Dodaj do ulubionych

Strony z darmowymi ogłoszeniami nt.nieruchomości

05.02.05, 21:05
Witam!
Mam do sprzedania dom na terenie śląska i szukam stronek z darmowymi
ogłoszeniami. Kilka już znalazłem, ale nie jest tak łatwo jak myślałem.
Jeżeli ktoś ma chwilkę to będę bardzo wdzięczny za wstukanie kilku
adresów. Może macie jakieś doświadczenia w sprzedaży nieruchomości
tą drogą? Czy nie lepiej byłoby gdybym zainwestował trochę pieniędzy
w ogłoszenia w prasie ( nie chcę korzystać z pomocy pośredników)?
Proszę o rady.
Tomasz Jurek
Obserwuj wątek
    • mieszkanie_info_pl Re: Strony z darmowymi ogłoszeniami nt.nieruchomo 09.02.05, 15:04
      Darmowe serwery są dobre, bo są darmowe. Jeżeli jednak stać Ciebie na mały
      wydatek, nie chcesz mieć nic wspólnego z pośrednikami, to zapraszam na swoją
      stronkę lub jej podobne (w Twoich okolicach). Tego typu serwisy mają tą przewagę
      nad ogłoszeniami w gazetach, że możesz dość szczegółowo opisać swoją
      nieruchomość i załączyć dodatkowo zdjęcia - wszystko w jednej cenie.
      Pozdrawiam

www.mieszkanie.info.pl
      • al9 idż do pośrednika 21.02.05, 16:18
        Lepiej idź do profesjonalnego pośrednika. Znajdzie Ci Klienta, załatwi mu
        kredyt, dopilnuje szczegółów i zrobi selekcje oglądających - nie będzie
        przypadkowych oglądaczy. A prowizję - negocjuj!
        Pozdrawiam
        Artur Leszczyński - pośrednik licencjonowany ze Szczecina
              • krotki konkretnie !!! 31.03.05, 11:34
                IMO umieszczenie tego n forum było ewidentna reklamą
                Artur Leszczyński
                licencja 4356 Szczecin

ale jako admin nie usunąłem tego by nie byc podejrzewanym o manipulowanie - ale
                uwążam że powinienem był to zrobic . jednakże jako admin staram sie bardzo
                rzadko ingerowadc do tej pory dokładnie uczynilem to jeden raz - wyciąłem
                chamskie odzywki ( cześc posu nie całay!!) jednego z forumowiczóe -( teraz
                pisze on że nadużywam pozycji) .
                Przemyśl to

Pozdrawiam
                • al9 Re: konkretnie !!! 31.03.05, 12:04
                  Przemyślałem. I juz sie tak nie podpsuję. A nie była to reklama, tylko
                  wystapienie z otwarta przyłbicą i pod nazwiskiem w dyskusji w której wylano
                  wiadro pomyj na posredników. Tak więc postanowiłem w ten sposób walczyć o dobre
                  imię znacznej części mojej korporacji. Swoja drogą - nie jest łatwo do mnie
                  dotrzeć po nr licencji. Nie podałem nr telefonu ani linku na swoja stronę - jak
                  inni. Dlatego uważam, że nie jest to kryptoreklama, ale odwaga cywilna.
                  • krotki są tylko dwie możliwości 31.03.05, 15:24
                    sa tylko te dwie możliwości
                    1/ albo nie masz kompletnie pojęcia co to net
                    2/ albo jestes w najwyższym stopniu zakłamany
                    nie biore pod uwage trzecigo rozwiązania że uwazasz nas wszystkich za
                    kompletnych idiotów - chociąz postępując w tak załamany sposob i pisząc

" krotki jestes niesprawiedliwy!
                    al9 31.03.2005 10:38 + odpowiedz
                    Zayważyłeś gdzieś jakąś reklamę w mojej wypowiedzi? Sam podjąłeś temat - w
                    innym wątku - kryptoreklamy! Masz jakis filtr na oczach? :-))"

oraz dalej

" al9 31.03.2005 12:04 + odpowiedz

Przemyślałem. I juz sie tak nie podpsuję. A nie była to reklama, tylko
                    wystapienie z otwarta przyłbicą i pod nazwiskiem w dyskusji w której wylano
                    wiadro pomyj na posredników. Tak więc postanowiłem w ten sposób walczyć o
                    dobre imię znacznej części mojej korporacji. Swoja drogą - nie jest łatwo do
                    mnie dotrzeć po nr licencji. Nie podałem nr telefonu ani linku na swoja
                    stronę - jak inni. Dlatego uważam, że nie jest to kryptoreklama, ale odwaga
                    cywilna."

masz chyba jednak nadzieję ze twej obłudy nie jesteśmy w stanie zauważyć.

jesli masz jakieś wątpliwości to wpisz w Google
                    www.google.pl/webhp?hl=pl
                    Artur Leszczyński Szczecin

na 4 pierwszych pozycjach wyskocża linki do..........
                    www.faktor.com.pl/xxxxxxxxxx
                    mowi coś Ci to???? ( xxxxxxxx - dodalem by nie bylo linku aktywnego)

Acha i oczywiście nie użylem tu nr licencji - po co?

Pozdrawiam
                    • al9 jest jeszcze trzecia mozliwość 31.03.05, 15:38
                      Baw sie tymi klockami sam, smutny koleżko, który wszędzie szuka obłudy, złych
                      chęci, cudzej niewiedzy. Tak. Zdemaskowałeś mnie. Jestem kryptoreklamiarzem.
                      Myślałem, że będziesz cenił otwarta wymiane zdań. Mieszkanie info i
                      nieruchomości bezpośrednio - obiektywny założycielu forum - cie nie
                      zitytowały, ale ja tak. Faktu, ze przestałem podpisywać sie imieniem i
                      nazwiskiem po zamknięciu części dyskusji tez nie raczyłeś odnotować. Nie
                      jestes obiektywnym moderatorem. To smutne, więc nie będę cie już więcej
                      irytował. Znikam. I mnie wiecej nie pozdrawiaj.
                      AL
                    • beatakil Re: są tylko dwie możliwości 31.03.05, 15:49
                      krotki odczep sie i zajmij sie lepiej tym na czym sie znasz czyli pouczaniem
                      innych. Huuten Czapska jest ważniejsza niz Twoje gierki z boguducha winnym
                      pośrednikem. Ma rację. Nie jestes obiektywny. A czepianie sie go za podanie
                      nazwiska to juz szczyt. Podaj swoje mądralo!
                      Beata Kil
                      Kraków
                      • krotki o naiwności!!! 31.03.05, 18:09
                        al9 oświadcza, że znika i kilkanaście minut później "rodzi się" nowa osoba!
                        beatakil - której nawet wyszukiarka nie znajduje czyli musiała ta osoba powstac
                        konkretnie dziś!! Bo indeksowanie postów jest ok 3 w nocy i wówczas
                        wyszukiwarka już znajduje nowe nicki i ich posty! To elementarz netu. dodatkowo
                        beatakil przejawia zaziwiajacą wiedze z naszego forum, ot narodziła sie i już
                        przeczytała wszystkie posty, natychmiast wyrobila sobie negatywna - że pouczam
                        innych - opinię o mnie i zaczyna bronić ale tylko pośrednika, któremu de facto
                        nic nie zrobiłem jako admin a jedyne co to wykazalem mu, że albo nie ma pojecia
                        o możlwiaościach netu, albo trakuje nas jak idiotów, którzy z kilku danych nie
                        są stanie wyciągać wniosków!! Zadziwiające. Ale cóz pacynkowanie zdarza sie.

beatokil vel al 9 mam natomiast pytanie a dlaczego mam podawac swoje
                        nazwisko??? wyjasnij mi bom wielce ciekaw???

Pozdrawiam
                        Natomiast beata
                        • al9 ? 31.03.05, 18:20
                          ????Nie odniosłeś sie do moich uwag. Gratuluje dobrego samopoczucia!
                          A co beatakila - nie mam nic do powiedzenia. W każdym razie - to nie ja. Jak
                          wiesz umiem podpisac swoje uwagi nie tylko skrótem, ale tez imieniem i
                          nazwiskiem. I to wtedy, kiedy obrywam za nieswoje grzechy tylko obcych zupełnie
                          ludzi, którzy tylko wykonuja ten sam zawód. Nie podoba Ci sie to. OK.
                          Nie chcesz mnie na tym forum - masz to załatwione.
                          AL
                          • krotki Re: ? 01.04.05, 08:41
                            1/ nikt cie nie wyrzucał to forum otwarte - to Ty alergicznie zareagowałeś jak
                            ci wykazałem ........sam wiesz co nie ma co powtarzać!! i chciałes zabrac swoje
                            klocki - faktycznie jak dziecko
                            2/ do jakich uwag mialem sie odnieśc - tych o klockach?? żartujesz??
                            3/ takkkk takie cuda sie zdarzają, że pojawia sie ktoś natychmiast po jakijś
                            wypowidzi i zajmue jednoznaczne stanowisko przejawiając zadziwiająca znajomośc
                            i wyrobione opinie - taka koincydencja jest toretycznie możliwa ale
                            baarrrdzzzoooo rzadko,
                            4/ zajrzyj na dom tam jst sporo wątków o pośrednikach zdziwusz sie jacy my tu
                            jsteśmy łagodni w ocenach

Pozdrawiam
                            • al9 Re: ? 01.04.05, 09:33
                              Równiez pozdrawiam. Zaglądać nie będę. Juz nie chcę zbierać cięgów za nie swoje
                              grzechy. Ja staram sie jak mogę być ok.
                              AL
    • kkarolinka Do admina 07.04.05, 15:02
      Dlaczego nieruchomosci bezposrednio i mieszkanie info może się reklamować na
      twoim forum, a pośrednicy nie ?

CZY WG CIEBIE JAKO PRZEDSIĘBIORCOW COS NAS RÓZNI ?
      JEŚLI TAK TO POWIEDZ CO?
      UWAZAM ZE TO CO ROBISZ JEST NIEUCZCIWE
      • kkarolinka Re: Do admina 08.04.05, 20:44
        Pozwalasz reklamować się takim przedsiębiorcą jak info mieszkanie czy gazeta
        bezposrednio i tolerujesz to. Posrednik podpisał się nazwiskiem wielkie halo i
        kryptoreklama. Czy wg ciebie to uczciwe czy to czysta hipokryzja ? Skoro info
        mieszkanie reklamuje się na maksa, to bądź konsekwentny- pozwól innym. Jeśli
        nie ma być reklamy- wyrzuć wszystkich
        pozdrawiam
        • henryk.tubacki Re: Do kkarolinka 08.04.05, 21:44
          To forum nie jest oficjalnym forum Gazety.pl , to jest forum prywatne, forum
          krotkiego.
          Kkarolinko: jeżeli nie podoba się Tobie to forum, załuż swoje dla pośredników,
          czy kogo tam chcesz i bądź sama adminem, moderatorem, czy kim tam sobie chcesz
          i wysłuchuj oby samych pochwał pod swoim adresem.
          Widzisz, jedni lubią blondynki, inni rude, czy jakieś inne i mają do tego
          prawo, krotki też ma swój gust i uszanuj to. Nie chcesz - Twoja wola, nie
          musisz farbować włosów, ich zapuszczać lub ścinać na jeżyka.
          I nie buntuj się, era PRL-u skończyła się, nie wszystcy muszą być pośrednikami
          nieruchomości, mogą być też licencjonowanymi zarządcami, mogą być
          rzeczoznawcami majątkowymi, ich rzecz.
          Co do reklamowania się: jedni robią to subtelnie i delikatnie, inni robią to
          "na żywca" bez wyczucia i w tym cały problem, Twój problem też.
          Krotki jest osobą subtelną i po prostu nie lubi chamstwa. To forum nie jest
          sklepem internetowym sprzedającym za pieniądze powierzchnie reklamowe
          pośrednikom. To forum jest miejscem spotkań chcących się spotykać przy
          wspólnym stole krotkiego, a gospodarz zawsze ma rację, ewentualnie zobacz
          punkt 1. Dlatego sądzę, że ta dyskusja niewiele wnosi i dalsze pouczanie
          krotkiego jest wysoce nietaktowne i niegrzeczne. Mnie ten stół odpowiada.
          Pozdrawiam
          • kkarolinka Re: Do kkarolinka 09.04.05, 10:01
            Co do reklamowania się: jedni robią to subtelnie i delikatnie, inni robią to
            > "na żywca" bez wyczucia i w tym cały problem, Twój problem też.

Sory jeżeli info mieszkanie reklamuje się subtelnie, to ja mam 4 nogi :). Facet
            napisał jak się nazywa i już wielka afera
            > To forum nie jest sklepem internetowym sprzedającym za pieniądze powierzchnie
            reklamowe
            > pośrednikom.

Może i nie jest, ale inni przedsiębiorcy jak info mieszkanie i gazeta
            bezpośrednio reklamuja sie i wszystko jest ok.

W swojej wypowiedzi zapytałam się co rózni pośrednika jako przedsiębiorcę od
            takiego info mieszkanie jako przedsiębiorcę, skoro jedni się mogą reklamować ,
            a drudzy nie ?

I nie otrzymałam odpowiedzi. Dlatego uważam, że to hipokryzja.

• krotki a nie lepiej chwilkę pomyśleć?? 08.04.05, 22:32
          Zarzucarz mi nieuczciwośc, hipokryzję i oczekujesz konsekwencji w mym
          działniu. Otowóż same pudła !! Najpierw przeczytaj mój post
          zatytułowany "konkretnie", w nim wykazałem, że al9 też uprawia reklamę i nic
          wiecej - niczego nie usunąłem, niczego nie sugerowałem. W czym zatem ma sie tu
          przejawiac ma nieuczciwość czy hipokryzja. Czy w tym, że komus sie udawadania ,
          że to co inni roba i on robi??
          A co do konsekwentności w kwesti nie ingeroania w zamieszczanie ogłoszeń i
          reklam - problem pojawił sie nomem omen -22 xII wówczas ktos zamieścił
          ogłoszenie i ja odpisałem

krotki 22.12.2004 11:19 + odpowiedz

własciie powinienm to wyciąć ale... -pomagajmy sobie może ktos dzieki temu
          wynajmnie a może nalzy zastanowić sie nad taka bazą informacji o rzetelnych
          wynajmujacych i najemcach , zatem korzystajcie!1 z tych danych
          Pozdrawiam

Czy widzisz tu słowo - "korzystajcie" ? bo ja widzę i właśnie dlatego nigdy
          niczego nie usunąłem takiego posu - a byłe tego sporo popatrz w spis watków !!
          ba poczytaj sobie o pewnej kancelari!! Także w poscie
          zatytułowanym "konkretnie" pisze, pozwól zacytuje
          "ale jako admin nie usunąłem tego by nie byc podejrzewanym o manipulowanie -
          ale uwążam że powinienem był to zrobic."

I własnie w imię konsekwencji nie usunąłem chociaz uwazalem w tym momencie
          odmiennie.

Zatem pienisz sie bezzasadnie - z czy nie lepiej najpierw zapoznac sie z tym o
          czym sie pisze???

Rozmumiem partykularne interesy anie nie moga one przesłanic właśnie uczciwości
          i równego traktowania .
          Co do hipokryzji - wniosek nasuwa sie sam

Pozdrawiam

• krotki cóz 09.04.05, 22:40
              odpisałem gdzie indziej - tu tylko to: nie chodzi o jednostronnośc a o
              wielostronnośc a to oznacza także reklamowanie sie wymiane informacji i
              potrzeb - róbmy to ale bez hipokryzji

Pozdraiam
              • www.mieszkanie.info.pl Re: cóz 12.04.05, 10:15
                no właśnie "cóż"
                szkoda że super wyspecjalizowani agenci od nieruchomosci mają tak mało ciekawego
                do powiedzenia na tym forum
                za to szczekać potrafią jak się im przejdzie koło ogródka
                CÓŻ
              • nowik11 do krotkiego w sprawie chama Bartosz Dolinkiewicza 12.04.05, 12:49
                To co sie tu wyprawia - to skandla!!!! Bartosz Dolinkiewicz vel mieszkanie info
                ordynarnie sie reklamuje, w dodatku w ogóle nie jest merytoryczny, a na dodatek
                jest chamem!!!! Apeluje do wszystkich uczestników forum, aby poparli mój apel
                do krótkiego o natychmiastowa likwidację postów ordynusa Dolinkiewicza - co to
                do cholery za jezyk!!!!!
                Andrzej Nowicki
                • krotki bardzo proszę 12.04.05, 13:27
                  bardzo prosze nie wciągajcie mnie w bijatykę chętnie podyskutuje ale wciąganie
                  mnie w bijatyka jako arbitra to -przekracza moje chęci.
                  Jeszcze raz powtarzam nie mam zamiaru wycinać JAKICHKOLWIEK!!!! postów nie
                  łamiących regulaminu forum GW.
                  Co do ogłoszeń, to mam taki pomysł - aby utworzyć wateki z... ogłószeniami i
                  tam by były w jednym miejscu. Ma, to o tyle sens, że jak ktos bedzie tego
                  szukał to łatwiej znajdzie, a i reszta nie zainteresowana nie bedzia miała
                  szumu informacyjnego -
                  Dlatego prosze jeśli ktos ma do ogłoszenia swe usługi to zakładajcie wątek np.
                  POSREDNICY!!!, Zarządcy, adwokaci itp.

Pozdrawiam

PS do nowika11 - jakoś dziwne, że naciska na mnie nick powstały w dniu
                  dzisiejszy tylko na ta okolicznośc!!! Nie lepiej pisac pod dotychczasowym??
                • oswn.poznan Proponuję zamknąć ten wątek i ciąć kolejne posty. 12.04.05, 14:34
                  Krotki zaproponował rozwiązanie, twórzmy wątki o usługach.
                  Ja przed chwilą utworzyłem wątek Ogłoszenia usług".
                  I co się dalej stało: "przedsiębiorcy" zamiast korzystać z gościny krotkiego
                  na tym forum, dalej bawią się w "wojenkę ze sobą".
                  Ja mówię Basta. Proponiuję zakończyć te spory, a wszelkie kolejne posty tego
                  wątku, aby były wycinane przez krotkiego, gdyż moim zdaniem wszystko zostało
                  tu powiedziane i teraz "ktoś" bawi się tylko w pyskówkę. Proszę bardzo, ale
                  nie na tym forum.
                  Uważam, że każdy może wypowiadać się na tym forum, również profesjonaliści,
                  ale merytorycznie, do czego namawiam.
                  Pozdrawiam
                  • www.mieszkanie.info.pl Re: Proponuję zamknąć ten wątek i ciąć kolejne po 13.04.05, 08:49
                    OK
                    Ja też już mam dość głupkowatych postów-wojny m-dzy pośrednikami,broniącymi
                    swoich racji (nieważne czy są dobre,czy też nie) a wszystkimi innymi,którzy są
                    nieźle na tych pierwszych wkurzeni.
                    Gdy pierwszy raz wszedłem na to forum zobaczyłem wiele ciekawych wątków.
                    Niestety,co się później okazało,50% z nich była podobna właśnie do tego,co teraz
                    w nim piszę.
                    Ja swoje zdanie mam wyrobione na temat pośredników i usług przez nich
                    oferowanych,co zresztą wyrażałem przez ładnych kilkanaście postów.Teraz macham
                    na to ręką i zajmuję się swoimi sprawami a nie walką w matrixie.Chętnie
                    poudzielam się na tematy,w których mogę pomóc lub przyczynić się swoją wiedzą do
                    ułatwienia komuś życia lub podpowiedzenia kilku ciekawych uwag.I nie chodzi mi
                    tu o zniechęcanie do pośredników!!,bo jest mnóstwo innych tematów,o których
                    możemy podyskutować.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka