Dodaj do ulubionych

sprzątanie mieszkania 60m2 zlecę

12.01.11, 11:04
Zlecę sprzątanie kompleksowe mieszkania 60m2 raz w tygodniu...dodatkowa opłata za mycie okien raz na m-c oraz sporadycznie robienie zakupów...poszukuje osoby uczciwej, zaufanej i chetnej do dłuższej współpracy.. Interesuje mnie praca w zakresie : mycia podłóg, odkurzanie, prasowanie, sprzątanie w półkach (przecieranie kurzu) oraz sprzatanie łazienki...

Mieszkanie składa sie z 3 pokoi, łazienki z ubikacją, aneksu kuchennego i małego tarasu...posiadamy dwójkę dzieci...

osoby chętne proszę o kontakt email: joli28@interia.pl
Obserwuj wątek
    • gitares Re: sprzątanie mieszkania 60m2 zlecę 12.01.11, 12:09
      A orientowałaś się jakoś w cenach jak to wygląda? Może też byśmy się skusili na coś takiego, gdyby to nie były jakieś astronomiczne kwoty...
      • pietnacha40 Re: sprzątanie mieszkania 60m2 zlecę 12.01.11, 12:23
        Życzę powodzenia :( od kilku lat mam problem ze znalezieniem kogoś do sprzątania.Firmy są dosyć drogie,wypróbowałam jedną i nie byłam zadowolona.Jak już płacę dużą kasę,to chcę mieć tip top,a nie poprawiać.Osoby prywatne - młode dziewczyny - na odwal i pewnego dnia się nie zjawiają ( trzy razy próbowałam) Z innych przykładów - kobieta (polecona przez znajomą sąsiadka) wyniosła przez przypadek zegarek i kilka pierścionków :(
        • tullinka Re: sprzątanie mieszkania 60m2 zlecę 12.01.11, 12:27
          Wydaje mi się, że założycielka tego wątku już kiedyś szukała. Zgłosiłam się i echo. Jeśli ktoś szuka proszę o kontakt na gg 6770718 lub maila luksa@poczta.fm
          • jolanta8 Re: sprzątanie mieszkania 60m2 zlecę 12.01.11, 13:10
            tak i miałam Panią która sprzatała natomiast teraz opiekuje sie dzieckiem wiec po 3 m-cach jestem znowu zmuszona do szukania..a jezeli nie odpowedziałam na Pani email to przepraszam było ich mnóstwo natomiast wiele z tych osób ju zposiada prace w zwiazku z tym pisze ponownie wątek i wiem ze zaraz pewnie go moderator wykasuje....nie biorę pod uwage osób niepełnoletnich

pozdrawiam
            • tullinka Re: sprzątanie mieszkania 60m2 zlecę 12.01.11, 13:30
              Dziś moderator śpi... my się go boimy na palcach chodzimy...
              Nie rozumiem czemu takie wątki są kasowane, Pani poprzedi wątek na ten temat też szybko zniknął.
              Nie jestem niepełniletnia. Zaraz wyślę swoje CV na podanego maila
    • Gość: konaneta@poczta.fm Re: sprzątanie mieszkania 60m2 zlecę IP: *.2.143.90.tvksmp.pl 07.03.11, 11:08
      Witam serdecznie jestem zainteresowana ogłoszeniem .Mam 37lat interesują mnie szczeguły w jakich godzinach i jaka stawka na godzine . Pozdrawiam
    • Gość: Kubaa sprzątanie mieszkania 60m2 zlecę- www.ofero24.pl IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 07.03.11, 21:10
      polecam portal ogloszeniowy, prosze zamiescić tam swoje ogloszenie. na pewno bedzie więcej wygnalow - ofero24.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka