Dodaj do ulubionych

Wynajem zwyżek na Śląsku

28.05.12, 14:48
Polecamy usługi prezentowanej firmy. W ofercie wynajem podnośników i zwyżek wraz z operatorem. Oprócz tego możemy również wykonać szybką wycinkę drzew, zamontować reklamy, usługi alpinistyczne. Więcej szczegółów tutaj. Zapraszamy!
Obserwuj wątek
  • Gość: Jakub Re: Wynajem zwyżek na Śląsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.13, 10:03
   Przedstawiona strona www zmieniła adres na taki www.zwyzki-bytom.pl
  • Gość: Jan Re: Wynajem zwyżek na Śląsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.13, 10:55
   Jeśli chodzi o Rude Śląską to mogę polecić tę firmę zajmującą się zwyżkami - link. Ceny tanie i operator maszyny jest ciągle do dyspozycji.
  • namibb Re: Wynajem zwyżek na Śląsku 22.08.16, 13:55
   Podstawowa sprawa odpowiednio przeszkolony personel. Wówczas praca idzie sprawnie i przyjemnie. W Bielsku-Białej i okolicy polecamy usługi firmy NAMI - więcej na www.nami.info.pl/uslugi-zwyzka
   • namibb Re: Wynajem zwyżek na Śląsku 22.11.16, 10:11
    Uzupełniając wcześniejszą wypowiedź to jak wiadomo nadeszły chłodniejsze dni. Niebawem być może spadnie śnieg i będzie potrzeba jego usuwania, kucia lodu, czyszczenia kominów dymnych i spalinowych. I tutaj z pomocą przychodzi samochód z podnośnikiem koszowym (zwyżka). Te prace wymagają dobrego i co za tym idzie bezpiecznego dostępu. Dlatego coraz częściej zarządcy nieruchomości decydują się na wynajem zwyżki. My polecamy wynajem zwyżki w Bielsku-Białej od firmy Nami.
    • namibb Re: Wynajem zwyżek na Śląsku 07.12.16, 09:42
     Mieszkańców oraz firmy z okolic Cieszyna i Ustronia informujemy że powiększyliśmy nasz zasięg działania. Szczegóły oraz przykładowe realizacje znajdą Państwo na stronach: www.nami.info.pl/zwyzka-ustron oraz www.nami.info.pl/zwyzka-cieszyn

     Zapraszamy do kontaktu oraz przesyłania zapytań ofertowych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka