Dodaj do ulubionych

Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateksowy !

IP: *.bignet.zabrze.pl 02.02.12, 11:52
Wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowany park maszyn drukarskich i introligatorskich pozwala nam zaoferować Państwu kompleksowe usługi poligraficzne, wysoką jakość oraz korzystne ceny.

Drukarnia zajmuje się szeroko rozumianą poligrafią i projektowaniem graficznym. W naszej ofercie znajduje się między innymi druk wielkoformatowy, druk cyfrowy oraz druk offsetowy.

Jako jedna z nielicznych drukarni w Polsce oferujemy również innowacyjny druk lateksowy gwarantujący soczyste kolory oraz totalną bezwonność.

Druk lateksowy to najnowsze i unikalne rozwiązanie firmy HP, które dzięki wykorzystaniu wodnych tuszy na bazie lateksu pozwala na absolutnie bezwonny i ekologiczny druk.

Działamy w całej Polsce

Drukarnia Wielkoformatowa DICON
Ul. Hagera 17
41-800 Zabrze

www.dicon.pldicon@dicon.pl
Obserwuj wątek
    • magiccolor Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks 26.07.12, 16:33
      Nasz druk polecamy do wydruku zdjęć, ulotek, plakatów w dowolnym formacie, szczególnie polecamy się osobą, które mają ograniczony budżet. Punkt druku znajduje się w Katowicach. Firma Krist gwarantuje świetną jakość. Bardzo korzystna cena, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz punktu drukarskiego.
      Drukarnia Katowice, tani druk, wydruki cyfrowe, drukowanie prac Katowice, Druk cyfrowy Katowice, druk cyfrowej jakości zdjęć
      www.magiccolor.pl
    • krzysztof3214 Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks 25.11.12, 20:09
      Warto zajrzeć na tpsdruk.pl Drukarnia profesjonalna i wielkim plusem jest to, że to drukarnia online, więc sam mogę zaoszczędzić czas na druku.
      • dyzma129 Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks 20.11.13, 15:20
        Witam,
        Ja osobiście skorzystałam jakiś czas temu z druku ulotek i plakatów w drukarni www.vizionstudio.pl mogę szczerze polecić ponieważ wykonali dla mnie profesjonalny projekt graficzny i dodatkowo wydrukowali bardzo ładne ulotki. Druk katalogu zrobiłam miesiąc później a w prezencie otrzymałam rabat -10% za powrócenie do ich oferty! Szczerze polecam www.vizionstudio.pl
        • amegafuru Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks 21.04.15, 14:46
          ja polecam sitodruk warszawa jest to bardzo dobra metoda do drukowania ulotek
          • 12margaret12 Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks 01.06.15, 13:06
            miało być na sląsku
    • Gość: Kolorlove Projekty Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks IP: *.adsl.inetia.pl 09.09.13, 14:56
      www.kolorloveprojekty.blogspot.pl najtańszy druk reklamy w Polsce i Jeleniej Górze. Ulotki wizytówki, plakaty, banery i wiele innych. Zapraszamy
      • Gość: tezeusz Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.14, 22:55
        Ja polecam Viperprint. Drukują też wielki format a poza tym na papierze i na plastiku. Zajebista jakość. www.viperprint.pl
        • cykloo12 Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks 10.08.14, 16:32
          Jeśli chodzi o druk wielkoformatowy to tylko pixel projekt. Wysłka jest myślę możliwa więc nie ma żadnego problemu :) http://pixel-projekt.pl/druk-wielkoformatowy-krakow
          • Gość: mateusz_80 Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.09.14, 16:11
            korzystałem z usług firmy kopiamax.com.pl/ Oni zajmują się drukiem wielkoformatowym kolorowym i czarno-białym. Mają konkurencyjne ceny na rynku poznańskim. Jakość materiału i sposób wykonana jest bardzo dobry. Oni pracują na bardzo dobrych drukarkach. Ceny za druk w wielkim formacie mają konkurencyjne. Polecam ich.
      • 12margaret12 Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks 01.06.15, 13:08
        jeśli sa tutaj osoby znajace się w tym temacie to porpsze o jakies opinie na temat drukarni kserokopiarki-gliwice.pl. Z Gliwic. Potrebuje drukarni która solidnie i szybko zrobi mi plakaty w tym rejonie PL , wiec druk wielkoformatowy jak najbardziej mnie interesuje i jeszcze wizytówki by się przydaly. Oferte i ceny maja spoko, tylko nie wiem na ile sprawna jest ich obsługa?
        • Gość: Darek Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks IP: *.merinet.pl 06.08.15, 14:35
          Ja z mojej strony mogę zaproponować albo KDS albo Polski Druk. Raz zamawiałem w KDSie potem znajomy polecił Druk Polski i w sumie raz zamawiam tu raz tam.
          • Gość: MIsiek Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks IP: *.merinet.pl 07.08.15, 10:59
            Potwierdzam Polski Druk daje rade jakościowo + mają szybie terminy realizacji.
            • Gość: Jan Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks IP: *.merinet.pl 11.08.15, 12:15
              I przynajmniej trzymają się tych terminów a nie najpierw naobiecują cudów a potem mają kilka dni opóźnienia. Też mogę polecić.
          • Gość: Aga Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks IP: *.merinet.pl 13.08.15, 11:26
            Też miałam przyjemność korzystać z usług KDS. Są ok.
          • Gość: mnarkerk Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.15, 14:06
            Ja mogę jak najbardziej polecić developzone.pl/
        • asia.k21 Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks 24.08.15, 00:04
          Jak wybierasz drukarnię internetową to nie musisz ograniczać się do swojego miejsca zamieszkania;) u nas w firmie wydruki wielkoformatowe robimy w www.lapisart.pl/ mają świetną jakość wydruku, a zamówienia wykonują sprawnie;)
    • Gość: Durek Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks IP: *.merinet.pl 02.09.15, 12:26
      Jeśli chodzi o drukowanie etykiet dla firmy to mogę polecić KDS. Bardzo fajna jakość.
    • tymon.kr Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks 08.02.16, 12:36
      Drukarnia Graffiko ma siedzibę w Strumieniu, ale przy stałej współpracy korzysta z usług spedytorskich, więc nie ogranicza się do jakiegoś z góry określonego zasięgu. Korzystam z ich usług już od ponad roku, drukujemy u nich banery reklamowe, systemy wystawiennicze, możemy liczyć na rabaty przy większych zamówieniach. Wszystko zawsze jest na czas i w najwyższej jakości. Polecam zajrzeć na stronę: graffiko.eu/
    • skurqek1 Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks 03.06.16, 14:46
      Jesteśmy drukarnią, świadcząca profesjonalne usługi z zakresu druku i projektowania graficznego. Specjalizujemy się przede wszystkim w druku standardowych nośników reklamowych jak ulotki, plakaty czy katalogi czy wizytówek. Drukujemy małe nakłady od 250 szt, ale także większe zamówienia sięgające milionów sztuk.
      drukarnia.like08.pl/
    • madzialena2332 Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks 12.08.16, 20:56
      Korzystałam z usług drukarniadpi.pl/ i nie zawiodłam się. Ja akurat zamówiłam fototapete (bo rowniez takie rzeczy sa w stanie zrobic), poniewaz remontowałam swoj pokoj i chcialam troszke nadac mu oryginalnosci. Efekt koncowy jest wedlug mnie swietny, ale to glownie zasluga tej fototapety. Swietna jakosc obrazu i druku. Dla mnie bomba.
    • Gość: Katarzyna Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks IP: *.adsl.inetia.pl 19.09.16, 19:25
      www.druk-ara.pl Drukarnia dla profesjonalistów! Jesteś właścicielem agencji reklamowej, posiadasz własne studio graficzne, reprezentujesz firmę działającą w branży reklamowej, dekoratorskiej lub fotograficznej? Koniecznie zajrzyj: www.druk-ara.pl
    • Gość: paluch Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 21.02.18, 12:31
      Ja mam bardzo dobrą, sprawdzoną drukarnię - kseroA0 z Poznania :-) Bardzo wysoka jakość wydruku, szybkie terminy realizacji. Naprawdę polecam.
    • Gość: Ostroda Re: Drukarnia Wielkoformatowa - także druk lateks IP: *.dynamic-4-waw-k-1-3-0.vectranet.pl 07.05.20, 22:35
      W okolicach miejscowości Ostróda polecam drukarnię MITRO. Druk cyfrowy najwyższej jakości oraz inne usługi poligraficzne. www.mitroinc.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka