Dodaj do ulubionych

Krezus z czernikowa

22.10.17, 11:54
www.nowosci.com.pl/archiwum/a/krezus-z-czernikowa,10934947/
Czy sie cos zmienilo czy nadal nasz wojt tak marnie zarabia?/
Obserwuj wątek
      • totu2010 Re: Krezus z czernikowa 01.03.18, 09:38
        Oświadczenie majątkowe P Wójta złożone 30-04-2015 roku.......Nabyłem działkę budowlana od Gm. Czernikowo w przetargu o pow 570 m kw za 1620 zł
        Ciekawy przetarg i widocznie nie było chętnych na nieruchomość.
        Wie ktoś , coś więcej o takich przetargach , kupie i 10 działek w takiej cenie.
        • endrjulepper1 Re: Krezus z czernikowa 01.03.18, 10:04
          Może szanowny Pan dopisze w którym roku ta działka została nabyta. Całość oświadczenia:
          www.bip.czernikowo.pl/plik,18158,gawronski-zdzislaw.pdf
          Dla tych którym czytać się nie chce działka nabyta w 07.02.1994 rok. Panie totu2010 nie wszyscy na tym forum to debile, proszę brać to pod uwagę w swoich postach.
          pozdrawiam
          • totu2010 Re: Krezus z czernikowa 01.03.18, 11:36
            Nie mój biznes poprawiać błędy w oświadczeniach wójta. To jemu powinno zależeć by były jednoznaczne i jasne !!!!.
            Pisze tam jak wół , to co piszę. Nawet jeżeli kupiono ją w 1994 to znając realia tamtych lat,na pewno nie były dostępne ot, tak, dla przeciętnego mieszkańca gminy...kupiono ją za jedną miesięczną pensje pracownika fizycznego z budowy w tym okresie. No i było to jeszcze przed denominacją złotego.
            Kolekcjonerzy nieruchomości na stanowiskach samorządowych maja szczególny *ciąg* do powiększania swoich zbiorów.
            Mamy rok wyborczy, więc ta tematyka jest jak najbardziej pożądana
            • endrjulepper1 Re: Krezus z czernikowa 01.03.18, 14:32
              Jakie były w/g szanownego Pana "realia tamtych lat"?
              średnia płaca w 1994 roku wynosiła 3 995 000
              minimalna płaca wynosiła 2 400 000
              denominacja to przelicznik 1:10000
              dla ułatwienia dodam, że w 1995 roku minimalna płaca to - uwaga - 260 pln.
              PISZE PAN BZDURY!!!!!!!!
              • procivili333 Re: Krezus z czernikowa 02.03.18, 00:24
                Zgadzam się z Panem Endrju, że było to już po denominacji. Mimo to Pan też pisze bzdury, niby w jakims kościółku Panu dzwoni, ale nie do konca Pan wie, w którym. Pisząc o minimalnej placy zaciera Pan obraz, bo nasz wójt chyba do tej grupy nigdy się nie zaliczał smile To w 93 r. srednia placa wynosila 399 zł, a w 94 r. już 532 zł (specjalnie podaję w nowych PLN - dane wzięte ze strony GUS). A teraz najważniejsze: skoro Pan uważa, że prawie 6 arową działkę można było w 1994 "normalnie" nabyc za 1620 zł, czyli 280 zł za ar, to mija się Pan z prawdą. Wtedy to pewnie wójt kupił ją za jedną swoja pensję. Zresztą kto bogatemu zabroni... smile Dziś w takim razie zarabia o wiele mniej niz wtedy ... smile Bo już w ten sam sposób nie kupi... Mam nadzieję, że Pan zrozumie aluzję. Pozdrawiam.
                • endrjulepper1 Re: Krezus z czernikowa 02.03.18, 08:10
                  Nie mam pojęcia ile Pan Gawroński zarabiał w 1994 roku. Nie wiem nawet jaką funkcję wtedy pełnił. Nie mam pojęcia co to za działka była i tym bardziej ile była warta. Jednak sugerowanie przez totu2010 korupcji nie poparte żadnymi dowodami jest rodem z dziennika telewizyjnego z czasów komuny (lub jak kto woli w stylu obecnych "wiadomości").
                  pozdrawiam
                  • totu2010 Re: Krezus z czernikowa 02.03.18, 16:24
                    Obecny Wójt w 1994 był Sekretarzem Gminy w Czernikowie... tak dla informacji.
                    Profesjonalista w administracji odpowiedzialny za zgodną z prawem działalność UG.Swoje *oświadczenia majątkowe* wypełnia jak dzieciak, nielogicznie, z błędami, no i można poddać w wątpliwość jego rzetelność. Działka budzi podejrzenie że jest łupem tzw dzikiej prywatyzacji w tych latach, wtedy ludzie przy władzy brali co popadnie co było z zasięgu reki no i w myśl znanego hasła *prywatyzacja przez upadłość*...upadało wszystko.(by było taniej)
                    Wójt to i tak *aniołek* w porównaniu do "śmieciarza* z Witowąża.
                    ...Uważam że rzeczywista wartość owej działki P. Wójta powinna być wpisana do każdego oświadczenia a nie ukryta pod cena zakupu sprzed 24 lat.
                    Wpis dotyczący punktu V jest po prostu śmieszny smile smile

• endrjulepper1 Re: Krezus z czernikowa 02.03.18, 20:21
                      Mnie akurat wójt ani ziębi ani grzeje. Mierzi mnie za to modne ostatnio rzucanie na prawo i lewo oskarżeń bez pokrycia przez osoby kryjące się pod anonimowymi nickami. Jak widać ja na tym forum anonimowy nie jestem. Żeby było jasne w politykę angażować się nie mam zamiaru - jeśli ktokolwiek ma co do tego wątpliwości.
    • mkoziol11 Re: Krezus z czernikowa 02.03.18, 18:31
      Mnie akurat nie boli jakoś ile Pan Wójt ma ile zarabia niech radni dadzą mu jeszcze i 5 tyś więcej miesięcznie a Pani przewodniczącej o 2 tyś co by nie była stratna bo jak żyć jak dbać o dobro mieszkańców skoro takie grosze się zarabia i to mój apel dajcie człowiekowi godnie żyć poszukajmy razem wspólnie co jeszcze można sprzedać w Gminie zróbmy zbiórkę może jakiś bezdomny da ze dwa mercedesy dla bidoty
      • mkoziol11 Re: Krezus z czernikowa 02.03.18, 18:48
        A na marginesie czy nie macie Państwo odczucia że wybory tuż tuż ta akcja podziękowania dla stowarzyszeń, klubów , jednostek OSP to nic innego jak propaganda ??? Ja to widzę że wąż zmienia skórę co tak naprawdę nie sprawia że nadal pozostaje ................pozdrowienia dla Pana Andrzeja endrjulepper1 może kolejny udany biznes się trafi .
    • mkoziol11 Re: Krezus z czernikowa 02.03.18, 18:54
      Co by kto nie pisał jestem za tym że Szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie zatem i zarobki muszą byś równe a nie mizerna pensja wójta dobrze że oparcie jest w przewodniczącej bo inaczej dramat a tak się jakoś przebuduje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka