Dodaj do ulubionych

POCAŁUJTA WÓJTA, KIEDY WÓJT MA WIĘKSZOŚĆ !

20.02.13, 14:59
Może moje rozważania były niejako ukryte pod innym wątkiem,ale chciałbym do nich powrócić.Wzywam wszystkich orędowników wójtowskiej kampanii wyborczej-co by się wypowiedzieli w chwili obecnej.Człowiek z ministerialnym uposażeniem doprowadził nas-czyli wyborców do sytuacji niewypłacalności za którą my poniesiemy konsekwencje -jako mieszkańcy.To wynika z ostatniej Uchwały Rady./być może jestem w błędzie/Jak tłumaczyć zatem ten fakt?!Czy może ktoś mi wyjaśni przyczyny tego stanu rzeczy poza tym co uczynił Pan Roman ?Dlatego cały czas optuję za rozważeniem tego typu rozwiązań -co stało się w STAWIGUDZIE warmińsko-mazurskim-podaję link www.stawigudareferendum.pl/procedura-referendum serdecznie pozdrawiam zapraszając do konstruktywnej dyskusji
Obserwuj wątek
    • naszeczernikowo123 Re: POCAŁUJTA WÓJTA, KIEDY WÓJT MA WIĘKSZOŚĆ ! 20.02.13, 18:14
      Ja jestem za zmianą na stanowisku wójta lecz moim zdaniem żadne inne rowwiazanie jak przyszłoroczne wybory samorządowe nie da takiej mozliwości. Dlatego trzeba mobilizować społeczność - zwłaszcza młodych, szukać jednego opozycyjnego kandydata i tą drogą dokonać zmian. Mobilizacja jest kluczowa ponieważ ostatnie wybory pokazały ze wójt zmobilizował swój staly elektorat (mlodzież 60+) i wygrał. Ja uważam że czas aby gminą zarządzał reprezentant mlodego otwartego na odważne decyzje pokoleniia.
            • drugi.pankracy Re: POCAŁUJTA WÓJTA, KIEDY WÓJT MA WIĘKSZOŚĆ ! 23.02.13, 09:35
              Dla mnie jest ubliżające podejmować jakąkolwiek wymianę poglądów w tym przypadku-o czym niejednokrotnie już wspominałem.Nie mniej jednak pozwolę przytoczyć taką anegdotkę-Oglądałem film pt.Głupi i głupszy z 1995 r -fajny,w ubiegłym raku "Głupi,głupszy,najgłupszy"-też ok.Ponoć kręcąc fil "Najlepsi z najlepszych"szukano statystów-znależli-Gdyby ktoś próbował nakręcić film pt.Najgłupszy z najgłupszych-znam kandydata do roli tytuowej-pnie gumiś.Pozdrawiam!!
              • kujawiak30 Re: POCAŁUJTA WÓJTA, KIEDY WÓJT MA WIĘKSZOŚĆ ! 21.12.13, 12:56
                Ku przestrodze informacja z nadmorskiej gminy Rewal, której mieszkańcy zostali zobowiązani do spłaty długów gminy :
                "Kilkuset mieszkańców dostało w ostatnich dniach pismo od komornika z Bydgoszczy z informacją, że mają zapłacić za zobowiązania gminy. Łącznie do zapłacenia jest niemal dwa miliony złotych. Pismo komornika trafiło do tych, którzy mają zaległości z płatnościami wobec gminy, ale także do mieszkańców, którzy nie mają żadnych zobowiązań. Egzekutor zażądał, aby wszyscy wpłacali pieniądze na jego konto. Zadłużenie gminy Rewal przekroczyło 80 procent rocznych dochodów, podczas gdy dopuszczalny próg wynosi 60 proc.(...)"
                Cały tekst na stronie www.gs24.pl Tekst pt. Gmina Rewal zadłużona na prawie 2 mln zł.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka