Dodaj do ulubionych

Kobiety morderczynie

17.11.20, 12:41
Po co kobiety zachodzą w ciąży i mają pretensję jak dowiedzą się że urodzi im się chore dziecko to wolą wtedy przeprowadzić aborcję i zabić takie dziecko zamiast dać mu szansę przeżycia i wyleczenia .
Aborcję można zrobić tylko wtedy gdy ciąża zagraża życiu matki oraz gdy lekarz stwierdzi że dziecko urodzi się ciężko chore i że nie da się go wyleczyć .
Kobietom chodzi tylko oto że jak młoda dziewczyna zajdzie w ciąży to żeby mogła ją od razu usunąć i dalej mogła by chodzić na imprezy brać narkotyki i się prostytuować a nie musiała by zajmować się dzieckiem .
Obserwuj wątek
    • usmiechajsie Re: Kobiety morderczynie 17.11.20, 13:24
      Na serio? Kto pisze takie słowa? To jest ciało danej kobiety. I to ona ma prawo zdecydować, czy jest gotowa zostać matką czy nie. To jest decyzja jej i partnera. A nie żadnego księdza, polityka czy lekarza. JEJ DECYZJA!!!! Żadna kobieta nie powinna być inkubatorem, bo tak ktoś jej każe. Każda Polka jest obywatelką Polski, ale nie każda jest katoliczką. Skoro księża mówią, że ten u góry osądzi ich, to tak samo niech ten z góry osądza kobiety, które podejmą się aborcji, a nie inni ludzie. I pamiętaj, żyjemy w XXI wieku, a nie w średniowieczu!! Miło pozdrawiam.
    • usmiechajsie Re: Kobiety morderczynie 17.11.20, 13:39
      I jeszcze jedno. Chorób genetycznych nie da się wyleczyć. Wystarczyło uważać na lekcjach biologii. Radzę poczytać o jednostkach chorobowych takich jak zespół Edwardsa, zespół Patau czy ektopia serca.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka