Dodaj do ulubionych

Conversor NSF para PST

23.02.22, 13:11
Use uma ferramenta automatizada para migrar os dados do formato NSF para PST.

Devido a essas situações, é necessário migrar seus dados NSF para o formato PST. Uma abordagem manual está disponível para isso, mas é demorada e difícil. Portanto, é recomendável usar uma ferramenta automatizada para migrar seus dados do formato NSF para PST. SYSessential Conversor NSF para PST é a melhor e mais profissional solução para converter dados NSF para o formato Outlook PST. Ele oferece um processo completamente seguro, preciso e sem problemas.

1. O processo da ferramenta para alterar os dados NSF para o formato PST
2. Baixe e instale a ferramenta do site oficial.
3. Abra a ferramenta e clique em Adicionar arquivo.
4. Escolha o arquivo no formato PST que deseja migrar.
5. Clique na opção Exportar.
6. Escolha uma opção de cada campo na próxima janela aberta com base nos requisitos.
7. Forneça um destino de salvamento para o arquivo PST.
8. Clique no botão Exportar.
Obserwuj wątek
  • davidbelld01 Re: Conversor NSF para PST 13.06.22, 14:29
   Szukasz najlepszego oprogramowania do konwersji plików NSF na PST spośród wszystkich obecnych narzędzi? Następnie wyszukiwanie jest zakończone z tym konwerterem NSF na PST. NSF to PST Converter Tool jest najbardziej niezawodnym narzędziem. Może również zapisywać pliki Lotus Notes NSF w innych formatach, takich jak PST, EML, EMLx, MSG i MBOX. Szybko konwertuje elementy skrzynki pocztowej NSF do formatu Outlook PST za pomocą kilku kliknięć, zachowując oryginalny format danych. Z powodzeniem konwertuje wiadomości e-mail, książki adresowe, notatki, obrazy, właściwości wiadomości e-mail, załączniki itp. bez utraty ani jednego bitu danych skrzynki pocztowej. Po konwersji plik PST można otworzyć bezpośrednio w MS Outlook 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 i inni.

   Czytaj więcej :- www.softaken.com/nsf-to-pst-converter
  • tonyblazevski Re: Conversor NSF para PST 02.07.22, 14:45
   Więc natychmiast użyj programu Lotus Notes do programu Outlook Converter, aby zmienić Lotus Notes na Outlook. To programowanie konwertera nigdy nie wprowadza zmian w unikalnym zestawie danych zestawu danych lotosu i daje proste zadania konwersji NSF na PST. Programowanie dodatkowo wspiera zmianę dokumentu NSF na PST. Po przejściu z notatek lotosu NSF na PST za pomocą tego produktu można uzyskać dostęp do wszystkich informacji z dokumentów NSF z punktu widzenia, produkt jest niesamowity i niezawodny, jeśli chodzi o zmianę zapisu NSF na zapis PST.

   Czytaj więcej :- www.softknoll.com/nsf-to-pst-converter/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka