Dodaj do ulubionych

Rozwiązłość i upadek moralny

21.10.19, 08:13
Co się dzieje kolejny romans między nauczycielami kolejne małżeństwo rozbite to jest przykład dla dzieci wstyd. Ciekawe co teraz zrobi Pan Dyrektor z takimi osobami bo wydaje się że uczyć dzieci to nie za bardzo chyba że wychowania seksualnego
Obserwuj wątek
   • filemon.felkowski Re: Rozwiązłość i upadek moralny 21.10.19, 11:48
    Jak wynika z wypowiedzi, i uczniów, i samych pedagogów zawód nauczycielski aczkolwiek nie przynosi fortuny odgrywa bardzo ważną rolę. Nauczyciel-wychowawca ma decydujący wpływ na kształtowanie oblicza młodych, a potem całej dojrzałej społeczności. „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie” - pisano niegdyś. A dzisiaj Jarosław Rudniański stwierdza: „We współczesnej epoce wychowanie odgrywa lub odgrywać powinno rolę najważniejszą, a zawód nauczyciela jest obecnie najważniejszym ze wszystkich obecnie istniejących - pod warunkiem wszelako, iż nauczyciel stanie się bardziej wychowawcą niż maszyną do uczenia.”
  • terminator007 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 21.10.19, 17:44
   I co z tego, a co to kogo interesuje co kto robi po pracy, chyba tylko "czernikowski zaścianek". Każdy rodzic ma prawo wyboru szkoły, tylko że w mieście takie przypadki wcale nie dziwią, a rodzice raczej zamiast interesować się plotkami pilnują dzieci, żeby się uczyły.
   • katarzynawielka111 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 22.10.19, 07:48
    Nie tak do końca ja doświadczyłam zdrady i wiem jak to jest jak to moje dzieci przeżywały i wiem że od nauczyciela wymaga sie wzorowej postawy. Jeśli będzie przyzwolenie na takie postępowanie to potem się nie dziwcie młodzieży że nie wiedzą jak się zachować to nie jest zaścianek to jest normalność . Słyszę że sie nie szanuje nauczycieli jeśli środowisko tak wygląda to za co ich szanować ??
    • terminator007 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 22.10.19, 16:59
     Wartości wynosi się z domu. Poniekąd ma Pani rację, jednak rozglądając się dookoła to cały świat kryształowy nie jest i nie tylko w szkole takie są przypadki, takie nastały czasy. Pamiętam czasy licealne, kilku było nauczycieli rozwodników i nikt nie interesował się tym. Każdy ma prawo wyboru i nikomu nikogo osądzać. Praca a życie prywatne to dwie różne rzeczy.
  • bezprzesady159 Re: Rozwiązłość i upadek moralny 22.10.19, 17:19
   Ciekawe, ilu tych moralniaków, co tu pisze prowadzi przykładne życie rodzinne. Nie zdradza, nie pije, nie bije dzieci, żony, męża. A przed innymi niemoralnymi instytucjami też protestowaliscie? Zajmijcie się robotą w ogródku bo już jesień, oglądaniem brazylijskich seriali albo lepiej wychowaniem swoich niegrzecznych dzieci. A nie wchodzeniem z brudnymi butami do czyjegoś życia i rzucaniem kamieniami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka