Dodaj do ulubionych

Konwerter DBX na PST

31.03.22, 14:48
Jaki jest najłatwiejszy sposób przeniesienia wielu baz danych Outlook Express do MS Outlook 2019 i 2016? Chcemy prostego sposobu na konwersję danych.

Outlook Express używa formatu pliku DBX do zapisywania wiadomości e-mail. Przechowuje wiadomości e-mail dla określonej skrzynki pocztowej. Z drugiej strony MS Outlook obsługuje zaawansowane funkcje, takie jak kalendarze, dzienniki, zadania i e-maile. Konwersja DBX do PST umożliwia dostęp do danych programu Outlook Express w programie MS Outlook. Gdy próbujesz otworzyć pliki DBX bezpośrednio w MS Outlook, narzędzie odmawia dostępu do danych. W tej sytuacji należy wziąć pod uwagę tylko jedną rzecz. Jest to konwersja DBX do PST.

Użytkownicy mają wiele opcji konwersji DBX na PST. Ręczna konwersja może być możliwa, jeśli jesteś trochę obeznany z technologią. Jednak ręczna metoda konwersji nie zapewnia dokładności danych i może być również czasochłonna. Mimo to możesz spróbować.

Konwertuj OE na MS Outlook 2016 ręcznie

To rozwiązanie do konwersji bez DBX na PST w dużym stopniu rozwiąże Twój problem z konwersją danych. MS Outlook oferuje wbudowaną funkcję importowania do konwersji DBX na PST.

• W początkowym kroku uruchom MS Outlook 2016 w systemie Windows.
• Na pasku zadań naciśnij kartę Plik, a następnie Otwórz i Importuj.
• Przejdź do kreatora importu i eksportu, wybierz z listy opcję Importuj pocztę internetową i adres. Następnie kliknij przycisk Dalej.
• Przechodząc do okna dialogowego Narzędzie importu programu Outlook, wybierz OE z listy, zaznacz opcję Importuj książkę adresową lub Importuj skrzynki pocztowe, a następnie naciśnij kartę Dalej.
• Na koniec kliknij kartę Zakończ, aby osiągnąć cel konwersji.

Proces jest łatwy do naśladowania. Nie wymaga dużej pomocy technicznej, ale wiąże się z ryzykiem utraty danych.

Aplikacje do konwersji DBX na PST

Innym prostym sposobem konwersji DBX na PST jest użycie aplikacji innej firmy. Konwerter DBX na PST, taki jak SYSessential Konwerter DBX to PST, umożliwia szybką, dokładną i łatwą konwersję. Narzędzie pozwala użytkownikom eksportować wybrane pliki DBX do PST, aby znaleźć pożądany cel konwersji. Do uruchomienia programu nie jest wymagana uprzednia instalacja MS Outlook lub Outlook Express. To bezpieczne rozwiązanie do konwersji danych.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka