów za wnikliwą korektę zestawów turniejowych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka