Dodaj do ulubionych

Jak wyeksportować Outlook Express do Outlooka?

05.04.22, 14:43

Outlook Express to bezpłatny komputerowy klient poczty e-mail, który jest dostępny w wersjach systemu Windows. Teraz Microsoft wstrzymał rozwój programu Outlook Express i jego pomoc techniczną. Outlook Express nie jest już produktem giganta technologicznego. Ale wciąż jest wielu użytkowników Outlook Express, którzy muszą komunikować się przez e-mail. Jednak wraz z pojawieniem się technologii szukają rozwiązania do przesyłania wiadomości e-mail z programu Outlook Express do programu Outlook na innym komputerze, najlepiej z systemem Windows 10. Aby całkowicie rozwiązać problem z programem Outlook Express, ten post opisuje szybkie rozwiązanie przesyłania plików z programu Outlook Express do Outlook Express. Windows Outlook z pomocą DBX to PST Converter. Ale pamiętaj, że ręczne rozwiązanie jest długie. Mimo to działa dobrze i doskonale nadaje się do przenoszenia plików programu Outlook Express na nowy komputer.

Pobierz teraz

Dlaczego użytkownicy mają tendencję do eksportowania programu Outlook Express do programu Outlook?

Jak wszyscy wiemy, plik Outlook PST jest jednym z najlepszych sposobów przechowywania plików. Pliki programu Outlook mogą być przechowywane w trybie offline przez użytkowników i przechowywać wszystkie dane w niezawodnej formie. Dlatego użytkownicy mają tendencję do eksportowania programu Outlook Express do formatu Outlook. Teraz dowiemy się, jak dokładnie możemy wyeksportować program Outlook Express do formatu Outlook.

Jaka jest procedura?

Aby wyeksportować Outlook Express do formatu Outlook, użytkownicy korzystający z narzędzia SYSessential Konwerter DBX na PST. Użytkownik musi wykonać kilka kroków. Te kroki są podane poniżej

Krok 1- Najpierw zainstaluj i uruchom aplikację
Krok 2 – Teraz wybierz pliki DBX, które chcesz przekonwertować na format PST
Krok 3 — Wyświetl podgląd tych plików
Krok 4- Dodaj miejsce do przechowywania przekonwertowanych plików DBX
Krok 5- Na koniec kliknij przycisk „Konwertuj teraz”.

Każdy użytkownik niezawodnie wykona te kroki i będzie mógł łatwo wyeksportować Outlook Express do formatu Outlook. Co więcej, aplikacja daje również użytkownikowi odpowiedni zrzut ekranu z tymi krokami.

Poza tym polecamy Ci to narzędzie jako:

• Aplikacja jest testowana przez profesjonalistów
• Pomaga każdemu użytkownikowi łatwo eksportować Outlook Express do formatu Outlook
• Daje użytkownikowi pewność wyboru wielu plików jednocześnie
• Zapewnia wiele zaawansowanych funkcji
• Użytkownicy mogą korzystać z aplikacji bez pobierania aplikacji MS Outlook

Oto niektóre z powodów, dla których użytkownik wybiera to narzędzie i jest to dla nas wielkie tak, aby preferować tę niesamowitą aplikację. A co dokładnie z narzędziem?

O aplikacji

Ta aplikacja DBX to PST Exporter jest jedną z najbardziej zaawansowanych aplikacji na dzisiejszym rynku. Aplikacja działa niezawodnie na dowolnej platformie Windows. Użytkownicy bez pomocy technicznej mogą również eksportować Outlook Express do formatu Outlook. Aplikacja jest świetną opcją dla wszystkich użytkowników, którzy chcą eksportować Outlook Express do formatu Outlook. Co więcej, użytkownicy mogą korzystać z aplikacji nawet bez pobierania MS Outlook. Aplikacja udostępnia użytkownikom wiele zaawansowanych funkcji, dzięki którym każdy użytkownik może łatwo i wygodnie wykonać zadanie eksportowe.

Eksportuj Outlook Express do Outlook metodą ręczną

Użytkownik może również ręcznie wyeksportować Outlook Express do formatu Outlook. Aby ręcznie wyeksportować program Outlook Express do formatu Outlook, użytkownicy muszą wykonać kilka kroków. Przejdźmy przez te kroki:

Krok 1 – Najpierw zainstaluj i otwórz aplikację MS Outlook
Krok 2- Na karcie „Plik” wybierz opcję „Importuj i eksportuj”.
[Otworzy się teraz okno Kreatora importu i eksportu]
Krok 3 — Teraz wybierz opcję „Importuj adres internetowy i adres” w Kreatorze importu i eksportu i kliknij przycisk Dalej
Krok 4- Teraz wybierz „Outlook Express”, aby wykonać kroki.
Krok 5- Następnie otwórz narzędzie importu programu Outlook
Krok 6- Wybierz „Outlook Express 4.x, 5.x, 6.x lub Windows Mail” w imporcie Outlook

Użytkownicy muszą wykonać te czynności, aby ręcznie wyeksportować program Outlook Express do formatu Outlook. Istnieje jednak wiele ograniczeń dla użytkownika stosującego metodę ręczną, w tym:

• Błąd danych i uszkodzenie danych
• Utrata danych podczas przechodzenia przez proces
• Zajmuje dużo czasu użytkownikom
• Użytkownicy muszą być zależni od innej aplikacji

Dlatego eksperci preferują używanie aplikacji do eksportu programu Outlook Express do formatu Outlook.

Streszczenie

Użytkownik musi wypróbować tę niesamowitą aplikację, przechodząc przez bezpłatną wersję demonstracyjną dostarczoną przez narzędzie. Dzięki tej wersji demonstracyjnej użytkownik może wyeksportować kilka plików programu Outlook Express. Jeśli użytkownik jest zadowolony z wersji demo, może kupić licencjonowaną wersję narzędzia.
Obserwuj wątek
  • kristenacronzie Re: Jak wyeksportować Outlook Express do Outlooka 23.09.22, 09:58
   Narzędzie do konwersji DBX na PST zmienia wiele plików DBX programu Outlook Express na formaty Outlook PST i przełącza elementy danych DBX, takie jak e-mail, załączniki i inne elementy. Posiada również biegłość w eksporcie danych DBX do formatów EML, MSG, EMLX, MBOX i PST. Użytkownicy muszą najpierw pobrać i określić wersję próbną oprogramowania, a także przesunąć kilka początkowych elementów danych folderu.

   wizyta: www.sametools.com/convert/dbx/
  • xikal55517 Re: Jak wyeksportować Outlook Express do Outlooka 19.10.22, 09:02
   Jeśli szukasz profesjonalnego sposobu na konwersję DBX do PST, na całym rynku dostępne są tysiące aplikacji innych firm. Tutaj radzę wypróbować narzędzie do konwersji DBX na PST. Jest to największe prawdziwe wyjaśnienie konwertera. Jest dobrze dopasowany do Windows Outlook 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 i wcześniejszych wersji MS Outlook.

   odwiedź tutaj: www.softakensoftware.com/outlook-express-to-outlook.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka