Dodaj do ulubionych

Choroba jaka, czy co ???

24.11.21, 11:20
Zwolnić z pracy tego eksperta od * zieleni wiejskiej* który zdecydował o wycinaniu drzew przy targowisku
A teraz nasadza jakieś chwasto-podobne przy ulicach.
Jak to *dziadostwo* zazieleni się na wiosnę, dostanie liści całkowicie przysłoni widoczność na skrzyżowaniach.
Dosyć tych eksperymentów z ulicami w centrum Czernikowa, czy potrzeba jakiegoś nieszczęścia czyjejś śmierci. Na ulicy Gimnazjalnej codziennie rano jest horror. Do wprowadzenia ruchu dwukierunkowego większość jeżdżących tam kierowców niedorosła !!!! Nie ma pojęcia jak się na takim odcinku pieszo-jezdnym należy zachować. Zamknąć w cholerę tę drogę przeznaczoną dla dzieciaków, pojazdom. Zanim któreś z maluchów zginie !!!!!
Po wyborach miało być *Wszystko dla mieszkańców*........DO DOOPY Z TYM WSZYSTKIM !!!!
Obserwuj wątek
    • legoland321 Re: Choroba jaka, czy co ??? 26.11.21, 13:28
      Przecież ekspert od zieleni jest już chyba na emeryturze,czy cóś mnie ominęło?przynajmniej tak obiecywał kierownik zakładu komunalnego,wszystkim tym którzy mają go dosyć.A przy okazji czy ktoś w ogóle poniósł konsekwencje z cudownym zaginięciem kostki spod hydroforni czy z innego miejsca,już nie pamiętam bo było to z rok temu.Pewnie sprawę zmieciono jak zwykle pod dywan,ale mieszkańcy nadal pamiętają,pewnie władza bała się skazy na swoim idealnym wizerunku.
    • matkapolka27 Re: Choroba jaka, czy co ??? 27.11.21, 22:19
      A najgorsze jest to że zamiast zaparkować na parkingu i wysadzić dziecko dla bezpieczeństwa to leniwym matkom i ojcom się nie chce.ustaną na środku drogi przed pasami blokują cały ruch bo muszą wysadzić dzieciaka a później tworzą się korki.gdzie policja dala by jednemu i drugiemu mandat i by się skończyło blokowanie pasa ruchu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka