Dodaj do ulubionych

Parodia,kpina czy szyderstwo ?!!

11.10.14, 19:57
Święto edukacji jest świętem nie podważalnym-zgoda.Naje..ny wójcina-to oznaka chamstwa ,zarozumiałości i bufoństwa .Poza tym apeluje do mieszkańców gminy-by ochoczo oddali krew dla dyrektora gimnazjum,bo była potrzebna interwencja służb medycznych.-PRZYCZYNA-zbyt duży upływ krwi na skutek straty równowagi po spożyciu-zajebiście.A plebs niech uważa co myśli.POZDRÓWKO!Mam jeszcze wiele innych potwierdzonych informacji.-motto:jak nie chceta co mata to mata co chceta.Hej ! Jeszcze raz pozdrawiam!!!
Obserwuj wątek
  • troll540 Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 12.10.14, 12:18
   Może tytuł rozpoczętego wątku jest mało zrozumiały.Ale proszę wypowiadać się w tym temacie bowiem nie rozumiem uczestnictwa na imprezie osób nie związanych z tą branżą.Jeżeli zatem dopuszczalny jest udział wybranych pracowników UG -to jaka logika?To wygląda w ten sposób moim zdaniem,że jak węgiel biorę z jakieś kopalni -to i górnik też powinien być na Dniu edukacji.-Śmieszne-co najmniej mało logiczne,a może bardziej patologiczne.Zdanie moje jest takie,że jeżeli ktoś chce gościć pracownicze pospólstwo to niech to czyni uruchamiajć własną nie cudzą kasę na te cele.POZDRAWIAM!!!
  • dr.loubitch Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 13.10.14, 15:30
   Nie było cię tam więc nie oczerniaj człowieka. To że walnal kilka głębszych nie oznacza że był nawalony jak meserszmit. Koniec imprezy - schodził po ( dość stromych i wąskich ) schodach, obejrzał się kto idzie za nim, źle stanął i nieszczęście gotowe.Ps. Nie bronię człowieka bo to nie moja brocha. PIC TO TRZEBA UMIC....pzdr dla alkh.
  • wand.a07 Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 13.10.14, 18:30
   "1. Zabrania się sprzedaży, podawania i spożywania napojów alkoholowych:

   na terenie szkół oraz innych zakładów i placówek oświatowo-wychowawczych, opiekuńczych i domów studenckich;
   na terenie zakładów pracy oraz miejsc zbiorowego żywienia pracowników;
   w miejscach i czasie masowych zgromadzeń;
   w środkach i obiektach komunikacji publicznej;
   (uchylony);
   w obiektach zajmowanych przez organy wojskowe i spraw wewnętrznych, jak również w rejonie obiektów koszarowych i zakwaterowania przejściowego jednostek wojskowych."

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka