Dodaj do ulubionych

jakie problemy w czernikowie

10.11.12, 18:10
Witam, chcialbym sie dowiedziec jakie problemu wedlug Was, wystepuja w Czernikowie.. co wam najbardziej przeszkadza? co chcielibyscie zmienic? jak wygladalaby ta zmiana?co mozna by bylo zrobic dla czernikowa.. aby bylo lepiej?
Pisze prace magisterska i chcialby poznac wasze zdanie na temat problemow naszego czernikowa... wink
Dzieki big_grin
Obserwuj wątek
        • 3blo Re: jakie problemy w czernikowie 11.11.12, 20:04
          Może należy coś zrobić z wariatami na motorach, którzy jeżdżą po naszych lasach!!!!
          Aż strach wychodzić z dziećmi na sobotni spacer. Człowiek chce odpocząć po całym tygodniu na spacerze, a tu jeden z drugim hałasują, z zawrotną prędkością koło ludzi przejeżdżają i niczym się nie przejmują, myślą że są bezkarni. SKANDAL!!! Gdzie są rodzice tej "młodzieży"?
          • chylunek Re: jakie problemy w czernikowie 12.11.12, 23:56
            A mi się wydaje, że poza narkotykami itd to ostatnimi czasy, największym problemem Czernikowa to są kradzieże! U mnie też byli, ale trzeba było ich przepędzić i postawić im czoła!!!!!! 1:0 dla mnie. Jak drugi raz przyjdą to będzie nie odpowiadam za siebie !!!!
            • czernikowski007obserwator Re: jakie problemy w czernikowie 14.11.12, 22:35
              oj to masz ciężki orzech do zgryzienia...
              problemów u nas mnóstwo szkoda tylko że nikogo nie ma żeby je rozwiązał
              jeśli chodzi ci o alkoholizm przyjdź w dzień na czernikowski pks... mimo zakazu picia nasze "żulki" i tak siedzą i piją.... (gdzie w tym momencie jest straż GMINNA?)
              zgadzam się z 3blo ponieważ w końcu by ktoś z nimi zrobił porządek!! czy nasz las jest do niszczenia? (o lesie nie wspomnę jak wygląda...chodziłem w październiku na grzyby... syf, syf, i jeszcze raz SYF!!)
              problemem naszej gminy są zwierzęta (koty, psy), ponieważ ludziom żal dać 100 zł na kastracje zwierzaka i potem wyrzucają jak śmieci na ulice... czy wy ludzie macie serce? wyrzucilibyście swoje dziecko? czy te 100 zł jest dużo (informuję że w marcu każdego roku w weterynarii na kościuszki w toruniu kastracja kotów 100zł laserowa)
              i na razie tyle jak mi coś przyjdzie do głowy napisze wink

ps. stekliniak co ci ta straż da? jak ich ciągle nie ma... lepiej samemu załatwić sprawę tak jak zrobił chylunek, tylko pytam się po co nam ta straż jeśli ona nic nie robi?
    • mario1205 Re: jakie problemy w czernikowie 02.12.12, 20:44
      batcher22 napisał(a):
      Mieszkam na ulicy wiśniowej i to co się tam w ostatnich miesiącach dzieje to po prostu szok.
      Co noc grasują tam złodzieje. policja jest bezradna, kilka razy wzywałem bo chodzili po posesji,
      przyjechali i rozkładają ręce mówią że nie dają złodziejom rady .Po ich odjeżdzie nie mineło 15 minut i znów zaczeli wchodzić przez ogrodzenie.problem zgłaszałem też do straży gminnej.
      Sytuacja często się powtarza raz przecieli siatkę i próbowali spuścić paliwo z samochodu.
      Rozmawiałem z sąsiadami i wielu ma podobny problem,zwłaszcza ci w trakcie budowy ,koszmar
    • drugi.pankracy Re: jakie problemy w czernikowie 07.12.12, 12:31
      Mam pytanko-jeżeli nie jest to tajemnicą-czy możesz podać konkretny temat swojej pracy.Pytam dlaczego?-bo będąc od dłuższego czasu obserwatorem i uczestnikiem czernikowskiego forum-mogę mieć pewne podejrzenia-mianowicie czy piszesz faktycznie pracę-czy też jest to pewien wybieg urzędasów.Urzędasów,którym nie chce się podnieść czterech liter ze stołka by spotkać się z podległymi - bo po co?i i z kim?Jest znacznie wygodniej bowiem podszywając się pod jakiś temat uzyskać wiele informacji ,po czym skutecznie odpiera się ewentualne zarzuty-będąc na to odpowiednio przygotowanym.Podobne sytuacje miały miejsce w kampanii przedwyborczej.Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka