Dodaj do ulubionych

wyborcze propozycje

24.10.18, 19:45
Doszły mnie słuchy, że gawron złożył jakąś propozycję ziemniakowi - wiecie coś? Walka trwa...
Obserwuj wątek
    • koralik46 Re: wyborcze propozycje 24.10.18, 21:14
      Znając gawrona to wcale bym się nie zdziwił, że chwyta się brzytwy jak nóż na gardle, No ale przecież ziemniak chyba jednak jakiś honor ma i nie ugnie się nawet jakby mu wice wójta proponował.
      • derwisz1988 Re: wyborcze propozycje 24.10.18, 21:46
        Podobna historia była w którejś kadencji gdzie ważniejsze okazało się stanowisko wicewójta niż to o czym piszesz. Międlić jęzorem każdy potrafi, pluć naokoło frazesami też. Oby się nie okazało, jak często z ludźmi bywa, że tyle honoru, realnych obietnic, wartości, szacunku do ludzi i siebie, mają w gębie, ile grochu w dupie mają gołębie. Tu nie ma co wierzyć czy nie wierzyć. Czas pokaże kompetencje.
      • czarne73 Re: wyborcze propozycje 25.10.18, 18:33
        hmm... ostatnia wypowiedź wójta złapała mnie za serce - chce być z nami do emerytury...hehehe...już mnie nic nie zdziwi! Samochód ziemniaka stał dzisiaj pod Gminą - oczywiście tylko przypuszczenia. Kurcze no zastanawiające. Polityka to brudna sprawa.
        • procivili333 Re: wyborcze propozycje 25.10.18, 22:46
          Mamy 2 warianty II tury: Gawron wójtem z 4 radnymi, czyli blokada radnych gminy i marazm. Krasicki wójtem - idzie gmina do przodu. Wniosek: obecny wójt walcząc o reelekcje mysli tylko o sobie, czyli o emeryturze. Wie, że nic nie zdziała, na dodatek poniesie duze straty psychiczne. Wiec jest tylko jedna rozsadna mozliwość. Kto mysli - idzie na wybory.
          • robert3333 Re: wyborcze propozycje 26.10.18, 13:20
            Raczej z 3 radnymi, bo wybrany radny S.M. nie jest od " Ruch Samorządowy" i znając gościa zapewne będzie popierał mądre decyzje nowego wójta i nowych radnych , a nie jak ci dotychczasowi podnosili rękę często nie wiedząc o co w tym wszystkim chodzi.
          • mieszkaniec123 Re: wyborcze propozycje 26.10.18, 14:27
            W niejednej gminie w Polsce tak jest, że radni są z innej opcji i wójt z innej. Po czasie emocje opadają i zaczyna się współpraca dla dobra mieszkańców. Na marginesie cała władza w jednych rękach prowadzi wcześnie czy później do wypaczeń i nadużyć co dokładnie widać na poziomie krajowym.
            • mkoziol11 Re: wyborcze propozycje 26.10.18, 16:01
              Ja myślę że obecny Wójt będzie chciał dogadać się z ziemniakiem pytanie na ile ten jest w stanie zachować swoje przekonania i wartości bo to był by hit stulecia na Stulecie Odzyskania Niepodległości gdyby poparcie było od tak zajadłego wroga ....ale czas pokaże. Dla mieszkańców to oczywiste że podzielona rada z wójtem to nic dobrego jedność buduje jak obecny mówił ......
            • zbigniew12 Re: wyborcze propozycje 26.10.18, 22:50
              Nie znasz życia drogi mieszkańcu.... emocje opadają i nie zaczyna się współpraca jak piszesz..... ale zawsze Góru przekupuje Radnych z opozycji / nawiasem mówiąc pozbawionych honoru i zwykłej przyzwoitości/, oddając im to co zechcą, a oni dobrze "opłaceni" przez całą kadencję podnoszą rączki godząc się na wszystko co wymyśli tenże Zwycięzca.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka