Dodaj do ulubionych

Wydarzenia do których doszło podczas protestu

29.10.20, 19:51
Witajcie !
Czy nie sądzicie że po wydarzeniach na proteście w Czernikowie Ksiądz Piotr powinien zostać wydalony ze stanu duchownego ?
Ja myśle że jako wspólnota dla dobra wszystkich parafian a co najważniejsze dla dobra naszych dzieci, powinniśmy złożyć petycję do Kurii o ekskomunike Księdza Proboszcza. Strach pomyśleć co wydarzyło by się gdyby nie zareagowała policja. Nikt kto sięga po broń aby wycelować nią w blizniego nie może nazywać się katolikiem a tymbardziej duchownym. Tylko czekać aż będzie miał problem zdrowotny ( np psychiczny ) i wyceluje w nasze dzieci. Jako wspólnota i Pararia musimy coś zrobić!!
Obserwuj wątek
    • totu2010 Re: Wydarzenia do których doszło podczas protestu 29.10.20, 21:59
      Proboszcz, okazał się jedynym mężczyzną w Czernikowie, który zareagował we właściwy sposób miał prawo czuć się zagrożonym widząc wrogi tłum koło swojego domu, tak, tak Parafia to jego dom !!! A jak nazywamy kościół *Dom Boży* Broniąc swojego domu możemy sięgnąć po wszystkie środki dostępne nam w danej chwili. Protestujący wdepnęli w niezłe *guano* wybierając się pod kościół teraz usiłujecie się wykpić z odpowiedzialności za całe zajście i obciążacie niewinnego człowieka. Żądacie jakichś wyimaginowanych praw dla siebie, jednocześnie gardzicie prawami innych ludzi. Żądacie szacunku jednocześnie upadlacie godność chrześcijańską Większość waszych rodzin od pokoleń chrzciła się , przyjmowała sakramenty, byli chowani w grobach przy udziale księży z naszej parafii.I w tymże kościele
      WIĘCEJ SZACUNKU DLA TRADYCJI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ, KULTURY!!! nie tylko lewactwo musi mieć rację.Czernikowski Kościół stoi od wieków i wieki będzie stał. A wy??? Przeminiecie jak zły sen.
      Wstyd mi za was .Wasze piękne słówka brzmią jak szyderczy śmiech Judasza
      • kustosz199000 Re: Wydarzenia do których doszło podczas protestu 30.10.20, 08:01
        Totu2020 ksiądz chyba założył profil na gazeta.pl Panu już podziękujemy. Nie brałem czynnego udziału w proteście ani nie popieram ataków na kościoły jednak u nas do niczego takiego nie doszło , marsz po prostu szedł ulicą przy kościele. A człowiek bez względu na to czy nosi sutannę czy spodnie nie ma prawa nikomu grozić bronią, grozić że zabije... przypomne tylko że to grzech śmiertelny. Jestem silnie wierzącą osobą z Czernikowa jednak na Msze św musze jeździć gdzie indziej bo nasz Ksiądz po prostu odrzuca swoją osobą.. Teraz już w ogóle będę się bał tam pójść jednak w obawie o własne życie..
      • skorpion1207 Re: Wydarzenia do których doszło podczas protestu 30.10.20, 08:43
        tym księdzem powinien zająć się psychiatra dlatego że nikt normalny z ludzi nie gromadzi tale jednostek broni służących do zabijania.zakupionych zapewne za pieniądze parafian .Jaki to ksiądz który na swoich kazaniach mówi o miłosci do bliżniego po czym jedzie na polowanie i zabija .
        Wypowiedz człowieka z podpisem totu2010 obraża myślących ludzi. odpowiem kosciół tak ten ksiądz nie.Dośc już zła uczynił parafianom czernikowa.
        • dfj1984 Re: Wydarzenia do których doszło podczas protestu 30.10.20, 09:26
          Osobiście uważam, że proboszcz nie powinien pełnić żadnej funkcji ani w parafii ani w szkole. Nie chce żeby moje dziecko uczył ksiądz który celuje z broni do ludzi. Dobrze że policja zareagowała bo tragicznie mogło się to skończyć. Dla mnie on nie jest księdzem. Ksiądz powinien być dla ludzi A nie latać z bronią. Strach iść do kościoła bo nie wiadomo co mu do głowy przyjdzie. Już nie raz pokazał jaki ma stosunek do parafian A ostatnie wydarzenia tylko to potwierdzają. Mam nadzieję że w końcu odpowie za wszystko co zrobił.
      • zawiedzionymieszkaniec Re: Wydarzenia do których doszło podczas protestu 30.10.20, 11:03
        Kto broni proboszcza znając wszystkie jego grzechy a jest ich nie mało ten razem z nim do piekła pójdzie. Jedynym autorytetem jest papież Franciszek, który mówi szanuj każdego człowieka niezależnie od wiary koloru skóry czy orientacji. Czy ktoś słyszał kiedykolwiek takie słowa od proboszcza? Bo ja słyszałem tylko DAJ KASĘ bo jak nie to nie ochrzcze, nie pochowam, a potem tą kasę na hazard przeznaczy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka