Dodaj do ulubionych

Parodia,kpina czy szyderstwo ?!!

11.10.14, 19:57
Święto edukacji jest świętem nie podważalnym-zgoda.Naje..ny wójcina-to oznaka chamstwa ,zarozumiałości i bufoństwa .Poza tym apeluje do mieszkańców gminy-by ochoczo oddali krew dla dyrektora gimnazjum,bo była potrzebna interwencja służb medycznych.-PRZYCZYNA-zbyt duży upływ krwi na skutek straty równowagi po spożyciu-zajebiście.A plebs niech uważa co myśli.POZDRÓWKO!Mam jeszcze wiele innych potwierdzonych informacji.-motto:jak nie chceta co mata to mata co chceta.Hej ! Jeszcze raz pozdrawiam!!!
Obserwuj wątek
  • troll540 Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 12.10.14, 12:18
   Może tytuł rozpoczętego wątku jest mało zrozumiały.Ale proszę wypowiadać się w tym temacie bowiem nie rozumiem uczestnictwa na imprezie osób nie związanych z tą branżą.Jeżeli zatem dopuszczalny jest udział wybranych pracowników UG -to jaka logika?To wygląda w ten sposób moim zdaniem,że jak węgiel biorę z jakieś kopalni -to i górnik też powinien być na Dniu edukacji.-Śmieszne-co najmniej mało logiczne,a może bardziej patologiczne.Zdanie moje jest takie,że jeżeli ktoś chce gościć pracownicze pospólstwo to niech to czyni uruchamiajć własną nie cudzą kasę na te cele.POZDRAWIAM!!!
  • dr.loubitch Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 13.10.14, 15:30
   Nie było cię tam więc nie oczerniaj człowieka. To że walnal kilka głębszych nie oznacza że był nawalony jak meserszmit. Koniec imprezy - schodził po ( dość stromych i wąskich ) schodach, obejrzał się kto idzie za nim, źle stanął i nieszczęście gotowe.Ps. Nie bronię człowieka bo to nie moja brocha. PIC TO TRZEBA UMIC....pzdr dla alkh.
   • wand.a07 Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 13.10.14, 18:32
    Nie możliwe aby pił alkohol a żona się temu przyglądała.
  • wand.a07 Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 13.10.14, 18:30
   "1. Zabrania się sprzedaży, podawania i spożywania napojów alkoholowych:

   na terenie szkół oraz innych zakładów i placówek oświatowo-wychowawczych, opiekuńczych i domów studenckich;
   na terenie zakładów pracy oraz miejsc zbiorowego żywienia pracowników;
   w miejscach i czasie masowych zgromadzeń;
   w środkach i obiektach komunikacji publicznej;
   (uchylony);
   w obiektach zajmowanych przez organy wojskowe i spraw wewnętrznych, jak również w rejonie obiektów koszarowych i zakwaterowania przejściowego jednostek wojskowych."

   • bollo12 Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 13.10.14, 20:51
    Każdy może się przewrócić a wy sensację robicie. Dobrze że nie stało się nic poważnego człowiekowi. Społecznika trolla to już jest nudny na tym forum widać że to wiejski szpital.
    • bollo12 Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 13.10.14, 20:54
     Troll to jakiś szpicel społeczny.
     • dr.loubitch Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 14.10.14, 21:49
      Zgadzam się wpełni z wypowiedzią bollo 12. Troll jest wszędzie tam gdzie jest sensacja. A co to tego że pić nie można w miejscach publicznych .... rozejrzyj się wkoło.
      • wyborca121 Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 14.10.14, 22:45
       co do Trolla to morze jest ktoś taki potrzebny
       a propos picia alkoholu w takim miejscu jak szkoła czy miejsce pracy jeżeli dyrektor złamał ten zakaz to powinien ponieść konsekwencje tego czynu . pozdrawiam
       • 1-smerfetka Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 15.10.14, 09:41
        Jeśli dyrektor gimnazjum był pijany to powinniście to udowodnić bo za pijaństwo w szkołach grozi kara oraz wyrzucenie z pracy a najlepiej jak wszyscy gimnazjaliści zaprotestowali by przeciwko dyrektorowi gimnazjum. Dyrektor gimnazjum niczego się nie boi bo jego żona jest przewodniczącą rady gminy.
        • bollo12 Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 15.10.14, 17:59
         Dla mnie jesteście śmieszni niby takie świetoszki począwszy od trolla skończywszy na smerfetce a nie raz zawalenie byliście. Parodia
         • troll540 Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 15.10.14, 20:02
          Sorry za wątek.Nic się dzięki Bogu nie stało.Na prawdę nic się nie stało-ponoć !!!Ad vocem wypowiedzi też przeanalizuje ,coby nie zabierać głosu w niewygodnych sprawach.Przepraszam urażonych-oj jeszcze raz ale teraz jeszcze bardziej tych wszystkich bardziej i mniej urażonych Pozdrawiam!!!
        • zvierzenta Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 16.10.14, 15:37
         Jak czytam te wszystkie opinie to się zastanawiam kto to wypisuje ? Mam wrażenie że to może być ktoś kto nie został nowym dyrektorem w ostatnich wyborach lub uczniowie którzy się nudzą .Ja nie mieszkam w tej gm. tylko w Obrowie chętnie bym zamienił naszych wójtów wtedy byście mieli co pisać .
         • pitupitu73 Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 17.10.14, 20:19
          pewny jestes
         • troll540 Re: Parodia,kpina czy szyderstwo ?!! 19.10.14, 14:03
          Motto :
          "Ten co kształci serca i umysły młode,
          ten, co ścieżki życia pokoleń toruje,
          tylko z kwiatu wdzięczności
          może mieć nagrodę,
          tylko z postępków,
          których przykłady wskazuje.”Pozdrawiam!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka