Dodaj do ulubionych

Co mnie zadziwia

01.11.18, 14:43
bogata kampania, ale za jakie pieniądze; skąd takie? normalny komitet na to sobie nie może pozwolić, ale otoczyli się bogatymi którym albo załatwił, albo obiecał załatwić ... i ma ... kasę, patrząc na ilość banerów to chyba takiej gminy nie ma w Polsce, coś za coś, ciekawe czego chce biznesmen? może hali na wyłączność? ma tyle pieniędzy że stać go na budowę swojej hali
Obserwuj wątek
    • leitz87 Re: Co mnie zadziwia 01.11.18, 16:53
      Czy może masz na myśli pana Z?Nie wierzę...chlał wòdę z wòjtem a teraz szuler zasponsorował WDM?Ja pierdziele świat wywròcił się do góry nogami,panie Z.nigdy bym nie przypuszczała że Pan jest taki nie fear...a co na to Pana żona,przecież to taka uczciwa kobieta i pozwoliła na to?!?!
      • fabian39 Re: Co mnie zadziwia 01.11.18, 17:17
        Albo spójrzmy na organizację pierwszej czernikowskiej "10" z powiatu Panowie otrzymali 10 tys. z funduszu obywatelskiego, jeszcze pozyskane środki z UM i jeszcze zbierane talony na działania charytatywne - masa pieniędzy, czy ten bieg musiał tyle kosztować? Czy nie wystarczyły tylko środki z Funduszu Obywatelskiego?

No ale widocznie podsumowanie - impreza w Sofie do białego rana, musiała tyle kosztować, chłopaki ledwo widzieli na oczy...
        • mieszkaniec123 Re: Co mnie zadziwia 01.11.18, 17:31
          Dokładnie, całe te WDM to jedna wielka obłuda, manipulacja, wykorzystanie naszych emocji ….

Ja codziennie przy wyjeździe do pracy do Torunia patrzę na plakat Rutkowskiego z Krasickim przy "10", czemu na nim Krasicki z Rutkowskim, przecież to nie jego okręg?! Krasicki powinien być sam, czemu takie łgarstwo w żywe oczy, Rutkowski kim jest w tym całym układzie? Przecież to też zwykły radny, tak jak pozostali?! Przecież on kręci tą całą machiną! Lokalny Kaczyński, a Krasicki Morawiecki. Przecież Krasickiego jeszcze rok temu nikt nie znał, nawet z samego Czernikowa.

No tak ale Rutkowski pewnie boi się wystartować jak Jarosław, zbyt bójne życie towarzyskie z kobietami....
        • anka.nowa2208 Re: Co mnie zadziwia 01.11.18, 17:54
          fabian39 napisał:

> Albo spójrzmy na organizację pierwszej czernikowskiej "10" z powiatu Panowie ot
          > rzymali 10 tys. z funduszu obywatelskiego, jeszcze pozyskane środki z UM i jesz
          > cze zbierane talony na działania charytatywne - masa pieniędzy, czy ten bieg mu
          > siał tyle kosztować? Czy nie wystarczyły tylko środki z Funduszu Obywatelskiego
          > ?
          >
          > No ale widocznie podsumowanie - impreza w Sofie do białego rana, musiała tyle k
          > osztować, chłopaki ledwo widzieli na oczy...
          To do dobrze, że wychodzili rano nie widziało ich tylu ludzi co p. Z. jak gdukał nawalony ze sceny przed gwiazdą😅 wieczoru podczas tegorocznych dożynek.
          • procivili333 Re: Co mnie zadziwia 01.11.18, 21:43
            Fabian39 jesteś widać swietnie zorientowany. Impreza biegowa była super, nagrody rozdane, ludzie zadowoleni. Przynajmniej wiadomo, jacy sponsorzy ufundowali nagrody, a nie tak jak na dozynkach, gdzie wójt wręcza nie swoje nagrody jakby od siebie a kasa z dozynek wypływa do Ciechocinka czy gdzies tam. A w Sofie tez byłeś? A ktos ich odwoził do domku tak jak przez wiele lat Panującego po zakrapianych imprezach rozwozi straż gminna za publiczne pieniadze? jedni siedzą w Sofie a inni w Słonecznej, w czym problem?
            • edekzfabrykikredek12345 Re: Co mnie zadziwia 01.11.18, 22:00
              procivili333 napisał(a):

> Fabian39 jesteś widać swietnie zorientowany. Impreza biegowa była super, nagrod
              > y rozdane, ludzie zadowoleni. Przynajmniej wiadomo, jacy sponsorzy ufundowali n
              > agrody, a nie tak jak na dozynkach, gdzie wójt wręcza nie swoje nagrody jakby o
              > d siebie a kasa z dozynek wypływa do Ciechocinka czy gdzies tam. A w Sofie tez
              > byłeś? A ktos ich odwoził do domku tak jak przez wiele lat Panującego po zakrap
              > ianych imprezach rozwozi straż gminna za publiczne pieniadze? jedni siedzą w So
              > fie a inni w Słonecznej, w czym problem?

morzesz napisac jak firma z czernikowa jest w stanie zorganizowac dozynki
                • edekzfabrykikredek12345 Re: Co mnie zadziwia 01.11.18, 22:39
                  procivili333 napisał(a):

> Czemu zaraz firma? Nie firma chłopie a dobry Komitet Organizacyjny.
                  acha niech i tak bedzie jak kogos stac niech sobie chelikopter wynajmnie co za roznica poza tym niegdzie nie pisale o firmnie ale widac masz lepsze informnacje
                • edekzfabrykikredek12345 Re: Co mnie zadziwia 01.11.18, 22:47
                  procivili333 napisał(a):

> Czemu zaraz firma? Nie firma chłopie a dobry Komitet Organizacyjny.
                  to teraz odpowiedz zdajesz soboe sprawe ze stponia trudnosci zorganizawania tak wielkiej imprezy czy na pewno nauczyciele do spolki z uzednikami sobie poradza bo cos mi sie wydaje ze nei od kibli do gwiazd to z rok przygotowan i pewnie z kilka uzednikuw kturzy nic wiecej nie beda robic tylko organizowac dorzynki a pzeciez uzond ma dobze funkcjowowac
                • karo_555 Re: Co mnie zadziwia 02.11.18, 02:48
                  Pochodzę z Czernikowskich i prowadzę firmę organizujaca eventy, konferencje i imprezy okolicznościowe tj. dozynki. Szukałam przetargu publicznego na organizację dożynek w Czernikowie lub informacji w bipie, czy na stronie www jednak nic nie znalazłam jak do tej pory...
                    • anka.nowa2208 Re: Co mnie zadziwia 02.11.18, 07:54
                      Karo_555 nie znalazłaś i nie znajdziesz, wielu rzeczy tam brakuje np. oswiadczeń majątkowych, wyników rozstrzygnięcia przetargów. jedno wprawia mnie w zdumienie, w Mazowszu odbywały się kilkukrotnie dożynki parafialne, oczywiście nie z takimi gwiazdami i takim przepychem jak w Czernikowe i organizowano je kilka osób we współpracy ze Szkołą Podstawową i OSP. Mieszkańcy świetnie się bawili, nie było dużych nakładów pieniężnych. A w Czernikowe to co, przecież jest Pan P.P., uważam że świetnie by poradził sobie z tym. nie rozumiem jednego, że organizowana jest taka impreza z takim przepychem a jednocześnie na stronie bip ogłaszamy jest przetarg na udzielenie kredytu, żeby spłacić wcześniejsze zobowiązania. Jak można mówić o skuteczności i dobrym gospodarowaniu...
                    • anka.nowa2208 Re: Co mnie zadziwia 02.11.18, 07:54
                      Karo_555 nie znalazłaś i nie znajdziesz, wielu rzeczy tam brakuje np. oswiadczeń majątkowych, wyników rozstrzygnięcia przetargów. jedno wprawia mnie w zdumienie, w Mazowszu odbywały się kilkukrotnie dożynki parafialne, oczywiście nie z takimi gwiazdami i takim przepychem jak w Czernikowe i organizowano je kilka osób we współpracy ze Szkołą Podstawową i OSP. Mieszkańcy świetnie się bawili, nie było dużych nakładów pieniężnych. A w Czernikowe to co, przecież jest Pan P.P., uważam że świetnie by poradził sobie z tym. nie rozumiem jednego, że organizowana jest taka impreza z takim przepychem a jednocześnie na stronie bip ogłaszamy jest przetarg na udzielenie kredytu, żeby spłacić wcześniejsze zobowiązania. Jak można mówić o skuteczności i dobrym gospodarowaniu...
            • fabian39 Re: Co mnie zadziwia 02.11.18, 10:00
              Ahh zakrapiane imprezy za publiczne pieniądze, no tak ... może warto wspomnieć jak Pan Krasicki na imprezie gminnej, kończącej kadencję tak się spił, że zasnął w kiblu, aż drzwi było trzeba wyważać...(no sam pewnie nie pamięta, bo było by ciężko), kolega Duszynski pewnie też nie, bo wracał środkiem ulicy z marynarką ubraną na lewą stronę, co mało ostrożne jak na policjanta smile
    • procivili333 Re: Co mnie zadziwia 01.11.18, 21:59
      Natura niektórych polaczków (z małej litery) to zagladanie do kieszeni innym. Sami nic nie osiągneli, ale zjedliby g... spod siebie. Gdybyś wiedział ilu ludziom od lat bezinteresownie pomogła rodzina Z. to byś miał trochę szacunku. Ale tego od zawistnych ludzi nie oczekuję. A na banery normalny komitet stać, a nienormalnego nie stać. Tyle w temacie.
      • edekzfabrykikredek12345 Re: Co mnie zadziwia 01.11.18, 22:03
        procivili333 napisał(a):

> Natura niektórych polaczków (z małej litery) to zagladanie do kieszeni innym. S
        > ami nic nie osiągneli, ale zjedliby g... spod siebie. Gdybyś wiedział ilu ludz
        > iom od lat bezinteresownie pomogła rodzina Z. to byś miał trochę szacunku. Ale
        > tego od zawistnych ludzi nie oczekuję. A na banery normalny komitet stać, a nie
        > normalnego nie stać. Tyle w temacie.

karzdy morze sobie sponsoruw zorganizowac. zalerzy tylko od inwencji ukladuw i heci. jak placil pan z to co z tego jak go stac niech placi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka