Dodaj do ulubionych

Rozwiązłość i upadek moralny

21.10.19, 08:13
Co się dzieje kolejny romans między nauczycielami kolejne małżeństwo rozbite to jest przykład dla dzieci wstyd. Ciekawe co teraz zrobi Pan Dyrektor z takimi osobami bo wydaje się że uczyć dzieci to nie za bardzo chyba że wychowania seksualnego
Obserwuj wątek
  • muchomorek123 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 21.10.19, 10:00
   To są dorośli ludzie. Każdy ma prawo na zmiany nieważne w jakim wieku. Dzieci szkoda, wiadomo, ale przecież chyba szczęście rodziców też jest ważne. Nie ważne czy razem czy osobno
   • filemon.felkowski Re: Rozwiązłość i upadek moralny 21.10.19, 11:48
    Jak wynika z wypowiedzi, i uczniów, i samych pedagogów zawód nauczycielski aczkolwiek nie przynosi fortuny odgrywa bardzo ważną rolę. Nauczyciel-wychowawca ma decydujący wpływ na kształtowanie oblicza młodych, a potem całej dojrzałej społeczności. „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie” - pisano niegdyś. A dzisiaj Jarosław Rudniański stwierdza: „We współczesnej epoce wychowanie odgrywa lub odgrywać powinno rolę najważniejszą, a zawód nauczyciela jest obecnie najważniejszym ze wszystkich obecnie istniejących - pod warunkiem wszelako, iż nauczyciel stanie się bardziej wychowawcą niż maszyną do uczenia.”
    • filemon.felkowski Re: Rozwiązłość i upadek moralny 21.10.19, 11:53
     A tu moralność Pani Dulskiej Zona i kochanka w jednej szkole powinni odejść nie robiąc zgorszenia i żyć szczęśliwie
     • katarzynawielka111 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 21.10.19, 12:59
      Jak dla mnie to jest dramat żony dzieci. Dorośli ludzie pedagodzy brak słów powinni zostać natychmiast zwolnieni za niemoralne prowadzenie się. Z tego co wiem to nie jest pierwszy raz kiedy uwiodła żonatego faceta. Z psychologicznego punktu widzenia to jest opis odpowiedni "Nie może znieść, że życie uczuciowe jej się nie ułożyło. Zazdrości kobietom, które mają kochających facetów. Z satysfakcją myśli, jak im dopiec. Sam mężczyzna nie jest dla niej celem. Ona pragnie zburzyć cudze szczęście, ponieważ czuje wtedy radość, że komuś też nie wyszło. To bardzo toksyczny typ. Taka kobieta może być przemiła, ale zachowanie jest przykrywką .Jest bardzo zakompleksiona. Ma niskie poczucie wartości. Zamiast wybrać się na terapię, próbuje podbudować się cudzym kosztem. Dlatego odbija innym kobietom ich facetów. W ten sposób „udowadnia” sobie, że jest lepsza od porzuconych. Może być bardzo atrakcyjna, wykształcona, oczytana i zaradna, ale tak naprawdę brakuje jej pewności siebie.
      • muchomorek123 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 21.10.19, 15:06
       No dzieci najbardziej szkoda, tym bardziej ,że dzieci są teraz okrutne. I fakt, powinni odejść że szkoły i żyć szczęśliwie A nie dalej nauczać. Ale niektórzy ludzie wstydu niestety za grosz nie mają
       • nowinazosia Re: Rozwiązłość i upadek moralny 21.10.19, 15:17
        Ja wieżę w mądrość Pana Dyrektora i w to że zwolni tych bezwstydników .
        • nowinazosia Re: Rozwiązłość i upadek moralny 21.10.19, 15:38
         Ciekawe jakie kroki podejmie Wójt i Rada Gminy w końcu szkoły pod nich podlegają. Przewodniczący rady zachowa się przyzwoicie i wywali cudzołożników czy nic nie zrobi ?? Uczyć dalej nasze dzieci to niepojęte. Jeśli ich nie wywalą na zbity pysk to zorganizujmy protest pod szkołą i urzędem gminy w obronie dobrego imienia zawodu nauczyciela i przeciwko demoralizacji dzieci.

         • muchomorek123 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 21.10.19, 16:06
          I tak nic nie zrobią. To już nie pierwsze takie coś w tej szkole
          • katarzynawielka111 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 21.10.19, 16:17
           Nowa władza to już pod dywan takich spraw raczej nie powinni zamiatać
           • katarzynawielka111 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 21.10.19, 16:18
            Poza tym takiej afery to nie było od bardzo bardzo dawna
            • katarzynawielka111 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 21.10.19, 16:23
             A swoją drogą to chyba przyjaciółki z pokoju nauczycielskiego to już nie będą ściemniały ze nikt nic nie wie tylko jasno się opowiedzą po stronie prawdy i uczciwości i przestaną kryć tą kurtyzanę
  • terminator007 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 21.10.19, 17:44
   I co z tego, a co to kogo interesuje co kto robi po pracy, chyba tylko "czernikowski zaścianek". Każdy rodzic ma prawo wyboru szkoły, tylko że w mieście takie przypadki wcale nie dziwią, a rodzice raczej zamiast interesować się plotkami pilnują dzieci, żeby się uczyły.
  • totu2010 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 21.10.19, 21:30
   Pieprzony *Czernikowski Wydział Propagandy* ...co was obchodzi czyjeś prywatne życie? Pilnujcie swoich d*p.
   I nie oglądajcie tyle telewizji, bo wam kisiel z mózgów robią. I oto,takie są tego skutki....paranoja !!!
   • katarzynawielka111 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 22.10.19, 07:48
    Nie tak do końca ja doświadczyłam zdrady i wiem jak to jest jak to moje dzieci przeżywały i wiem że od nauczyciela wymaga sie wzorowej postawy. Jeśli będzie przyzwolenie na takie postępowanie to potem się nie dziwcie młodzieży że nie wiedzą jak się zachować to nie jest zaścianek to jest normalność . Słyszę że sie nie szanuje nauczycieli jeśli środowisko tak wygląda to za co ich szanować ??
    • terminator007 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 22.10.19, 16:59
     Wartości wynosi się z domu. Poniekąd ma Pani rację, jednak rozglądając się dookoła to cały świat kryształowy nie jest i nie tylko w szkole takie są przypadki, takie nastały czasy. Pamiętam czasy licealne, kilku było nauczycieli rozwodników i nikt nie interesował się tym. Każdy ma prawo wyboru i nikomu nikogo osądzać. Praca a życie prywatne to dwie różne rzeczy.
  • bezprzesady159 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 22.10.19, 17:19
   Ciekawe, ilu tych moralniaków, co tu pisze prowadzi przykładne życie rodzinne. Nie zdradza, nie pije, nie bije dzieci, żony, męża. A przed innymi niemoralnymi instytucjami też protestowaliscie? Zajmijcie się robotą w ogródku bo już jesień, oglądaniem brazylijskich seriali albo lepiej wychowaniem swoich niegrzecznych dzieci. A nie wchodzeniem z brudnymi butami do czyjegoś życia i rzucaniem kamieniami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka