Dodaj do ulubionych

Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwencji

19.06.15, 07:33
Gimnazjum w Czernikowie na 317 miejscu. Co o tym sądzicie.
www.miastopociech.pl/images/upload/ewd%202014%20woj.%20kujawsko-pomorskie.pdf
Obserwuj wątek
  • tatuu Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 20.06.15, 10:41
   Problemem nie są wyniki a atmosfera w szkole, czy dobrze gdziekolwiek mogą pracować ludzie z których połowa bierze leki uspokajające a reszta tylko patrzy żeby jak najszybciej wyjść. I to nie przez uczniów. Cieszę się że moje dziecko za chwilę kończy togimnazjum. Dlaczego jak dwukrotnie rada pedagogiczną daje dyrektorowi czerwoną kartkę podczas głosowania to nikt z tym nic nie robi? A w ogóle to kiedy ten człowiek miał konkurs na dyrektora?
  • gimbus6 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 20.06.15, 13:04
   Winnych tej sytuacji i tak się znajdzie. Układ panujący w gminie ukamionuje nauczycieli gimnazjum, szkół podstawowych, rodziców i dzieciaki, ale wódz zostanie. Od kiedy żoną jest w gminie ważną osoba to kto go ruszy? Okazuje się że szkoła to tak jak ktoś napisał buty ławki sciany. Tylko że szkoła to ludzie! A o tym już dawno tam zapomniano. Niedługo uczniów już też nie będzie i wtedy ostatni gasi światło.
  • fantastic-karpik Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 29.06.15, 17:04
   nauczyciele gimnazjum oburzeni są na nauczyciela który od dawna podburzał rodziców klas 6 przeciw szkole, tym samym swoje kolezanki i kolegów którzy sa dobrymi nauczycielami i coś robią dla szkoły poniżył i 95 procent uważa że nie powinien pokazywac się już w szkole, zresztą wziął z twego powodu przed końcem roku tydzień zwolnienia
  • brutusczer2001 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 01.07.15, 22:38
   Postawa dyrektora jest nie do przyjęcia ale dlaczego nie ma skutecznej reakcji osób najbardziej zainteresowanych, nauczycieli, rodziców ? Nauczyciele jako osoby wykształcone, powinni wiedzieć gdzie wyżej skierować tę całą sprawę skoro na miejscu jest nie do ruszenia. Dlaczego rodzice zabierają dzieci zamiast też interweniować....Na każde układy są rady, paragrafy ,tylko trzeba ludzi odważnych, solidarnych. Szkoda, że dzieci odchodzą bo baza jest świetna, nauczyciele jak wszędzie- lepsi, gorsi. Mamy XXI wiek i nie może być tak, że rządzi dyktator a reszta rozkłada bezradnie rączki i nie wie co robić. Kto ma za nich tą sprawę załatwić jak nie oni sami !!! Problem już teraz nie tkwi w tym panu tylko w bezradności wszystkich zainteresowanych. Narzekają a nic nie robią. Czego i kogo się boją ? W takim wypadku strach powinien być a pewnie i jest po drugiej stronie, brakuje tylko zdecydowanego działania wszystkich narzekających. Pisze ktoś, że nauczyciele i dzieci są zestresowani, na lekach i co ? na co czekają ? Chyba, że po prostu przesadzają, bo jeżeli nie i to wszystko jest prawdą to nie rozumiem takiej bierności i tchórzostwa. Czytam, że już znaleziono kozła ofiarnego ale to zdaje się temat zastępczy, żeby odwrócić uwagę od istoty sprawy. Zawsze uległość, bierność podległych jest świetną pożywką dla słabych szefów. I wtedy bezkarnie rządzą. Ta szkoła jest dla naszej młodzieży i rodzice ale też i gmina (znając problem)powinni o nią zawalczyć a nie uciekać. W takim wypadku powinno się dążyć do zmiany postawy dyrektora a jeżeli to niemożliwe to zmienić jego a nie zmieniać miejscowym dzieciom szkołę, bo to absurd !!
   • weder11 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 05.07.15, 16:31
    Jeżeli ten Pan od matematyki ciągle bawi się telefonem i przegląda lapa na lekcji oraz prosi prymusa w klasie ażeby za niego poprowadził lekcje no to czego można sie spodziewać jeśli chodzi o poziom nauczania matematyki w naszym gimnazjum.Pamiętam że był już tu dużo wczesniej poruszany temat tego Pana na forum.Oczywiście wtedy,,nic się nie stało" i dzisiaj pewnie też się nie stanie. Hmmmm...a tylu ponoć nauczycieli traci pracę bo nie ma dla nich etatów.I skoro taka matematyka jest przedmiotem obowiązkowym na maturze to taki nauczyciel sabotuje dalszą edukację dzieci w szkole średniej.Bo z jakim zasobem wiedzy Oni tam pójdą?Otóż przemęczą się potwornie w tej szkole ,by na koniec matury niestety nie napisać.
  • civis2 Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 07.07.15, 23:51
   Dziesięć przykazań głównych:
   1. Ten pan nigdy nie był dobrym nauczycielem i nie lubi dzieci.
   2. Został wybrany na dyrektora z teczki.
   3. Wójt przedłuża mu kolejne kadencje.
   4. Wójt jest ślepy (albo nie chce widzieć)
   4. Żonka dyrektora rządzi gminą i szkołą.
   5. Nauczyciele się boją i to ich błąd.
   6. Radni są bezradni i to ich błąd.
   7. Rodzice wreszcie zaczynają myśleć o swoich dzieciach.
   8. Będzie jeszcze gorzej, bo tu tylko jest wielka propaganda sukcesu.
   9. Inne szkoły się nie liczą.
   10. Nie pozwólmy marnować dzieci.
  • fantastic-karpik Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 09.07.15, 16:42
   wyniki gimnazjum w Obrowie są na wyrównanym poziomie z Czernikowem -polski odstaje w stosunku do naszego gimnazjum w tym roku znacznie , na pewno już temu nauczycielowi nie da się dalej nakręcać tej sytuacji, bo jeśli sprawa zostanie skierowana do sądu to pełnoletni już uczniowie będą mogli zeznać jak wyglądały te lekcje, jak ktoś tu napisał było o tym na forum pewnie kilka razy; przyznam że przez jakiś czas byłem po stronie tego pana, bo mówić to on potrafi pięknie i z kogoś zrobić głupiego w jednej chwili, ale przekonałem się jak szkodzi nam nauczycielom; pewnie dyrektorowi zabrakło konsekwencji, a pewnie po prostu chciał być człowiekiem i myślał że będzie poprawa.Samymi zwolnieniami tego nauczyciela obdzieliłby całe grono i chyba rodzice dobrze o tym wiedzą, mówiąc że jeździ po Czernikowi,e a do pracy nie przychodzi
  • kolokoloq Re: Pan dyrektor gimnazjum bez żadnych konsekwenc 14.01.18, 03:31
   Ten Pan Dyrektor był przed laty moim wychowawcą (jeszcze w latach 90) i nie miał za grosz kompetencji do tego aby uczyć. Zaczynal od nauczania wf, później techniki, porywal sie również (o zgrozo) na fizykę. Tak sobie patrze i widze, że nadal przewijaja sie te same nazwiska (Padlewski, Chrobak, Buczynski) - jedna wielka sitwa. Nie posylajcie swoich dzieci do tych szkół - jedyne co wyniosa to zanizoną samoocenę (oczywiscie jezeli mie nosza "odpowiedniego" nazwiska). Ja skończyłem elitarną wyższą szkołę techniczną, pomimo ze slyszalem od czernikowskich "pedagogow", że szkoła średnia nie jest dla mnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka