Dodaj do ulubionych

Żądamy więcej punktów szczepień

14.04.21, 11:18
Mieszkańcy całej gminy skarżą się na wójta że nic nie robi w sprawie zorganizowania więcej punktów szczepień na COVID19 , takie punkty powinny powstać w Świetlicy Wiejskiej w Mazowszu w OSP Osówka oraz OSP Czernikowo a jeśli nie udało by się załatwić personelu do tych trzech punktów to chociaż to tego jednego w OSP Czernikowo .
Pacjenci doktor Świątkowskiej skarżą się że nie chce ona zgodzić się na szczepienie swoich pacjentów na COVID19 i dlatego wójt powinien w tej sprawie złożyć zawiadomienie do ministra zdrowia albo nawet do prokuratury bo jak tak dalej będzie to straci ona swoich pacjentów a my poumieramy .
Obserwuj wątek
    • podbipieta123 Re: Żądamy więcej punktów szczepień 15.04.21, 11:12
      Wójt i radni pewno już zaszczepieni a nas mają w dupie gdy chciałem zarejestrować rodziców to skierowano ich aż do punktu szczepień we Wrocławiu lecz i tak nie mógł bym ich tam zawieść bo mój ojciec jeździ na wózku i nie mam specjalnego samochodu a gmina na pewno by ich nie zawiozła .
    • totu2010 Re: Żądamy więcej punktów szczepień 17.04.21, 13:06
      Wójt i Wójtowe zaplecze polityczne, nie jest zainteresowane by rządowe zmagania z COVID 19 przebiegały planowo i bez potknięć ....*im gorzej Pisiorom tym lepiej dla *nas**
      To ma się przełożyć na zwycięstwo w przyszłych wyborach.
      No niestety brzmi to głupio, ale *tumiwisizmu* Wójta i Urzędu Gminy Czernikowa nie da się inaczej wytłumaczyć
    • totu2010 Re: Żądamy więcej punktów szczepień 17.04.21, 15:26
      ŻĄDAMY WIĘCEJ PUNKTÓW SZCZEPIEŃ, ŻĄDAMY ZAINTERESOWANIA SIĘ WŁADZ GMINY CZERNIKOWO SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ COVI-19 W GMINIE
      ŻĄDAMY INICJATYW WÓJTA I SAMORZĄDU W CELU ROZWINIĘCIA PUNKTÓW SZCZEPIEŃ NA MIARĘ POTRZEB I OCZEKIWAŃ MIESZKAŃCÓW CZERNIKOWA

PANIE WÓJCIE I POZOSTALI SAMORZĄDOWCY Z CZERNIKOWA . NIE ZOSTAWIAJCIE NAS SAMYCH W TYM CIĘŻKIM CZASIE.....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka