Dodaj do ulubionych

Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwencji

19.06.15, 07:33
Gimnazjum w Czernikowie na 317 miejscu. Co o tym sądzicie.
www.miastopociech.pl/images/upload/ewd%202014%20woj.%20kujawsko-pomorskie.pdf
Obserwuj wątek
  • monika.milik3 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 19.06.15, 21:41
   Moim zdaniem to wstyd dla całej gminy Czernikowo.To chyba świadczy o tym ,że coś nie działa tak jak powinno.Ale dla P. dyrektora najważniejsze jest to czy uczeń nie zepsuł ławki albo nie wszedł z brudnymi butami.A co tam wyniki w nauce .Gratuluję Gimnazjum w Obrowie smile
   • czernikowo0 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 20.06.15, 08:27
    Co niektórzy nauczyciele w gimnazjum źle się zachowują ponieważ słyszałem przypadki jak uczniom wychodziła ocena z danego przedmiotu na koniec roku 4 a nauczyciel nauczycielka wystawiała ocene 3
  • tatuu Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 20.06.15, 10:41
   Problemem nie są wyniki a atmosfera w szkole, czy dobrze gdziekolwiek mogą pracować ludzie z których połowa bierze leki uspokajające a reszta tylko patrzy żeby jak najszybciej wyjść. I to nie przez uczniów. Cieszę się że moje dziecko za chwilę kończy togimnazjum. Dlaczego jak dwukrotnie rada pedagogiczną daje dyrektorowi czerwoną kartkę podczas głosowania to nikt z tym nic nie robi? A w ogóle to kiedy ten człowiek miał konkurs na dyrektora?
   • gwiazda-21 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 20.06.15, 11:22
    Nauczyciele z całej naszej gminy powinni być wywaleni na zbity pysk ponieważ nie umieją dawać przykładu w nauce lecz na sobie pokazują dzieciom jak brać rozwód i żyć w konkubinacie a jedną z nauczycielek Gimnazjum widziałam jak wnosiła do szkoły piwo a przecież alkoholu na teren szkoły nie można wnosić i jak przez takie coś szkoła ma zająć dobre miejsce...
   • monika.milik3 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 20.06.15, 15:34
    Chyba wszyscy pamiętamy imprezę w gimnazjum ,na której doszło do pewnego incydentu,z udziałem P.dyrektora.Gdyby to się wydarzył w Toruniu ten pan byłby natychmiast zwolniony.Ale w Czernikowie zamieciono sprawę pod dywan i już.W tym roku 20 dzieci idzie do innych gimnazjów a w przyszłym będzie ich jeszcze więcej.
    • trawa-1 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 06.08.15, 21:04
     A co to za incydent??
  • gimbus6 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 20.06.15, 13:04
   Winnych tej sytuacji i tak się znajdzie. Układ panujący w gminie ukamionuje nauczycieli gimnazjum, szkół podstawowych, rodziców i dzieciaki, ale wódz zostanie. Od kiedy żoną jest w gminie ważną osoba to kto go ruszy? Okazuje się że szkoła to tak jak ktoś napisał buty ławki sciany. Tylko że szkoła to ludzie! A o tym już dawno tam zapomniano. Niedługo uczniów już też nie będzie i wtedy ostatni gasi światło.
  • barbimi Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 20.06.15, 15:19
   nikt nie widzi problemu a 20 dzieci dodam że najzdolniejszych złożyło dokumenty do szkół z gminy sąsiedniej brak słów
   • dr.loubitch Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 22.06.15, 18:21
    Jestem ciekaw skąd ta informacja??? Masz jakieś kontakty z dyrekcją innych szkół ?
  • now-y123 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 22.06.15, 12:15
   Ciekawe czy po takich wynikach rodzice w końcu się obudzą kpina....... Pan Dyrektor jeśli ma odrobinę honoru powinien wziąć odpowiedzialność i podać się do dymisji ale w Czernikowie pewnie będą winne sprzątaczki
   • i_martynka Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 24.06.15, 21:39
    na stronie gminy wyniki z tego roku już się pojawiły ,można porównać
    • i_martynka Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 24.06.15, 21:46
     s
     • dr.loubitch Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 25.06.15, 18:32
      Wyniki nie są złe. Wszyscy rodzice dzieci kończących S.P wiedzą czemu dzieciaki nie chcą chodzić do gimnazjum. Tym złem nie są wszyscy nauczyciele a tylko jeden- najważniejszy. Robienie ze szkoły obozu pracy nie pomoże mu... Czasy PRL-u już dawno minęły... Czas na dluuugie wakacje. Mieliśmy w Czernikowie siekierezade, było Auschwitz a teraz mamy gimnazjade...
      • black144 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 25.06.15, 22:28
       Częściowo się zgadzam z dr.loubitch, czas na zmiany. Co do wyników to mam odmienne zdanie 60 miejsce gminy zgoda, tylko ze większość gmin przed nami ma po kilka lub kilkanaście gimnazjów. Gdyby je policzyć to znowu byłoby dużo,dużo dalej. Problem ten nie rozwiąże się jedną zmianą personalną trzeba wiele pracy aby nadrobić stracony czas. Efekty będą widoczne dopiero po kilku latach pod warunkiem że nasze piękne gimnazjum stanie się świątynią wiedzy a nie twierdzą w której nauczyciele i dzieci boją się swobodnie pracować i uczyć.
      • gimbus6 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 26.06.15, 15:38
       Jak sobie myślę nad sprawą naszej szkoły, mając wiedzę z przekazu samych zainteresowanych, własnych obserwacji a także plotek to dochodzę do wniosku że nie może być dobrze, i nie będzie dobrze, jeżeli osoby które zarządzają danymi jednostkami będą zależne, w sposób inny, niż zawodowy od osób kierujących organem je nadzorującym i prowadzącym. W przypadku zespołu szkół owa zależność jest oczywista.
       Dyrektor, przewodnicząca rady gminy, wójt. Kto pytam się ma wyciągać konsekwencje i wnioski personalne jeżeli ten sam ktoś w skutek pewnego rodzaju zabiegu, kilkukrotnego głosowania, w myśl zasady do trzech razy sztuka, powierzył, bez konkursu stanowisko dyrektora mężowi radnej-przewodniczącej rady gminy?- która nie potrafi oddzielić pracy społecznej od pracy zawodowej, niejednokrotnie wykraczając w szkole poza zakres swoich kompetencji.
       Niestety społeczeństwo w wyborach dało przyzwolenie na taki stan rzeczy więc niech teraz spija skutki swoich decyzji. Pytanie czy miało świadomość tych mechanizmów?, które wątek ten obnaża
       • i_martynka Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 26.06.15, 21:11
        co do istoty procentowej pozycji gimnazjum black144 nie zrozumiał na czym to polega , nie jest to 60 miejsce, tylko patrzymy na wynik kraju, województwa i powiatu i czy jest on zbliżony czy mocno odstaje W języku polskim gimnazjum jest na poziomie średniej kraju i jest o wiele wyżej od okrzykniętego Obrowa, wyżej też w średniej od Obrowa jest w języku angielskim. Trochę gorzej widać wos i historię, ale matematyka, fizyka i chemia trzeba się przyłożyć, i jeśli naprawdę dyrektor przypilnuje tych nauczycieli będa wyniki.
        • black144 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 26.06.15, 22:23
         czyli polski i angielski średnio a reszta do bani.
         • i_martynka Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 27.06.15, 10:54
          może nie tak- polski super bo ma poziom kraju, a więc o takim wyniku marzy każda szkoła, angielski dość dobrze nie daje powodu do niepokoju, ale wyniki strasznie obniżają przedmioty matematyczno - przyrodnicze i to nie pierwszy rok.
          • rozczarowana6 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 27.06.15, 16:47
           Jakie wyniki? We wtorek dzieci z klas podstawówki które uczą się w gimnazjum nie mogły przejść do auli przez przejscie. Musiały iść wkoło w deszcz. To jest problem. A później chodzie do gimnazjum, to naszą mała ojczyzna. Dzieci się trzeba jak widza tego człowieka. Więc nie wynik jest problemem.
           • rozczarowana6 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 27.06.15, 16:48
            Dzieci się trzeba.
            • rozczarowana6 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 27.06.15, 16:51
             Sorki.. Dzieci się trzęsą jak widzą tego człowieka.
       • trawa-1 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 06.08.15, 21:09
        "nie potrafi oddzielić pracy społecznej od pracy zawodowej, niejednokrotnie wykraczając w szkole poza zakres swoich kompetencji" co masz na mysli?
      • stekliniaczek Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 28.04.17, 17:21
       ale wnioski porównania chciałem wysłać syna do liceum wiadomo coś o tych wakacjach dr.loubitch
  • fantastic-karpik Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 29.06.15, 17:04
   nauczyciele gimnazjum oburzeni są na nauczyciela który od dawna podburzał rodziców klas 6 przeciw szkole, tym samym swoje kolezanki i kolegów którzy sa dobrymi nauczycielami i coś robią dla szkoły poniżył i 95 procent uważa że nie powinien pokazywac się już w szkole, zresztą wziął z twego powodu przed końcem roku tydzień zwolnienia
   • drugi.pankracy Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 29.06.15, 17:42
    Wasza broszka szanowni Państwo.Trzeba było pozamiatać temat związany z niepodważalnym incydentem,który miał miejsce wiadomo kiedy.Wtedy byłem jednym z największych wrogów czernikowskiej demokracji.Teraz rubta co chceta.POWODZENIA!!!
    • trawa-1 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 06.08.15, 21:12
     co to za incydent?
     • pelasia90 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 20.08.15, 14:39
      moze problem się rozwiąże jak pójdzie na emeryturę
  • brutusczer2001 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 01.07.15, 22:38
   Postawa dyrektora jest nie do przyjęcia ale dlaczego nie ma skutecznej reakcji osób najbardziej zainteresowanych, nauczycieli, rodziców ? Nauczyciele jako osoby wykształcone, powinni wiedzieć gdzie wyżej skierować tę całą sprawę skoro na miejscu jest nie do ruszenia. Dlaczego rodzice zabierają dzieci zamiast też interweniować....Na każde układy są rady, paragrafy ,tylko trzeba ludzi odważnych, solidarnych. Szkoda, że dzieci odchodzą bo baza jest świetna, nauczyciele jak wszędzie- lepsi, gorsi. Mamy XXI wiek i nie może być tak, że rządzi dyktator a reszta rozkłada bezradnie rączki i nie wie co robić. Kto ma za nich tą sprawę załatwić jak nie oni sami !!! Problem już teraz nie tkwi w tym panu tylko w bezradności wszystkich zainteresowanych. Narzekają a nic nie robią. Czego i kogo się boją ? W takim wypadku strach powinien być a pewnie i jest po drugiej stronie, brakuje tylko zdecydowanego działania wszystkich narzekających. Pisze ktoś, że nauczyciele i dzieci są zestresowani, na lekach i co ? na co czekają ? Chyba, że po prostu przesadzają, bo jeżeli nie i to wszystko jest prawdą to nie rozumiem takiej bierności i tchórzostwa. Czytam, że już znaleziono kozła ofiarnego ale to zdaje się temat zastępczy, żeby odwrócić uwagę od istoty sprawy. Zawsze uległość, bierność podległych jest świetną pożywką dla słabych szefów. I wtedy bezkarnie rządzą. Ta szkoła jest dla naszej młodzieży i rodzice ale też i gmina (znając problem)powinni o nią zawalczyć a nie uciekać. W takim wypadku powinno się dążyć do zmiany postawy dyrektora a jeżeli to niemożliwe to zmienić jego a nie zmieniać miejscowym dzieciom szkołę, bo to absurd !!
   • weder11 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 05.07.15, 16:31
    Jeżeli ten Pan od matematyki ciągle bawi się telefonem i przegląda lapa na lekcji oraz prosi prymusa w klasie ażeby za niego poprowadził lekcje no to czego można sie spodziewać jeśli chodzi o poziom nauczania matematyki w naszym gimnazjum.Pamiętam że był już tu dużo wczesniej poruszany temat tego Pana na forum.Oczywiście wtedy,,nic się nie stało" i dzisiaj pewnie też się nie stanie. Hmmmm...a tylu ponoć nauczycieli traci pracę bo nie ma dla nich etatów.I skoro taka matematyka jest przedmiotem obowiązkowym na maturze to taki nauczyciel sabotuje dalszą edukację dzieci w szkole średniej.Bo z jakim zasobem wiedzy Oni tam pójdą?Otóż przemęczą się potwornie w tej szkole ,by na koniec matury niestety nie napisać.
  • civis2 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 07.07.15, 23:51
   Dziesięć przykazań głównych:
   1. Ten pan nigdy nie był dobrym nauczycielem i nie lubi dzieci.
   2. Został wybrany na dyrektora z teczki.
   3. Wójt przedłuża mu kolejne kadencje.
   4. Wójt jest ślepy (albo nie chce widzieć)
   4. Żonka dyrektora rządzi gminą i szkołą.
   5. Nauczyciele się boją i to ich błąd.
   6. Radni są bezradni i to ich błąd.
   7. Rodzice wreszcie zaczynają myśleć o swoich dzieciach.
   8. Będzie jeszcze gorzej, bo tu tylko jest wielka propaganda sukcesu.
   9. Inne szkoły się nie liczą.
   10. Nie pozwólmy marnować dzieci.
   • gwiazda-21 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 09.07.15, 10:35
    Czy to prawda że na dyrektora gimnazjum jego żonę i nauczycieli została złożona skarga do Ministerstwa Edukacji Narodowej w Warszawie
   • eris54 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 01.09.15, 16:53
    To co wyprawia Pan dyrektor w Czernikowie przechodzi ludzkie pojęcie,wrzaski i krzyki nie tylko na dzieci ale też i na rodziców.Czy Gmina Czernikowo jest głucha,ślepa!Dzieci klas pierwszych posegregowano na lepsze i gorsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czy w tym kraju jest kuratorium???????????????????
    • gumis.3 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 01.09.15, 17:16
     Pewnie, że jest kuratorium, ale musisz mu zgłosić swoje oburzenie, a nie ograniczać się do wylewania swoich pretensji na forum.
  • fantastic-karpik Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 09.07.15, 16:42
   wyniki gimnazjum w Obrowie są na wyrównanym poziomie z Czernikowem -polski odstaje w stosunku do naszego gimnazjum w tym roku znacznie , na pewno już temu nauczycielowi nie da się dalej nakręcać tej sytuacji, bo jeśli sprawa zostanie skierowana do sądu to pełnoletni już uczniowie będą mogli zeznać jak wyglądały te lekcje, jak ktoś tu napisał było o tym na forum pewnie kilka razy; przyznam że przez jakiś czas byłem po stronie tego pana, bo mówić to on potrafi pięknie i z kogoś zrobić głupiego w jednej chwili, ale przekonałem się jak szkodzi nam nauczycielom; pewnie dyrektorowi zabrakło konsekwencji, a pewnie po prostu chciał być człowiekiem i myślał że będzie poprawa.Samymi zwolnieniami tego nauczyciela obdzieliłby całe grono i chyba rodzice dobrze o tym wiedzą, mówiąc że jeździ po Czernikowi,e a do pracy nie przychodzi
   • fink6 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 10.07.15, 12:21
    Tak,zgadzam się w zupełności. Juz dawno powinien nie pracować. Jednak kto ma z tym zrobić porządek, przecież nie szef, skoro zony więcej w pracy nie ma niż jest. Wyjazdy, fryzjer, spotkania, itd, a jak juz jest to zajmuje się projektami, i nawet nie sama, bo kolega dal stazyste. Byłam na pacie, takiej stopy organizacyjnej to jeszcze w tej szkole nie było. Nawet nie dzieje się ze poza jedna szkoła która jest współorganizatorem nikt nie przyjechał.
    • rozczarowana6 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 12.09.15, 15:58
     Wczoraj był zebranie z rodzicami, pierwsze w tym roku, nastąpiło ocieplenie wizerunku szkoły i Olał nas wszystkich, nawet sie nie pokazał. To chyba jest przemyślana taktyka upadku szkoły.
     • tresamigos3 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 11.03.16, 22:33
      Taki ciekawy artykuł znalazłem:
      gimlo.czernikowo.pl/news/268/15/POLONISTYCZNY-SUKCES-GIMNAZJALISToW.html
      nie wiem czy na miejscu jest porównywanie się do szkół które są o nieeeeebo wyżej jest właściwe, patrz ranking. Co by było gdyby te szkoły zaczęły na swoich stronach pisać jakie miejsca zajęło nasze gimlo? Autor pomyślał?
      • i_martynka Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 12.03.16, 10:54
       Chyba pomyślał. wyniki z j. polskiego w roku szkolnym 2014-15 wyglądały następująco:
       Obrowo - średnia 50,8 % stanin 2 - poziom niski
       Czernikowo - średnia 62% stanin 5 -poziom średni
       Jest różnica ale na korzyść Czernikowa
   • axi32 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 18.04.16, 15:33
    To nieprawda z tymi wynikami, to Czernikowo odstaje. Wystarczy wejść na stronę: ewd.edu.pl/wskazniki/gimnazjum/porownywarka-szkol/. Czarno na białym widać różnice. Autor powyższego posta chyba pomylił wyniki z inną szkołą smile
    • i_martynka Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 20.04.16, 10:35
     Wyniki z egzaminu 2015 w gimnazjum miejscowym nie różnią się całościowo od gimnazjum w Obrowie. Jak znajdę chwilę - załączę tabelę porównawczą. Dynamika zmian w poszczególnych latach zależy od wielu czynników
     • procivili333 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 20.04.16, 23:10
      "Dynamika zmian w poszczególnych latach zależy od wielu czynników " O ludzie ! Pani i_martynka niech wyjasni , o co biega , bo nikt pewnie nie zrozumial , dlaczego uczniowie stoąd uciekają. To dlatego ta dynamika nam daje 319 miejsce w województwie?
      • w876 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 20.04.16, 23:44
       co tak człowieku się martwisz? nikt nie ucieka, a może nawet wróci
       • gimbus6 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 21.04.16, 20:40
        nikt nie wróci, kolejni chcą uciec,
        I mam pytanie czy to prawda że w połowie tego roku wystawiono 100 jedynek na ponad 300 uczniów?
        • w876 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 24.04.16, 23:26
         Komu zależy na przekazywaniu takich bzdur? Niektórzy mieszkańcy Czernikowa, chcący (chyba ?) zaistnieć na tym forum przekazują je w raczej w sposób bezkrytyczny. Z moich obserwacji widzę, że u nas jest inaczej niż wokół,a mianowicie rzeczy dobrych się nie zauważa i dzieli przez 100 , a złe wyolbrzymiając mnoży przez 1000. Skąd to się bierze ?
  • kolokoloq Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 14.01.18, 03:31
   Ten Pan Dyrektor był przed laty moim wychowawcą (jeszcze w latach 90) i nie miał za grosz kompetencji do tego aby uczyć. Zaczynal od nauczania wf, później techniki, porywal sie również (o zgrozo) na fizykę. Tak sobie patrze i widze, że nadal przewijaja sie te same nazwiska (Padlewski, Chrobak, Buczynski) - jedna wielka sitwa. Nie posylajcie swoich dzieci do tych szkół - jedyne co wyniosa to zanizoną samoocenę (oczywiscie jezeli mie nosza "odpowiedniego" nazwiska). Ja skończyłem elitarną wyższą szkołę techniczną, pomimo ze slyszalem od czernikowskich "pedagogow", że szkoła średnia nie jest dla mnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka