Dodaj do ulubionych

konwertera EML na PST

23.03.22, 13:27
Jak mogę przeprowadzić migrację moich plików EML do formatu pliku PST?

Możesz łatwo pobrać plik EML do narzędzia do konwersji PST z Internetu. Zaawansowane narzędzie do migracji do importowania plików EML do programu Outlook dla plików PST w systemie Windows, zapewnia najbezpieczniejszą i najbardziej wydajną opcję przenoszenia danych skrzynek pocztowych EML do nowego pliku PST, który można umieścić w dowolnym miejscu i zapisać. To narzędzie zachowuje oryginalną strukturę plików i wszystkie metadane podczas konwersji z pliku EML do formatu PST. Proponuję użyć tego SYSessential konwertera EML na PST, aby zapewnić bezpieczną i pełną konwersję danych. Prawidłowa konwersja elementów EML na PST za pomocą odpowiedniego narzędzia jest ważniejsza niż cokolwiek innego.
Użytkownicy mogą ręcznie konwertować pliki EML do formatu PST, postępując zgodnie z metodami opisanymi poniżej. Są to skomplikowane kroki, które należy wykonać.

Krok 1: W systemie operacyjnym uruchom Microsoft Outlook i Windows Live Mail.
Krok 2 W programie Poczta systemu Windows przejdź do menu Plik, wybierz opcję Importuj, a następnie Importuj wiadomość, aby zaimportować pliki all.eml.
Krok 3-Ponownie otwórz Windows Live Mail i przejdź do menu Plik, a następnie Eksportuj, a następnie Eksportuj wiadomość.
Krok 4-Następnie z nowo utworzonego okna wybierz Microsoft Exchange i kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk „Dalej”.
Krok 5-Otworzy się wyskakujące okienko i musisz kliknąć przycisk „OK”, aby potwierdzić swój wybór.
Krok 6-Możesz przekonwertować pliki EML, wybierając folder lub wszystkie foldery.
Krok 7: Wybierz przycisk „OK” z menu prawego przycisku myszy.
Krok 8: Wreszcie rozpocznie się proces eksportu i możesz przestać czekać na jego zakończenie.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka