Dodaj do ulubionych

Kto kandyduje na wójta

08.10.14, 10:54
16 Listopada odbędą się wybory dlatego powinniśmy jak najszybciej dowiedzieć się kto kandyduje na stanowisko wójta abyśmy mogli dobrze zastanowić się na kogo mamy głosować lecz nie chcemy aby dotychczasowy wójt kandydował ponieważ on sra długami tak jak te dwa konie jeżdżące po Czernikowie !
Obserwuj wątek
  • niepozwolmy Re: Kto kandyduje na wójta 18.10.14, 22:07
   I stało się... Niestety mamy tylko jednego kandydata na Wójta. Ale to wcale nie oznacza, że musi nim zostać właśnie ten. Aby wygrać w zbliżających się wyborach musi uzyskać ponad 50% wśród tych,którzy przyjdą na wybory i oddadzą ważny głos. Zachęcam więc wszystkich was, niezadowolonych i zaniepokojonych przyszłością naszej Gminy do licznego udziału w wyborach i ZAGŁOSOWANIE NA "NIE" PRZY NAZWISKU TEGO KANDYDATA.
   • troll540 Re: Kto kandyduje na wójta 19.10.14, 15:17
    Już w tej chwili wójt może spokojnie spać .Temat pozamiatany.NIE MA INNEJ ALTERNATYWY.MAMY TO CO MAMY NA NASTĘPNĄ KADENCJĘ.KONIEC I KROPKA.Może on już dziś świętować.W obecnej sytuacji możemy tylko i wyłącznie dążyć do tego,by zagłosować na normalnych radnych.Czy coś to da - to stanowić może nadzieję co jak niektórzy mówią,że nadzieja jest matką głupich,którą należy kochać i odchodzi ostatnia.Pozdrawiam!!!
    • 1-smerfetka Re: Kto kandyduje na wójta 19.10.14, 19:22
     Kto we wyborach będzie głosował na dotychczasowego wójta narobi wstydu całej gminie tak jak zrobił to sam wójt ponieważ za jego kadencji nasza gmina stanęła na 2 miejscu w najbiedniejszych gminach w całej Polsce. Wójt sam sobie przynosi kłopoty ponieważ zaczyna coś i nie kończy tak jak z budową nowej części szkoły podstawowej , nieskończenie asfaltu na drodze prowadzącej od ulicy Toruńskiej do drugiego Czernikówka , obiecał zamontować lampy na baterie słoneczne i do tej pory tego nie zrobił , od wielu lat na ulicy Wiśniowej nie chciał zrobić asfaltu. Takiego czegoś nie było za poprzedniego wójta , potrzeba nam nowego wójta i to jeszcze z poza naszej gminy.
  • asia375 Re: Kto kandyduje na wójta 20.10.14, 18:39
   Nic nie jest pozamiatane, nawet odwrotnie, może się dopiero rozpocznie, bo po tych rozmowach kandydat którego można jeszcze do piątku zgłosić zaczyna to brać pod uwagę. To może tylko jeden komitet Odnowa I Gospodarność.. Będzie 15 na 15 radnych. Niespodzianka? Będzie więcej. Jak go znam to wiem że analizuje.. Jak go przekonają. to będzie 1 na 1.
   • pan.polski Re: Kto kandyduje na wójta 20.10.14, 21:19
    Wójta Zdzisława Gawrońskiego można lubić lub nie, można mieć mu za złe, że nie jest abstynentem albo chwalić mocną głowę, ale nie można mu odmówić tego, że pod jego skrzydłami gmina Czernikowo rozwinęła się maksymalnie, w tempie, które kilka lat temu byłoby nie do wywróżenia wobec lichych podatków, skromnych wpływów z działalności gospodarczej itp. a ogromnego wsparcia małych szkół i sporych wydatków stałych z drugiej strony.
    Ktoś powie, że jest sporo długów, ale gdybym miał do wyboru oszczędności budżetowe z dziurawymi drogami, dziećmi taplającymi się w kałużach, sypiącymi się ruderami budynków użyteczności publicznej i szczekającymi du...mi psami a trudności budżetowe z remontami dróg, remiz, świetlic, placami zabaw, wyposażonymi szkołami, chodnikami, aulą i kanalizą to w ciemno biorę to drugie. Wójt z radnymi zrobił coś z niczego, z biednej gminy stworzył lidera rozwoju i tylko ślepy albo głupi tego nie dostrzeże. W szkolnictwie, przetargach, środkach unijnych czy promocji ma konkretnych i pewnych ludzi, którzy chociaż często nie mają nawet potrzebnego wykształcenia, to są pełną gębą zawodowcami, a to przecież kluczowe dla rozwoju referaty.
    Krytykanci wójta na tym forum mają trudności z konstrukcją zdania i budowaniem wypowiedzi oraz znajomością przyczyn i skutków w urzędniczym życiu, co ich dyskredytuje jako kreatorów politycznych trendów, a robi z nich malkontentów i buractwo. Wstyd, za robotę się wziąć, a nie głupa zbijać w internecie! Wybory wyborami, ja nie pójdę, choć nie z własnej woli, ale kto by nie został wójtem lub radnym życzę tej gminie, by rozwijała się tak, jak dotychczas.
    • oferdek78 Re: Kto kandyduje na wójta 22.10.14, 20:59
     Na moje to niech będzie dalej wójtem Zdzisław Gawroński, przyjdzie nowy i będzie patrzał która godzina bo może niedługo 15.30 trzeba jechać do domu lub a gdzie jest pokrzywno i skwirynowo,
     Także obcy wójt jest nam niepotrzebny. Niech będzie tak jak jest bo tyle co on zrobił i pozyskał dla gminy to w życiu nam się nie marzyło.
     • troll540 Re: Kto kandyduje na wójta 24.10.14, 20:12
      Gratuluje wszystkim sympatykom obecnego wybitnie marnej jakości przedstawiciela administracji rządowej.Jednak nie ma innej alternatywy na dzień dzisiejszy.Trzeba z bólem serca uszanować istniejącą sytuację.Szkoda ,że trwać ona będzie przez kolejną kadencję.Takie życie.Często bywa tak jak w "ludziach bezdomnych"sami sobie gotujemy ten los.Pozdrawiam!!!
       • 00astra00 Re: Kto kandyduje na wójta 25.10.14, 14:16
        wójt i ta cała społeczność z urzedu gminy to jedna wielka klika(jedna wielka rodzina), każdy tylko swojego wsadza na posady żeby ciągłość pokolenia była, komisje wyborcze są to przeczytać nazwiska to sami wpływowi ludzie co maja kase a biednych co ledwo starcza od 10 do 10 to nie wzieli bo lepiej niech się bogaty obłowi. czy to bedzie Gawroński czy inny nic nie zrobi pożytecznego każdy do siebie ciągnie.
        • troll540 Re: Kto kandyduje na wójta 25.10.14, 18:41
         Zauważyłem,że najłatwiej wydaje się pieniądze podatników.Kuriozalna moim zdaniem decyzja PKW dała przyzwolenie na kosmiczne diety dla członków komisji wyborczych.Motywacja braku chętnych czym sugerowała się PKW jest motywacją co najmniej niezrozumiałą.Według mnie na członków komisji winni być powoływani strudzeni codzienną pracą pracownicy administracji -nieodpłatnie.Dla wiarygodności wyborów-kandydaci powinni powołać mężów zaufania.Myślę,że to najodpowiedniejszy scenariusz.Pieniądze przeznaczone dla często "ustawionych komisji" mogły by być przeznaczone na bardziej szlachetne cele.Pozdrawiam!!!
         • 00astra00 Re: Kto kandyduje na wójta 28.10.14, 14:36
          do czarny-murzyn : po pierwsze nie dam się obrażać , szkołę skończyłam i to może lepszą od ciebie, ciemnota ??? to idź do urzedu gminy i Ci wyjaśnia kto mógł być w składzie komisji , tak komitet proponuje ludzi ale także byli zgłoszeni ludzie nie należący do komitetów i było {niby} losowanie bo tylu chętnych żeby zasiadać w komisji . I dobrze o tym wiem bo moja siostra nie pracuje to z UP kazali jej się zgłosić a jak poszła do UG wzieli jej kandydaturę to mówili jej że bedzie losowanie i że za dwa dni wyniki i jakoś żadna osoba z tych podanych nie jest zarejestrowana w UP .I czytanie z zrozumieniem sie kłania
       • pietrek444 Re: Kto kandyduje na wójta 27.10.14, 09:36
        Całkowita prawda, oszukuje biednych, bezrobotnych i manipuluje swoimi pracownikami /dotyczy komunalnego/ zastraszając ich, a oni jak chorągiewka .W sumie im się nie dziwię: Sory takie mamy cholernie egoistyczne czasy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka