Dodaj do ulubionych

Wójt zrujnował tradycję dożynkową

27.06.19, 11:58
Jak słyszeliście wójt zrujnował naszą tradycję dożynkową ponieważ rozporządził że w tym roku dożynki odbędą się na Steklinku w pobliżu tych śmierdzących gospodarstw a naszą tradycją było to że dożynki zawsze od wielu lat odbywały się w Czernikowie i dlatego nie pozwólmy mu zrobić tych dożynek na Steklinku bo chleb i owoce dożynkowe prześmiardną .
Obserwuj wątek
  • mieszkaniec123 Re: Wójt zrujnował tradycję dożynkową 27.06.19, 15:50
   No tak dożynki pod Gryylowiskiem nikomu nie potrzebnym.... Zagra pewnie Zwierzak, kolega Rutkowskiego, którego już nikt słuchać nie chce, co było widać po dniach , ale kasę z gminy można przytulić albo Swidurski zaśpiewa swoje iSingi albo jaszczurki zaśpiewają pieśni patriotyczne.
  • szperaczo1 Re: Wójt zrujnował tradycję dożynkową 27.06.19, 20:02
   Ty Maczeta12 minęło juz tyle czasu od wyborów a ty nadal drążysz tematy(na niektóre nawet nikt nie reaguje) i nie możesz pogodzić się z przegraną,odpuść sobie bo jesteście conajmniej żenujący a tak wogóle to jak może Tobie przeszkadzać swojski zapach, przypomnij sobie skąd Ty pochodzisz
   • edekzfabrykikredek12345 Re: Wójt zrujnował tradycję dożynkową 28.06.19, 11:02
    szperaczo1 napisał:

    > Ty Maczeta12 minęło juz tyle czasu od wyborów a ty nadal drążysz tematy(na niek
    > tóre nawet nikt nie reaguje) i nie możesz pogodzić się z przegraną,odpuść sobi
    > e bo jesteście conajmniej żenujący a tak wogóle to jak może Tobie przeszkadzać
    > swojski zapach, przypomnij sobie skąd Ty pochodzisz

    posłóhaj sobie sesyi ostatniej jak WDM klamało . mniało byc kompielisko kajaki rowery wodne dawali sobbie za to renke obcionc a ma byc miejsce do kompieli - czujesz rurznice??
    płytufka miala byc tylko przesónienta o rok kasa z dotacyi na "schetynufke" miala nie pżepaźć a okazóje siem ze pszepadla a wujcik napisal nowy projekt i liczy ze mateuszek - premierek mó zatwierdzi.
    obiecywali droge na osiedlu za aptemok pod lasem i co - wójcik muwi ze do konca kadencyi zadna wiecej oprucz zaplanowanych jusz druk nie powstanie
    nie kce mi sie pisac wiecej ile klamiom bo lista jak ztond do hameryki

    ot takie klamczószki z tego wdm.
   • mieszkaniec123 Re: Wójt zrujnował tradycję dożynkową 28.06.19, 15:03
    szperaczo1, chyba słaby ten Twój wywód, bo maczeta prowadzi atak na plebana i wójta jakbyś się przyjrzał...

    no a to, że kase Gmina dostała za ubiegłego wójta na drogę, więc wstęgę można było tylko odciąć, zero wysiłku, a ten po prostu powiedział, że nie robi i kasa poszła się jeb# to tylko pogratulować!.

    sesja 6,5 godziny, tylko dla wytrwałych dłużej niż msze w Triduum, maraton bajek jak w cinema city, ciekawe ile drzemek mieli radni z WDM, bo są z tego słynni, pytania i tak ze scenariusza to mogli się budzić na godziny.
    • terminator007 Re: Wójt zrujnował tradycję dożynkową 28.06.19, 22:07
     A ja myślę, że wyborcy kierowali się innymi kryteriami, niż owe atrakcje o których mowa. Nowy Wójt to człowiek z klasą, skromny, potrafiący uszanować mieszkańca i pracownika, znam kilka osób tam pracujących i bardzo chwalą sobie nowego szefa, zresztą widać na transmisji jak uszanował pracę osób przechodzących na emeryturę. A to że wskaźniki są jakie są i nie można wziąć kredytu to każdy głupi rozumie, teraz trzeba spłacać kredyty na inwestycje zaciągnięte w poprzednich latach, coś kosztem czegoś.
     • edekzfabrykikredek12345 Re: Wójt zrujnował tradycję dożynkową 28.06.19, 22:41
      terminator007 napisał(a):

      > A ja myślę, że wyborcy kierowali się innymi kryteriami, niż owe atrakcje o któr
      > ych mowa. Nowy Wójt to człowiek z klasą, skromny, potrafiący uszanować mieszkań
      > ca i pracownika, znam kilka osób tam pracujących i bardzo chwalą sobie nowego s
      > zefa, zresztą widać na transmisji jak uszanował pracę osób przechodzących na em
      > eryturę. A to że wskaźniki są jakie są i nie można wziąć kredytu to każdy głupi
      > rozumie, teraz trzeba spłacać kredyty na inwestycje zaciągnięte w poprzednich
      > latach, coś kosztem czegoś.

      piszeż kompletne bzdety wyborcu dali siem nabrac na obietnice nie do spelnienia takie jak pociongi drogi kompieliska a ostatniom czasem gazownictwo i TANICH SNIECIACH NIE WSPĄMNE naobieuwali gruszuw na wieżbie a kópe robiom garnitórek i wyprasofane spodenki nie zastompiom aswaltu na ulicah gdzie na wiosem bloto po kolana. gura órodzila mmysz niestety
       • edekzfabrykikredek12345 Re: Wójt zrujnował tradycję dożynkową 29.06.19, 15:53
        terminator007 napisał(a):

        > Ja opieram się na faktach Edek i mam prawo do własnego zdania tak jak i Ty, tyl
        > ko zauważ, że podobne zdanie jak ja miała miażdżąca większość wyborców. Żeby co
        > ś zrobić trzeba mieć zdolność kredytową, a teraz nie ma takiej możliwości.

        To po co obijecywali grószki na wieżbie? opowiadanie rze nie wiedzieli o zadlórzeniu gminy jest co najmiej smieszne
  • ktosik2000 Re: Wójt zrujnował tradycję dożynkową 28.06.19, 22:41
   Co za pusta osoba napisała ten tekst, jak zrujnował? w końcu się za to zabrał z odpowiedniej strony. OSOBO chcę Tobie uświadomić iż dożynki są tradycją wiejską po skończonych żniwach a z tego co wiem to w Czernikowie nie ma wielu rolników a widzi sie tylko na tych Czernikowskich dożynkach pijanych ochlapusów nie obrażając nikogo. Prawdziwe dożynki są dla prawdziwych rolników a nie pseudo dożynki w Czernikowie. Starostowie też powinni być rolnikami a nie z pierwszej łapanki jak to tutaj bywało. W końcu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jak tobie śmierdzi to zostań wegetarianem, ponieważ ktoś musi chodować wieprzowinę czy wołowinę. A niech śmierdzi Wieś ma swoje prawa. Mam nadzieje że Ciebei pseudo rolniku na tych dożynkach nie bedzię. Pozdrawiam serdecznie
  • szprotka58 Re: Wójt zrujnował tradycję dożynkową 01.07.19, 11:15
   Jak słychać w powiecie Toruńskim podobno macie wielkie kłopoty ze swoim wójtem bo na ostatnim posiedzeniu rady gminy zapowiedział że do końca swojej kadencji nie będzie remontował żadnych dróg oraz ponoć wielu rolników od was skarży się że wójt nakazuje zmniejszać ciśnienie wody w kranie i nie mogą poić zwierząt a tak że chce zrujnować waszą dożynkową tradycję . Jeśli to wszystko prawda powinniście dać mu nauczkę przez odwołanie .
  • czernikowiak1 Re: Wójt zrujnował tradycję dożynkową 29.08.19, 16:27
   W wielu gminach w tym roku dożynki są organizowane w ościennych miejscowościach. Nie widzę nic w tym dziwnego. Myślę, że Wójt organizuje takie dożynki, na jakie stać gminę. Nie według zasady postaw się, a zastaw się. Kiedyś ludzie to docenią....! Poza tym to święto rolników i wsi, a nie gala disco polo, na której można zalać mordę. Amen
  • niktnikomu Re: Wójt zrujnował tradycję dożynkową 31.08.19, 23:10
   I tak obserwowało się, co tu si działo. Stwierdzam - było dobrze. Inaczej i korzystniej. Czasem potrzebna jest zmiana otoczenia, perspektyw. I chcecie to się doszukujcie powiązań wypowiedzi - jak tam jest Wam na rękę. Nie narzekam. Pozytywnie mnie zaskoczyło. Zaskoczyło to, iż było dużo ludzi. Obojętnie czy przyszli z ciekawości. z sympatii czy z czegokolwiek innego. Udało się i dobrze. Komu coś nie pasuje, niech się do miasta przeprowadzi (jeśli nie akceptuje realia wsi). Jestem za tym, by co roku dożynki odbywały się w innej miejscowości. Ile można znosić stagnację.
   • filemon.felkowski Re: Wójt zrujnował tradycję dożynkową 03.09.19, 15:27
    Na tak udanych dożynkach to jeszcze nie byłem wszystkiego pod dostatkiem do nocy nie tak jak poprzednio kolejki i grochówki po godzinie zabrakło teraz wszystko ile kto chciał bez dziadowania pomimo wielu wątpliwości widać że organizacyjnie wszystko dopięte ...................... Brawo Pan Wójt pokazał Pan klasę Brawo

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka