Dodaj do ulubionych

Co tam porabia kadra opsługi w naszym Gimnazjum?

05.07.11, 10:00
Dzień dobry.
Drodzy Państwo, mieszkam w Gminie Czernikowo od niedawna, zaledwie dwa lata. Mam pytanie i proszę o komentarze na temat kadry obsługi Gimnazjum w Czernikowie.
Troszkę o nich nasłuchałem i zastanawiam się czy posłać córkę do tamtejszego gimnazjum. Nie życzył bym sobie , aby jakiś pracownik obsługi ją poniżał, a słyszałem, że szczególnie Pan woźny to najlepiej robi. Ponoć ten Pan lubi traktować osoby z góry jak to by on był najlepszy i najmądrzejszy.
Nie szukam tematu do plotek, ale proszę o szczere i uczciwe komentarze. Mam po prostu dylemat czy posłać córkę do tamtejszego Gimnazjum.
Obserwuj wątek
      • panoramiks74 Re: Co tam porabia kadra opsługi w naszym Gimnazj 05.07.11, 16:18
        Ja nie jestem żadna opozycja i sobie wypraszam przyrównywanie mnie do grup w których nie jestem. Co do Gimnazjum to tylko zapytałem z ciekawości. A z tego co słyszałem od ludzi to Pan wicedyrektor sam zrezygnował ze stanowiska, gdyż kto inny przypisywał sobie jego zasługi dla gminy, a szczególnie dla fundacji, której jest założycielem i przedstawicielem. Zabrali mu internet dla dzieci z biednych rodzin, ciekawe co jeszcze mu zabiorą.
        I bardzo dobrze, że odszedł. Nie będzie nikt hańbił jego pracy.
        Życzę mu wielu sukcesów w dalszej pracy.
      • totu2010 Re: Co tam porabia kadra opsługi w naszym Gimnazj 14.07.11, 18:44
        policja113 napisał:

> nie chcę nikogo obgadywać, ale rzeczywiście ten pan ma skłonności przywódcze...
        > .chce rządzić młodzieżą i im rozkazywać.
        > Ten pan nie potrafi współpracować z uczniami o wszystko się czepia nic mu nie p
        > asuje.
        > Nooo!!! "Pan Woźny" dziwny jakiś,papierosem nie poczęstuje,po piwo nie wyskoczy,szkoły pilnuje jakby była jego własnością.Słabszemu koledze nie można przyłożyć,bo zaraz zakapuje do dyrektora.

Jeżeli macie jakieś "żale" to operujcie faktami a nie insynuacjami.
        >
        >
        >
        >
        >
        >
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka