Dodaj do ulubionych

robić politykę a uprawiać politykę

17.11.10, 07:46
Widzicie różnicę? Jak dla mnie różnica jest przeogromna... Dlatego wcale nie dziwi mnie to, że konkretna partia "robi politykę"...

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
        • dar61 Robić kasę a działać w polityce 17.11.10, 16:24
          O to należałoby spytać samych polityków. Ci co ambitniejsi mają nawet cotygodniowe dyżury w swych okręgach wyborczych.
          A poważnie mówiąc, u nas w Polsce polityk i radny żyje z polityki, nie, jak w innych krajach, gdzie aby być nim musi mieć własne źródła utrzymania.

Próby wprowadzenia takich rozwiązań, zaproponowane przez ekspertów przy tworzeniu naszej ostatniej konstytucji zostały właśnie przez parlamentariuszy tu sknocone...
          Skarżą się o tym ci poważni konstytucjonaliści do dzisiaj. Ich opinie się potwierdzają.

Inne podteksty może znaleźć {larusse} w sformułowaniach typu "polityka informacyjna".
          Albo polityka, albo manipulowanie informacją.
          • larusse robić na drutach a uprawiać z pasją 17.11.10, 19:05
            Nigdy by mi do głowy nie przyszło, że politykę można "robić" (tak samo jak zawszę dziwię się, gdy ktoś mówi: zawiodłem się na Tobie)... Robi to się karierę, a politykę uprawia się z pasją, całym sobą, a nie "dla czegoś, po coś" a "o coś, za coś"...
            O rany, jaki ten świat jest dziwny... smile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka