Dodaj do ulubionych

Pobicie proboszcza Czernikowa

28.09.14, 11:32
Niektórzy z was są przeciw naszemu proboszczowi, ale wynika to z przekory bądź z braku znajomości problemu ,albo tez osoby która dopuściła się tego występku.Ja znam osobiście ta [panią],pisze w nawiasie żeby każdy mógł się zorientować ze to jest przenośnia . Za ten czyn dostała 2 lata wiezienia do odsiadki. Ja osobiście gdyby prawo pozwoliło to dałbym jej dożywocie , bo tylko wówczas sąsiedzi mieli by spokój, ona jak wyjdzie z pierdla to i tak nie zmądrzeje. Ta kara nie wróci życia tez jej mężowi który niedawno zmarł .Mieszkańcy wsi C.......... w dniu zamknięcia tej pani organizują bal składkowy, to możecie sobie wyobrazić jaka tam panuje radość i wdzięczność naszemu proboszczowi ze on jeden potrafił dać im spokój.
Obserwuj wątek
    • 1-smerfetka Re: Pobicie proboszcza Czernikowa 28.09.14, 16:00
      Mieszkańcy Czernikówka to wielkie świnie że tak obrażają tą kobietę która pobiła proboszcza a po wsadzeniu jej do pudła chcą robić wielki bal z radości że nie będzie jej już w ich otoczeniu. Proboszcz zaś powinien wycofać zarzuty i przeprosić tę kobietę ponieważ miała ona prawo wejść na cmentarz bez zgody proboszcza bo cmentarz należy do parafian a nie jest prywatnym terenem proboszcza jak on o tym mówi.
      • czesiu6666 Re: Pobicie proboszcza Czernikowa 29.09.14, 20:13
        Niestety nie znasz całej sprawy i Twoja opinia nie jest obiektywna. Ta kobieta zniszczyła życie sąsiadom, do tego stopnia że jedni się wyprowadzili, z innymi trwają w dalszym ciągu sprawy w sądzie. Czy nie uważasz że to dziwne że jedna kobieta kłóci się ze wszystkimi sąsiadami dookoła. Czyli wszyscy są "stuknięci" a ona nie????Ta Pani jest na tyle niezrównoważona, ze potrafi grozić i straszyć małe dzieci (a one niczemu nie są winne)!!! Mam nadzieje, że sprawiedliwości stanie się zadość i trafi do więzienia.
    • arek_2014 Re: Pobicie proboszcza Czernikowa 29.09.14, 18:48
      Byłem dzisiaj u Proboszcza i zapytałem w prost o tą sytuację i cała sprawa wyssana jest z palca jak powiedział Proboszcz ( nawet na logikę sprawa w naszych sądach i wyroki nie odbywają się w ciągu miesiąca czy dwóch) , współczuje taj Pani takich sąsiadów , tylko że nie wiem czy zdają sobie sprawę że takie pomówienia są również karalne
      • czesiu6666 Re: Pobicie proboszcza Czernikowa 29.09.14, 20:19
        Poczekamy zobaczymy, Może na bal zaproszą również użytkowników tego forum. wink
        • arek_2014 Re: Pobicie proboszcza Czernikowa 29.09.14, 20:29
          czyli informacji nie sprawdziłeś u źródła tylko rozsiewasz plotki?
          • czesiu6666 Re: Pobicie proboszcza Czernikowa 29.09.14, 20:39
            Ja swoje wiem, a Ciebie nie zamierzam przekonywać. Sam się niedługo przekonasz czy to prawda czy nie wink
            • arek_2014 Re: Pobicie proboszcza Czernikowa 29.09.14, 20:47
              wiesz a nie sprawdziłeś w przeciwieństwie do mnie gdzie ja rozmawiałem z proboszczem
              • czesiu6666 Re: Pobicie proboszcza Czernikowa 29.09.14, 20:54
                A mnie się jednak wdaje, że z proboszczem wcale nie rozmawiałeś!
                • arek_2014 Re: Pobicie proboszcza Czernikowa 29.09.14, 21:08
                  a wydać ci się może co chcesz , jak chcesz sprawdzić to zadzwoń do proboszcza , ja wole potwierdzone informacje niż niesprawdzone plotki. I to tyle w tym temacie!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka